reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

U mnie beta po 4 dniach 1350->5300, wiec prawidłowy przyrost;) Biorę Pregna Start, Ovarin i Metforminę w zredukowanych dawkach. Też mam biały śluz, bolesne sutki przy dotyku, brzuch pobolewa w dolnej części jestem śpiąca - nie wiem czy to ciąża czy samo ograniczenie kawy tak na mnie działa;p i czekam z niecierpliwością na wizytę u lekarza za 1,5 tygodnia:)
 
reklama
Ja biorę foliany od kąd się dowiedziałam i coś na potrzymanie ciąży, jestem po 5 poronieniach i jednym pustym jaju płodowym i się zastanawiam czy za późno nie zaczęłam brać folianow🤔
 
Tak, smaruje balsamem Palmer’s. Ja już po wizycie, wszystko jest w porzadku, serduszko bije 😍 5t6d
Ja też nim smaruję choć nie mam rozstępów ani tendencji do Ich powstawania. Wolę dmuchać na zimno :) Gratulacje! ❤️
 
U mnie Femibion 1, Lacibios Femina, Wit D oraz rano Euthyrox. U mnie też raczej sucho, czasem coś sie tam mokrego zadzieje ale bez szału [emoji846]
 
Ja dziś byłam na krwi, wyniki wieczorem:) kolejna beta w piątek a ginekolog w kolejny piątek. Co do "mokrosci" to ciągle tutaj czytałam, że czujecie że macie mokro, a u mnie była powiedzmy susza. Po czym od dwóch dni doskonale Was rozumiem, dołączył i do mnie ten objaw ;) chciałabym bym już po wizycie u gina ale wiem że za wcześnie nie ma sensu... Cierpliwość nigdy nie była moją dobrą stroną ;)
 
reklama
Do góry