reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dzisiaj byłam na USG, jest fasolka 11mm, wg USG 7t1d, termin na 06.08, tętno też jest, tylko być może za wolne :( dlatego kolejne USG za 2 tyg, żeby sprawdzić... A już myślałam, że jak będzie zarodek z tętnem to trochę odetchnę z ulgą...
Nie przejmuj się na zapas, jeszcze się rozszaleje maluszek :)
 
reklama
Hej, hej, hej witam Was kochane.
Nie odzywałam się ostatnio, bo miałam małe problemy (podejrzenie pozamacicznej lub poronienie), ale wszystko jest porządku dzidzia o tydzień młodsza niż powinna być serduszko bije i ma już 3.3mm ♥️♥️😘😘 Liczę, że tym razem wszystko się uda. Zdrówka i miłego, spokojnego weekendu.
 
Dziewczyny za dużo czytam i się nakręcam, wiem, że zapytam o coś ciężkiego, ale jak jest coś nie tak z ciążą to czułyście to? Tłumaczę sobie, że skoro udało się za pierwszym razem, progesteron jest ok, tsh też było ok to wszystko będzie cały czas ok.. Ostatni przyrost bety o 422%..
 
Cudowna wiadomość, rosnijscie zdrowo i oby już żadnych stresów nie było [emoji3059][emoji3059]
Hej, hej, hej witam Was kochane.
Nie odzywałam się ostatnio, bo miałam małe problemy (podejrzenie pozamacicznej lub poronienie), ale wszystko jest porządku dzidzia o tydzień młodsza niż powinna być serduszko bije i ma już 3.3mm [emoji3531][emoji3531][emoji8][emoji8] Liczę, że tym razem wszystko się uda. Zdrówka i miłego, spokojnego weekendu.
 
Nie miałam czasu tu wcześniej wpaść, sobota sprzątająco-zakupowa.... Powiem Wam, że o ile mdłości na razie mnie nie dotyczą, tak różne zmiany smaków jak najbardziej. Zawsze jem śniadanie na wytrawnie, ale jak dzisiaj wstałam to jedyne co się pojawiło w mojej myśli to płatki z mlekiem 😂
 
reklama
Hej ja po wizycie. Dzięki Bogu na usg piękny pęcherzyk ciążowy. Jeszcze fasolki nie było widać ale już jest dobrze. Lekarz stwierdził że musiał mi się cykl rozjechać tak na maxa i z tad taka rozbieżność. W poniedziałek kolejna beta i w środę kolejna wizyta... Oby było dobrze
 
Do góry