reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej ja po wizycie. Dzięki Bogu na usg piękny pęcherzyk ciążowy. Jeszcze fasolki nie było widać ale już jest dobrze. Lekarz stwierdził że musiał mi się cykl rozjechać tak na maxa i z tad taka rozbieżność. W poniedziałek kolejna beta i w środę kolejna wizyta... Oby było dobrze

Zobaczysz ze wszystko bedzie ok :) zobaczymy czy ja taka mądra będę przed swoją wizytą [emoji28]

Bezpieczniej i spokojnej podróży..

Dziekuje. Juz auto zapakowane . Gdzieś o 4 ruszamy.

Dziewczyny za dużo czytam i się nakręcam, wiem, że zapytam o coś ciężkiego, ale jak jest coś nie tak z ciążą to czułyście to? Tłumaczę sobie, że skoro udało się za pierwszym razem, progesteron jest ok, tsh też było ok to wszystko będzie cały czas ok.. Ostatni przyrost bety o 422%..

Nie czytaj kochana. Kiedy masz wizyte?
 
4 rano to już całkowity środek drogi, ale zawsze to mniejszy ruch, a kilometrów macie dużo przed sobą, oby szybko Wam zleciało i daj znać jak dojedziesz [emoji8] 30.12 mam wizytę także już niedługo, ale już nic nie czytam i wierzę, że będzie u mnie jak i u Ciebie i pozostałych [emoji8] Twoja wizyta na szczęście już blisko [emoji16]
Zobaczysz ze wszystko bedzie ok :) zobaczymy czy ja taka mądra będę przed swoją wizytą [emoji28]



Dziekuje. Juz auto zapakowane . Gdzieś o 4 ruszamy.



Nie czytaj kochana. Kiedy masz wizyte?
 
4 rano to już całkowity środek drogi, ale zawsze to mniejszy ruch, a kilometrów macie dużo przed sobą, oby szybko Wam zleciało i daj znać jak dojedziesz [emoji8] 30.12 mam wizytę także już niedługo, ale już nic nie czytam i wierzę, że będzie u mnie jak i u Ciebie i pozostałych [emoji8] Twoja wizyta na szczęście już blisko [emoji16]

Dziekuje kochana. Tez sie stresuje przed wizytą nie będe ściemniała [emoji57]
Mamy 1200 km ale wiadomo jak to z dziecmi jazda. Starszak to spoko ale mlodszy musi wyjsc i sie rozprostowac bo zeswiruje.
 
4 rano to już całkowity środek drogi, ale zawsze to mniejszy ruch, a kilometrów macie dużo przed sobą, oby szybko Wam zleciało i daj znać jak dojedziesz [emoji8] 30.12 mam wizytę także już niedługo, ale już nic nie czytam i wierzę, że będzie u mnie jak i u Ciebie i pozostałych [emoji8] Twoja wizyta na szczęście już blisko [emoji16]
Idziemy w tym samym dniu na wizytę.. Na którą masz godzinę. Ja na 9. 20..
 
My wszystkie tu będziemy z Tobą i będziemy czekali na informacje, że serduszko już jest i pięknie bije [emoji3059] tyle km ciężko przejechać bez przerwy, szczęśliwej podróży i spokojnej drogi [emoji4]
Dziekuje kochana. Tez sie stresuje przed wizytą nie będe ściemniała [emoji57]
Mamy 1200 km ale wiadomo jak to z dziecmi jazda. Starszak to spoko ale mlodszy musi wyjsc i sie rozprostowac bo zeswiruje.
 
reklama
Dziewczyny, a ile czasu staraliście się o te wymarzone 2 kreski? [emoji3059]

U nas udało się za 4 cyklem.
U nas podobnie. Udało się w 5 cyklu. Bardzo chciałam rodzić wiosną ale wiadomo porodu się nie zaplanuje, tak samo jak i płci dziecka. Co ma być to będzie [emoji6] byleby maluszek był zdrowy.
 
Do góry