reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej laseczki. Postanowiłam wkońcu się odezwać. Chociaż podczytuje Was od jakiegoś czasu. U mnie póki co nic pewnego. Na pierwszej wizycie nic nie było widać także nie wiadomo czy jest ciąża czy nie ma. Ale mam nadzieję że jest 😍 mam 5 letniego synka i bardzo bym chciała 2 dziecko. Długo się staramy więc może wkońcu jest ten cud 😊 pozdrawiam serdecznie buziaczki 😊
 
@Mana_lena w dużych ilościach wspomagasz się imbirem? Ja w poprzedniej ciąży miałam okropne mdłości wymioty zgagę i sporadyczne biegunki wiec współczuję.. imbir w nadmiarze może działać przeczyszczająco z tego co zauważyłam... Jeśli masz zgagę to może spróbuj migdały? Czarna herbata bez cukru (oczywiście nie więcej jak raz dziennie i niezbyt esencjonalna) może też trochę uspokoić jelita..
 
Ja się już z wami pożegnam. U mnie poronienie już się zaczęło. Na razie jestem w domu i mam nadzieję że sama się oczyszczę, wolałabym uniknąć szpitala w obecnych czasach. W czwartek kontrola i zobaczymy co lekarz postanowi. Trzymajcie się wszystkie zdrowo, rośnijcie w spokoju i życzę wam spokojnych i nudnych 9 miesięcy.
Bardzo mi przykro [emoji20]

Ja mam wizytę we wtorek, wydaje się, że definiująca [emoji20] przed sylwestrem jeszcze wbiłam się do ginekolog, bo złapało mnie zapalenie, zrobila mi przy okazji usg, pęcherzyk 15.8mm, pusty. We wtorek powinien mieć ponad 20mm jeśli dobrze rośnie, a to jest granica na diagnozowanie pustego jaja płodowego. Wiem, ze nie mam na nic wpływu, bo to czy coś będzie czy nie zdecydowalo się w momencie zapłodnienia, ale nie mam w sobie wiele nadziei. Tak bardzo martwi mnie brak objawów, gdyby nie beta, nie zauważyłabym różnicy od zwykłego cyklu.
Trzymam kciuki zeby jednak bylo wszystko dobrze.


Dziewczyny a co myślicie o chińskim kalendarzu płci? ogólnie w takie rzeczy nie wierzę, ale sprawdziłam z ciekawości ze płeć mojego pierwszego dziecka tak jak i mojej koleżanki zgadzają się z tym co jest oznaczone w tym kalendarzu. Miałyście z tym jakieś doświadczenia, albo słyszałyście coś o tym? :)

Nie sprawdzil mi sie w zadnym przypadku.

Witam was serdecznie. Alez mialam do nadrobienia. Wrocilismy wczoraj do Holandii już. Czas wrócic do rzeczywistosci,
W srode rano mam rozmowe telefoniczna z polozna a o 14.45 mam usg.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj.

@Lisa_ odpoczywaj kochana. Dawaj znać jak się czujesz
 
reklama
@Mana_lena w dużych ilościach wspomagasz się imbirem? Ja w poprzedniej ciąży miałam okropne mdłości wymioty zgagę i sporadyczne biegunki wiec współczuję.. imbir w nadmiarze może działać przeczyszczająco z tego co zauważyłam... Jeśli masz zgagę to może spróbuj migdały? Czarna herbata bez cukru (oczywiście nie więcej jak raz dziennie i niezbyt esencjonalna) może też trochę uspokoić jelita..
Imbir pije tylko jak już mam apogeum , nie sięgam po niego często bo nie lubię jego smaku. Na szczęście rozwolnienie póki co ustało , bardziej męczyłam się z nudnościami do 02:00 w nocy i w końcu usnęłam. Teraz mdłości są o wiele silniejsze , migdały mi nie pomagają niestety. Dziękuje Ci za porady jak zawsze każda cenna na wagę zlota. Miłego dnia 🤗
 
Do góry