reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej :) dołączam do was i ja :) jest to moja pierwsza ciąża, według aplikacji 6 tydzień na piątek mam umówiona wizytę, mam nadzieję że uda mi się już cos usłyszeć [emoji173][emoji173] stresuje mnie bardzo ta wizyta :) z dolegliwości takich najczęstszych to mam ból podbrzusza i piersi zwłaszcza wieczorem po całym dniu, nie jest to dokuczliwy ból, no ale jest i chyba to mnie tak stresuje :) przeczytałam wszystkie wasze wpisy bardzo się cieszę, że trafiłam na takie forum, uważam że jest to mega wsparcie dla nas w tym wyjątkowym czasie ;)
 
reklama
Siemka! Klepnęłam dzisiaj wizyte u ginekologa na 15.30, bo juz dłużej nie wytrzymam, chociaż liczę się z tym ze na widoczne serduszko może być jeszcze za wcześnie - dzisiaj 6+1. Zdecydowałam się ze będę prowadzić wizyte dwutorowo tak jak juz rozmawialysmy tutaj wcześniej, bo w szpitalu w którym chce rodzic lubią odsyłać jezeli nie ma się u nich lekarza - szpital jest ok ale wizyty w poradni trwają 5 minut i niestety sa prywatne wiec będę musiała płacić x 2 ale przynajmniej będę spokojna.
 
Hej :) dołączam do was i ja :) jest to moja pierwsza ciąża, według aplikacji 6 tydzień na piątek mam umówiona wizytę, mam nadzieję że uda mi się już cos usłyszeć [emoji173][emoji173] stresuje mnie bardzo ta wizyta :) z dolegliwości takich najczęstszych to mam ból podbrzusza i piersi zwłaszcza wieczorem po całym dniu, nie jest to dokuczliwy ból, no ale jest i chyba to mnie tak stresuje :) przeczytałam wszystkie wasze wpisy bardzo się cieszę, że trafiłam na takie forum, uważam że jest to mega wsparcie dla nas w tym wyjątkowym czasie ;)
Gratulacje :) i witamy w klubie! Ja sie tyle naczytałam o bólu podbrzusza, że wręcz na niego czekałam 😂 i tak samo jak u Ciebie przychodzi zwłaszcza pod wieczór. Trzymam kciuki za piątkowe serduszko ❤
 
Ja właśnie zastanawiam się kiedy iść na pierwszą wizytę, ale poczekam chyba na sam koniec grudnia, ewentualnie na początek stycznia. Chcę iść dopiero jak już na pewno będzie serce, boje się, że jakby go nie było to bym się stresowała.

U mnie z objawów to tylko ból brzucha jak na miesiączkę :)
 
Dzisiaj wieczorem idę na pierwszą wizytę... Mega stres... Według aplikacji 4t6d pewnie jeszcze nic nie zobaczę na usg ale muszę iść po leki... Mam nadzieję że będzie wszystko ok... Mega stress dzisiaj...
To dzisiaj się będziemy razem stresować:) ale wszystko musi być ok! O której idziesz?
 
Ja na 1 wizycie byłam dokładnie w 5t+4 i serduszko usłyszałam [emoji7] ale nawet sam lekarz powiedział że bardzo dużo zależy od sprzętu więc jeśli nie słyszycie to się nie stresujcie! [emoji846]
 
reklama
Ja właśnie zastanawiam się kiedy iść na pierwszą wizytę, ale poczekam chyba na sam koniec grudnia, ewentualnie na początek stycznia. Chcę iść dopiero jak już na pewno będzie serce, boje się, że jakby go nie było to bym się stresowała.

U mnie z objawów to tylko ból brzucha jak na miesiączkę :)
Ja dopiero 4 tydzien, ale chciałabym zaliczyć wizytę przed świętami - więc byłby to dopiero 6t0d - pewnie za wczesnie na serduszko :/ W ogóle święta mnie stresują :D w rodzinnym domu zawsze byłam pierwsza do otwierania winka... Nie chcę nikomu mówić na tak wczesnym etapie, ale czuję, że rozgryzą mnie w sekundę.
 
Do góry