reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Czesc dziewczyny dawno mnie tu nie było ale zle się czuje w sumie dzisiaj lepiej mialam siłę wstać z łóżka nawet dzisiaj dobrze ze jestem na tym zwolnieniu bo nie wiem jak bym miała chodzić do pracy jeszcze mi lekarz wystawi zwolnienie zawsze do nastepnej wizyty i tak przedluza.
Angelusia przykro mi oby się okazało że wszystko jest ok.
 
A ja mam takie pytanie, czy któraś z Was miała siarę tak wcześnie w ciąży?! Dzisiaj rano obudziłam z mokra plamka Na koszulce w miejscu sutka. Nacisnęłam i z obydwu leci bezbarwny płyn. Leci to może za dużo powiedziane ale pojawia się mała kropelka 😱 tak mnie bolą cyce ze ledwo żyje, teraz już wiem dlaczego...
na wszelki wypadek zadzwonię do gina ale może któraś z Was tez tak miała/ma? Jak nie ściskam sutka to nic nie leci... to moja 5 ciąża a mam 2 dzieci.

PS. Tez jestem za zamkniętym wątkiem!
Ja mialam w poprzedniej ciazy z synem ale tez chyba później ale spokojnie kazde ciało inaczej .
 
9+2 dziecko miało wymiary z 8 tygodnia Ale moja lekarka mi na początku mówiła że jest mniejsze więc chyba teraz jakoś to było. Byłam w szpitalu ale na dziś już nie mieli miejsc a ja nie byłam naczczo . Jutro o 8 mam przyjechać. Specjalnie wybrałam szpital 3 referencji żeby mieć pewność. Co dziwne gdybym nie przeczytała kiedyś twojego wpisu nic bym nie podejrzewała bo zawsze mi się to z krwawieniem kojarzy . Ja powiem szczerze mam nadzieję ze lekarka się pomyliła, już czytałam takie historie . No nic nadzieja umiera ostatnia . Zdiagnozowali cię wtedy ?
U mnie ani razu nie wystąpiło krwawienie. Bądź dobrej myśli! Lekarze wspominali czy będziesz miała zabieg czy podadzą Ci tabletki na wywołanie promienia?
 
Dziewczyny , a macie jakiś domowy sposób na rozwolnienie ? Już drugi raz mnie meczy , oraz silne mdłości. Rozwolnienie dziś przyszło , i boje się , że będzie więcej niż 2 razy. Na razie pije imbir na mdłości bo i one męczą mnie cały dzień. Jutro zamykam 8 tc. Nie wiem czy to hormony czy co, cola wygazowana nie pomaga , a nie chce jej pić za dużo. Dziękuje za rady jeśli , któraś z Was przechodziła rozwolnienie i znalazła bezpieczny sposób w ciąży to będę wdzięczna. Ogółem zauważyłam , że jak zmieniam tydzień to wtedy zawsze najgorzej się czyje 🤷🏻‍♀️🥺
Borówka lub jagody podobno pomagają
 
Trzymaj się kochana. Jeżeli chcecie, zrób badanie genetyczne. Pisz priv, jeżeli potrzebujesz wsparcia, pomocy, informacji.
Po poronieniu można wykonać badania genetyczne żeby poznać przyczynę i plec. Ma się też prawo do pochówku i skróconego urlopu macierzyńskiego jak pozna się plec.
pamiętajmy o swoich prawach.
 
Po poronieniu można wykonać badania genetyczne żeby poznać przyczynę i plec. Ma się też prawo do pochówku i skróconego urlopu macierzyńskiego jak pozna się plec.
pamiętajmy o swoich prawach.
Jeżeli jest łyżeczkowanie to owszem poznasz przyczyny ale jeżeli tabletkami wywołują to już nie poznasz przyczyny..
A nie zawsze zalecają zabieg.. Takze nie w każdym przypadku tak jest...
 
reklama
Do góry