reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

To mnie pocieszylas :) niby jeszcze nie mam stwierdzonej, ale nigdy nic niewiadomo co będzie później ;)
Słuchaj, motywacja jest taka, że robi się to dla dziecka dlatego łatwiej wytrwać :) ja przez całe życie nigdy na diecie nie byłam bo jak sobie postanowiłam że czegoś nie będę jadła to miałam taką ochotę że i tak nie wytrzymywalam a tu wiedziałam że jest wyższy cel, zdrowie dziecka i do końca dietę trzymałam 😀 damy radę!
 
reklama
To mnie pocieszylas :) niby jeszcze nie mam stwierdzonej, ale nigdy nic niewiadomo co będzie później ;)
Słuchaj, motywacja jest taka, że robi się to dla dziecka dlatego łatwiej wytrwać :) ja przez całe życie nigdy na diecie nie byłam bo jak sobie postanowiłam że czegoś nie będę jadła to miałam taką ochotę że i tak nie wytrzymywalam a tu wiedziałam że jest wyższy cel, zdrowie dziecka i do końca dietę trzymałam 😀 damy rade
 
Czesc. Mogę do was dołączyć? Nie obiecuję że będę tu często ale pewnie będę miała miliony pytań:)

W poniedziałek beta 18230. Wiec wczoraj USG. Pęcherzyk jest, zalążek serduszka pulsuje więc jest dobrze :)
Nie mam żadnych objawów oprócz tego że ciągle bym spala, odpoczywała i nie mam siły na nic. Mam 32 lata w kwietniu i to moja pierwsza ciąża :) wyczekana wywalczona przez dwa lata. A udalo się na drugim stymulowanym cyklu w invimedzie :) mój lekarz z kliniki jest cudotwórca ;)

Wstępny termin z wczoraj to 27.08.
A i jestem 6+2
Ale się cieszę ze Cię widze!! ❤️ Doczekałas się!
bardzo Ci kibicowałam :)
 
Słuchaj, motywacja jest taka, że robi się to dla dziecka dlatego łatwiej wytrwać :) ja przez całe życie nigdy na diecie nie byłam bo jak sobie postanowiłam że czegoś nie będę jadła to miałam taką ochotę że i tak nie wytrzymywalam a tu wiedziałam że jest wyższy cel, zdrowie dziecka i do końca dietę trzymałam 😀 damy radę!
Oj tak, zdrowie najważniejsze, nie darowałabym sobie gdyby z mojej winy coś było nie tak, więc na pewno damy radę 😃
 
A tak z ciekawości to jaka jest granica cukru w normie w laboratorium? Jak byłam w poprzedniej ciąży to było do 99, w obu ciazach miałam cukrzycę więc pewnie teraz też będzie ale mam nadzieję że nie teraz od razu tylko trochę później się objawi :( a badania z krwi będę dopiero za tydzień robiła...
W laboratoriach przynajmniej u mnie zawsze podają tylko ta ogólna granice czyli od 70 do 99, dla kobiet w ciazy ma być być 92 ale to albo poinformuje pacjentkę lekarz albo sama musi sobie znaleźć taka informacje [emoji2368] u mnie cukier waha się w przedziale 84-87 ale są dni kiedy budze się rana i jest np 93, jak dzisiaj... :/
 
Czesc. Mogę do was dołączyć? Nie obiecuję że będę tu często ale pewnie będę miała miliony pytań:)

W poniedziałek beta 18230. Wiec wczoraj USG. Pęcherzyk jest, zalążek serduszka pulsuje więc jest dobrze :)
Nie mam żadnych objawów oprócz tego że ciągle bym spala, odpoczywała i nie mam siły na nic. Mam 32 lata w kwietniu i to moja pierwsza ciąża :) wyczekana wywalczona przez dwa lata. A udalo się na drugim stymulowanym cyklu w invimedzie :) mój lekarz z kliniki jest cudotwórca ;)

Wstępny termin z wczoraj to 27.08.
A i jestem 6+2
Gratuluję i witamy [emoji177][emoji177]
 
reklama
Do góry