reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja też magazynuje urlop! Więc jak urodzę w sierpniu to dojdą mi praktycznie dodatkowe 3 miesiące na czas dla maluszka... Niestety nie mamy możliwości zostawienia dziecka z dziadkami więc trzeba będzie szukać żłobka.
Moja córka chodziła do żłobka i ja byłam zadowolona i ona także. Nawet dużo nie chorowała.
 
reklama
Ciężko Was nadrobić pracując z domu, plus przedszkolak bez przedszkola bo covid u opiekunek.
Planuję pracować do końca 34 tc jak w poprzedniej ciąży. Pracuję zdalnie, 5 h dziennie, mam biurko z automatyczną regulacją wysokości i fajną pracę. Bez pracy, po odstawieniu dziecka do przedszkola (jak działa), wracalłabym do łóżka pewnie. Co nie skończyłoby się dobrze. M też pracuje z domu więc sobie radzimy. Mamy nadzieję że w końcu otworzą przedszkola i młody te pół dnia będzie w placówce, a ja na spokojnie popracuję.

Olejek migdałowy tłoczony na zimno- używałam w poprzedniej ciąży, potem do pielęgnacji młodego jak była taka potrzeba. Teraz też zamierzam go używać.

Wizytuję już w czwartek[emoji4]. Mam nadzieję że będzie to szczęśliwe 8+4.
Polecasz jakiś konkretnie ten olejek?
 
Dzień dobry :) dziewczyny na prenatalne mozecie iść z kimś czy idziecie same ?zastanawiam się..chciałabym żeby mąż mógł iść ze mną. Nie dość, że to ogromny stres to na pewno chciałby zobaczyć naszego kropka :) pozdrawiam
Ja idę z mężem. Mój lekarz prowadzący ciążę ma uprawnienia do robienia tych badań. Na każdą wizytę możemy przychodzić razem. Chodzę prywatnie.
 
Naprawdę zazdroszczę ;) Ja mimo, że chodzę prywatnie, mogę być tylko sama. Mąż niepocieszony :/
Ja tez chodzę sama a maz mowi,ze nawet nie moze sobie wyobrazić takiego usg i naszej brykajacej dzidzi....nie wiem jak ja przezyje sama te prenatalne...juz na zwykłym usg sa takie emocje...
 
13+5 będzie według USG czy z OM? Ja będe miała prenatalne w 13+1 i ostatnio dzwoniłam czy to nie za późno. Lekarz powiedział, że robi maksymalnie do 13+6, więc Ty się łapiesz tak na styk. Ja bym jednak przyspieszyła o kilka dni jeśli będzie taka możliwość.
13+5 będzie z usg
 
Dzień Doberek Wszystkim , musiałam nadrobić bo nie byłam aktywna tylko dobę 😁, a tu tyle do przeczytania. Tak więc , Ja dziś miałam mieć drugą wizytę wraz z interpretacja wyników z badań krwi i moczu. Niestety moja ginekolog kazała mi zadzwonić na początku następnego tygodnia , ponieważ zachorowała. Ok , nie panikuje i lepiej , może ja lepiej będę się czuć za tydzień. Obecnie nadal mam mdłości 24 na dobę , ale trochę inaczej to wygląda niż wcześniej. Czyli raz są mega silne ,a raz słabsze i wtedy mogę na chwile wyjść na dwór. Ponadto teraz te mdłości bardziej mnie „łaskocze „ w żołądku i ściska w gardle. Czasem oddaje głupie dźwięki jak mnie złapie za gardło 😜. Ja nadal nie mam żadnych zachcianek jedzeniowych , nadal mam wstręt do jedzenia. Jedynie co nadal mi wchodzi i po czym mnie tak nie mdli bardzo to jabłka i borówki. Odrzuciło mnie od każdego rodzaju picia , ale wczoraj udało mi się wypić sok ze świeżych pomarańczy z kostkami lodu i tylko przez słomkę. Dziś mąż pojedzie po kolejne pomarańcze bym coś Piła , ponieważ za mało spożywam napojów. Mam nadzieję ,że mdłości skończą się u mnie książkowo i wróci apatyt. Nadal mam wstręt do zapachów. Obecnie jutro zamknę 10 tc według ostatniej miesiączki. Życzę Wam dobrego poniedziałku.
 
Dzień dobry :) dziewczyny na prenatalne mozecie iść z kimś czy idziecie same ?zastanawiam się..chciałabym żeby mąż mógł iść ze mną. Nie dość, że to ogromny stres to na pewno chciałby zobaczyć naszego kropka :) pozdrawiam
Ja dziś się rejestrowałam i Pani odrazu zapowiedziała,że mam być sama [emoji849]
 
reklama
Ja idę z mężem. Mój lekarz prowadzący ciążę ma uprawnienia do robienia tych badań. Na każdą wizytę możemy przychodzić razem. Chodzę prywatnie.
U Nas tak samo :) właśnie sprawdziłam i mój lekarz jest na tej liście FMF. Do tego filmiki z usg skopiuje Nam na pendrive 😊 chociaż już mam nagrane telefonem, no ale jakość słaba
 
Do góry