reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej, dziewvzyny smarujecie czymś brzuszki i piersi? Jakieś balsamy na rozstępy? pamiętam że w pierwszej ciąży zaczynałam od palmersa ale tak mnie drażni jego zapach że nie zdzierze
 
Zauważyłam jedna rzecz u siebie, jak już wcześniej pisałam, mam podejrzenie cukrzycy ciążowej, wyszedł mi za wysoki cukier +moja waga+ historia rodzinna. Od poniedziałku stosowałam zalecenia dla słodkich mam i cukier był na poziomie 80-81, wtedy też nie miałam mdłości. Wczoraj miałam mega ochotę na hotdoga z Orlenu z sosem meksykańskim 😂 więc w drodze powrotnej z pracy pozwoliłam sobie na niego, jak wróciłam do domu to zjadłam jeszcze 4 ptasie mleczka, wszystko to w godzinach 17:30-19 więc poźnawo, dziś przy mierzeniu cukru wynik 91 czyli ciut ale ponad normę (wiedziałam, że skoczy po moich "szaleństwach") ale co ciekawe wróciły też mdłości. I tak się zastanawiam czy właśnie stosowanie zaleceń dla cukrzycy ciążowej może pozwolić złagodzić te straszne mdłości, na które większość cierpi.
Czy któraś ze słodkich mam zauważyła coś podobnego u siebie?
 
Dzien dobry, u mnie już koniec spania :( nie dość, ze zasnęłam po 24 to obudziłam się chwile po 5, a dzisiaj mam mieć egzamin - juz sama nie wiem czy to ciaza czy po prostu nerwy.
Mam nadzieje ze chociaż Wy jeszcze sobie smacznie spicie [emoji42]
O ja już na nogach od 5.45 a teraz już w pracy.
Dziewczyny wczoraj to tak mi bylo niedobrze caly dzien, że nawet nic na forum nie czytałam. Nawet przez chwilę pomyślałam po co mi to wszystko 🤪
No bo jak tak mi źle na tym etapie, to jak ja dalej dam radę?
Takie myśli są najgorsze😪
 
O ja już na nogach od 5.45 a teraz już w pracy.
Dziewczyny wczoraj to tak mi bylo niedobrze caly dzien, że nawet nic na forum nie czytałam. Nawet przez chwilę pomyślałam po co mi to wszystko 🤪
No bo jak tak mi źle na tym etapie, to jak ja dalej dam radę?
Takie myśli są najgorsze😪
Warto! Myśl sobie już o tym maluszku, który da Ci ten ogrom miłości 🥰
 
Dziewczyny, a co z kosmetykami w ciąży? W pierwszej nie zwracałam uwagi bo dla mnie pielęgnacja wtedy to był demakijaż, krem, jakaś maseczka, peeling. Ale od pewnego czasu testuje różne rodzaje serum i zastanawiam się czy można. Tak samo mam jakąś maseczkę z marihuaną medyczna w składzie albo jakaś pochodna (nie znam się na tym). Wiecie czy są jakieś zakazane kosmetyki lub coś ze składu?
Na pewno nie można używać kosmetyków z retinolem 😉
 
O ja już na nogach od 5.45 a teraz już w pracy.
Dziewczyny wczoraj to tak mi bylo niedobrze caly dzien, że nawet nic na forum nie czytałam. Nawet przez chwilę pomyślałam po co mi to wszystko 🤪
No bo jak tak mi źle na tym etapie, to jak ja dalej dam radę?
Takie myśli są najgorsze😪
Nie martw się , ja też miałam już kilka takich załamań z powodu moim silnych mdłości 24 na dobę. Jesteśmy psychicznie wykończone przez to, ale pamiętaj , że warto. Sama mężowi płacze , że już nie dam rady. Staram się szukać sposobu na moje dolegliwości bo przestały na mnie działać migdały , imbir czy cola ( w małych ilościach ). Jedynie co mogę zjeść to jabłka i tost. Natomiast wczoraj na trochę pomogły mi lody , weszły bez problemu. Udało mi się dzięki temu zjeść kanapkę z ogórkiem zielonym. Kolejne produkty które mogę zjeść to borówki i pomarańcze. Mentosy miętowe pomagały na początku moim mdłości , teraz bardziej wchodzą mi mentosy owocowe. Ja ponadto mam kwaśny smak w ustach , dosłownie na końcu języka , bliżej przełyku to pomaga mi guma owocowa orbit dla dzieci. Wiem co czujesz i Ciebie rozumiem , dlatego łącze się z Tobą ♥️
 
reklama
Nie martw się , ja też miałam już kilka takich załamań z powodu moim silnych mdłości 24 na dobę. Jesteśmy psychicznie wykończone przez to, ale pamiętaj , że warto. Sama mężowi płacze , że już nie dam rady. Staram się szukać sposobu na moje dolegliwości bo przestały na mnie działać migdały , imbir czy cola ( w małych ilościach ). Jedynie co mogę zjeść to jabłka i tost. Natomiast wczoraj na trochę pomogły mi lody , weszły bez problemu. Udało mi się dzięki temu zjeść kanapkę z ogórkiem zielonym. Kolejne produkty które mogę zjeść to borówki i pomarańcze. Mentosy miętowe pomagały na początku moim mdłości , teraz bardziej wchodzą mi mentosy owocowe. Ja ponadto mam kwaśny smak w ustach , dosłownie na końcu języka , bliżej przełyku to pomaga mi guma owocowa orbit dla dzieci. Wiem co czujesz i Ciebie rozumiem , dlatego łącze się z Tobą ♥️
Warto! Myśl sobie już o tym maluszku, który da Ci ten ogrom miłości 🥰
Dziewczyny dziękuję Wam za te słowa.
Psychicznie już trochę wysiadam ale staram się nie narzekać. Potem wszystko wydaje się takie baznadziejne.
Jednak hormony robią swoje😔
Jeszcze raz dziękuję za pocieszenie 😊
 
Do góry