reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

U nas podobnie. Udało się w 5 cyklu. Bardzo chciałam rodzić wiosną ale wiadomo porodu się nie zaplanuje, tak samo jak i płci dziecka. Co ma być to będzie [emoji6] byleby maluszek był zdrowy.
oj dokładnie.. ja chciałam bardzo rodzić w maju-czerwcu tak jak pierwsza córkę, ale problemy z tarczyca mi to pokrzyżowały.
Ja u siebie nie przypuszczałam, ze tak szybko ta ciąża zaskoczy i trochę się zdziwiłam prawdę mówiąc 😅
Ale przyznam szczerze, ze mam trochę śluzu (konsultowałam z gin i jest okej), ale cały czas się boje, ze jak pójdę do toalety to okaże się, ze okres się zaczął.. 😔
Eh, niech już nadejdzie dzień USG i człowiek się troszkę uspokoi ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było. Miałam plamienia w nocy, wizyta u lekarza i wszystko jest dobrze, było widać serduszko. 😍 Biorę teraz duphaston. Nie wiem czy pamiętacie moją sytuację w pracy. Lekarz radził iść na l4, żeby uspokoiło się plamienie i nie stresować. Oczywiście szef się zdenerwował i skomentował w nieprzyjemny sposób. Tak jak radziłyście nie ta praca będzie inna. Teraz czekam na 2 wizytę 23.12 i będę szła na nią z kompletem badań. 🙂 Dla mnie jest kluczową ta wizyta, chce przebić poprzedniej ciąży zły tydzień.
 
U nas udało się za 1, ale nie spodziewałam się, że się uda i mamy dylemat co teraz z naszym kościelnym, który miał być 03.07.. A byłabym wtedy w 8 miesiącu ciąży, jakby to był 5-6 to bym pewnie przetrwała, ale myślimy albo zrobić wcześniej sam ślub a wesele przełożyć na wrzesień październik albo całość na wrzesień-październik..

Dziewczyny jak tam dzisiaj? Poranne mdłości dalej są? Ja zjadłam trochę więcej wczoraj na wieczór i na razie jest ok [emoji16]
Dziewczyny, a ile czasu staraliście się o te wymarzone 2 kreski? [emoji3059]

U nas udało się za 4 cyklem.
 
Cześć dziewczyny ! Chciałam się zameldować w sierpniowych mamach! 😀 Po 9 cyklach staran- II kreski. Bez q na razie dobrze rośnie a po świętach USG. Czy was też brzuch pobolewa - mam. Takie kłucia w podbrzuszu trochę jak na okres od 2 dni. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. U mnie to 4t6d
Pozdrawiam !
 
U nas udało się za 1, ale nie spodziewałam się, że się uda i mamy dylemat co teraz z naszym kościelnym, który miał być 03.07.. A byłabym wtedy w 8 miesiącu ciąży, jakby to był 5-6 to bym pewnie przetrwała, ale myślimy albo zrobić wcześniej sam ślub a wesele przełożyć na wrzesień październik albo całość na wrzesień-październik..

Dziewczyny jak tam dzisiaj? Poranne mdłości dalej są? Ja zjadłam trochę więcej wczoraj na wieczór i na razie jest ok [emoji16]
Ale jesteś szczęściara! Cały ten wcześniejszy strach z niezachodzeniem Cię ominal [emoji846]

Kurde chyba bym przełożyła wesele... 8 miesiąc to już zaawansowana ciąża, a ślub to stres i nerwy których nie potrzebujesz. A myśleliście żeby wszystko zrobić później? A wcześniej np tylko ślub cywilny? [emoji846]
 
Cześć dziewczyny ! Chciałam się zameldować w sierpniowych mamach! 😀 Po 9 cyklach staran- II kreski. Bez q na razie dobrze rośnie a po świętach USG. Czy was też brzuch pobolewa - mam. Takie kłucia w podbrzuszu trochę jak na okres od 2 dni. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. U mnie to 4t6d
Pozdrawiam !
Mnie od wczoraj jajnik mocno ćmi, nie jest to kujący ból ani regularny. Zdarza się kilka razy w ciągu dnia. U mnie to 5t0d, nie masz się czym przejmować takie uczucie w podbrzuszu jest dosyć częste 😉 Ja mam za to pytanie do pozostałych przyszłych mam 😄Czy są tu osoby, które nie mają mdłości ? Ja prócz chwilowych bólów jajników i nabrzmiałych piersi nie odczuwam nic... tak się trochę martwię bo większość z Was ma konkretne objawy 😕
 
Mnie od wczoraj jajnik mocno ćmi, nie jest to kujący ból ani regularny. Zdarza się kilka razy w ciągu dnia. U mnie to 5t0d, nie masz się czym przejmować takie uczucie w podbrzuszu jest dosyć częste [emoji6] Ja mam za to pytanie do pozostałych przyszłych mam [emoji1]Czy są tu osoby, które nie mają mdłości ? Ja prócz chwilowych bólów jajników i nabrzmiałych piersi nie odczuwam nic... tak się trochę martwię bo większość z Was ma konkretne objawy [emoji53]
Spokojnie nie ma się czym martwić, mdłości o ile w ogóle się pojawią to najczęściej w okolicy 6-7 tyg ciąży, nie każda ciężarna je ma. Możesz się czuć bardzo dobrze i do samego końca ciąży trzeba się z tego cieszyć. Przytulanie kibelka i zmuszanie się do jedzenia do najmilszych objawów ciąży nie należy, lepiej żeby Cię ominęło tego Ci życzę [emoji846]
 
Mnie od wczoraj jajnik mocno ćmi, nie jest to kujący ból ani regularny. Zdarza się kilka razy w ciągu dnia. U mnie to 5t0d, nie masz się czym przejmować takie uczucie w podbrzuszu jest dosyć częste [emoji6] Ja mam za to pytanie do pozostałych przyszłych mam [emoji1]Czy są tu osoby, które nie mają mdłości ? Ja prócz chwilowych bólów jajników i nabrzmiałych piersi nie odczuwam nic... tak się trochę martwię bo większość z Was ma konkretne objawy [emoji53]
Jajniki też mnie od czasu do czasu bolą.
Często czuję uczucie rozpierania w podbrzuszu [emoji846] i tkliwe bolące piersi i skutki. A mdłości brak [emoji846]
 
reklama
Nie wierzyłam, że tak się da, ale mamy szczęście chyba i aby było już tak do końca [emoji16]

Cywilny wzięliśmy w październiku już, bo mieliśmy przygotowane dokumenty do kościelnego w styczniu i już na szczęście po cywilnym jesteśmy, dziękuję za radę, pewnie przełożymy całość, będzie już 3 data ślubu, ale Dzidzia w tym momencie najważniejsza [emoji4]
Ale jesteś szczęściara! Cały ten wcześniejszy strach z niezachodzeniem Cię ominal [emoji846]

Kurde chyba bym przełożyła wesele... 8 miesiąc to już zaawansowana ciąża, a ślub to stres i nerwy których nie potrzebujesz. A myśleliście żeby wszystko zrobić później? A wcześniej np tylko ślub cywilny? [emoji846]
 
Do góry