reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
@angelusia identyczna sytuację miałam 3 lata temu.. Wiem co czujesz..
Powiedz mi a przestałaś mieć objawy np.. Coś się zmieniło??
EDIT: cofnęłam się parę wiadomości i doczytałam, że pzrestlas czuć objawy.. Ja w poprzedniej miałam wlasnie zanik objawów i w tym momencie zatrzymało się właśnie serduszko..
Dlatego mam stresa bo teraz też piersi nie bola mnie, przestały tak nagle..
Ale próbuje myśleć pozytywnie, dużo leżeć, może poprostu jestem tylko przerwalizIwona...
 
Ostatnia edycja:
@angelusia identyczna sytuację miałam 3 lata temu.. Wiem co czujesz..
Powiedz mi a przestałaś mieć objawy np.. Coś się zmieniło??
EDIT: cofnęłam się parę wiadomości i doczytałam, że pzrestlas czuć objawy.. Ja w poprzedniej miałam wlasnie zanik objawów i w tym momencie zatrzymało się właśnie serduszko..
Dlatego mam stresa bo teraz też piersi nie bola mnie, przestały tak nagle..
Ale próbuje myśleć pozytywnie, dużo leżeć, może poprostu jestem tylko przerwalizIwona...
Tak brak objawów i czułam się tam "normalnie .Od tygodnia miałam dziwne przeczucie że coś nie tak .Byłam w szpitalu , jutro o 8 idę na oddział. Będą mi jeszcze robić badania i sprawdzać diagnozę lekarza mierzyć bete i wszystkie inne badania powiedzieli że dopiero w 100%pewności wykonają zabieg . To mnie trochę uspokoiło. Nie mam plamien , brzuch mnie przestał boleć właśnie od tygodnia . Nie wiem co mam dziś zrobić z sobą. Dam wam znać jak będzie po wszystkim .
 
reklama
Tak brak objawów i czułam się tam "normalnie .Od tygodnia miałam dziwne przeczucie że coś nie tak .Byłam w szpitalu , jutro o 8 idę na oddział. Będą mi jeszcze robić badania i sprawdzać diagnozę lekarza mierzyć bete i wszystkie inne badania powiedzieli że dopiero w 100%pewności wykonają zabieg . To mnie trochę uspokoiło. Nie mam plamien , brzuch mnie przestał boleć właśnie od tygodnia . Nie wiem co mam dziś zrobić z sobą. Dam wam znać jak będzie po wszystkim .
Jak chcesz pogadać to pisz na priv. Wiem co przechodzisz... Jest okej a nagle nie wiadomo czemu. To twoja pierwsza strata??
Mnie właśnie nagle mocno piersi przestały boleć, podbrzusze cmi, ale mam mega senność i nalepiej z łóżka bym nie wstawała i to mnie jeszcze jakoś trzyma przy nadziei..
Trzymaj się i daj znać koniecznie co jutro..
 
Do góry