reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny A czy kremujecie już wasze brzuszki? Ja już zaczynam, w pierwszej ciąży udało mi się wyjść bez żadnego rozstępu więc w tej też wolałabym nie mieć;)
 
reklama
Ja dopiero 4 tydzien, ale chciałabym zaliczyć wizytę przed świętami - więc byłby to dopiero 6t0d - pewnie za wczesnie na serduszko :/ W ogóle święta mnie stresują :D w rodzinnym domu zawsze byłam pierwsza do otwierania winka... Nie chcę nikomu mówić na tak wczesnym etapie, ale czuję, że rozgryzą mnie w sekundę.
My planujemy właśnie w święta powiedzieć moim teściom. Od 7 lat na święta słyszę kiedy drugie dziecko, to teraz wreszcie będą mieli odpowiedź :D Liczę na to, że wszystko będzie ok z ciążą, więc myślę, że możemy śmiało mówić :)
 
Dziewczyny A czy kremujecie już wasze brzuszki? Ja już zaczynam, w pierwszej ciąży udało mi się wyjść bez żadnego rozstępu więc w tej też wolałabym nie mieć;)
Ja w pierwszej ciąży nic nie stosowałam na brzuch i miałam po porodzie cały jeden mały rozstęp koło pępka.
To w głównej mierze jest kwestia genów, ale jestem pewna, że kremowanie nie zaszkodzi:)
Ja jak już będę miała bardziej widoczny brzuch to też pewnie będę czymś nawilżać.
 
Ja w pierwszej ciąży nic nie stosowałam na brzuch i miałam po porodzie cały jeden mały rozstęp koło pępka.
To w głównej mierze jest kwestia genów, ale jestem pewna, że kremowanie nie zaszkodzi:)
Ja jak już będę miała bardziej widoczny brzuch to też pewnie będę czymś nawilżać.
U mnie niestety geny są na rozstępy 🤣zresztą po okresie dojrzewania mam niestety sporo na udach . Ale w ciąży taka niespodzianka że nie było 😅 więc zaczynam już teraz może uda mi się jakoś zapobiec 😉
 
Dziewczyny A czy kremujecie już wasze brzuszki? Ja już zaczynam, w pierwszej ciąży udało mi się wyjść bez żadnego rozstępu więc w tej też wolałabym nie mieć;)
Ja jeszcze nie... w pierwszej ciazy w ogóle nie smarowałam kremami typowo na rozstępy a jeżeli już w ogóle czymkolwiek smarowałam to bardzo nieregularnie- rozstępów pociazowych brak. Natomiast z okresu dojrzewania jest multum :/
 
reklama
Ja na 1 wizycie byłam dokładnie w 5t+4 i serduszko usłyszałam [emoji7] ale nawet sam lekarz powiedział że bardzo dużo zależy od sprzętu więc jeśli nie słyszycie to się nie stresujcie! [emoji846]
Myślę że nawet nie tyle od sprzętu co tez od lekarza. Ta do której dzisiaj idę jest właśnie mega szybka, w sensie wszystko robi w tempie ekspresowym, jejku mam nadzieje ze będzie ok, strasznie się denerwuje!
 
Do góry