reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej. Ja przeczuwam że i mnie ciąża stanęła.. Już raz to przeżyłam i teraz jest podobnie..
Przestaly mnie boleć piersi, zrobiły się inne, i pobolewa mnie podbrzusze jak by miała przyjść 🐵.. Wtedy było podobnie.
Jutro chyba pójdę betę sprawdzić żeby wiedzieć czy się szykować na najgorsze czy nie..
 
reklama
Mnie od wczoraj jajnik mocno ćmi, nie jest to kujący ból ani regularny. Zdarza się kilka razy w ciągu dnia. U mnie to 5t0d, nie masz się czym przejmować takie uczucie w podbrzuszu jest dosyć częste 😉 Ja mam za to pytanie do pozostałych przyszłych mam 😄Czy są tu osoby, które nie mają mdłości ? Ja prócz chwilowych bólów jajników i nabrzmiałych piersi nie odczuwam nic... tak się trochę martwię bo większość z Was ma konkretne objawy 😕
U mnie też dziś 5+0 i też nie mam objawów. Jedynie śniadanie gorzej mi smakuje i po nim jestem trochę zmulona. Później jem wszystko, czasem odczuwam lewy jajnik, ale to takie uczucie jest a nie ból. Tez się martwiłam czy wszystko ok a z drugiej strony nie chciałbym wymiotować i może lepiej żeby tak zostało. Wczoraj jak sprzatalam to wydaje mi się, że szybko się męczę. Nie każdy czuje się źle w ciąży 🙂
 
Dziewczyny, a ile czasu staraliście się o te wymarzone 2 kreski? [emoji3059]

U nas udało się za 4 cyklem.
Pierwsza ciąża-od razu Na drugą nie potrafiłam się zdecydować kiedy więc stwierdziłam że odstawiam antykoncepcję i robimy kalendarzyk .A jak wyjdzie to znaczy że miało być 🤣 no i wyszło ! Stosunek byl dzień przed owulacją wiem bo robiłam testy owulacyjne i pamiętam że się zastanawiałam czy wyjdzie czy nie 🤣i bum dzidzia bardzo chciał być i to właśnie jest ten czas najwyraźniej 😉 dlatego też mam przeczucie że dziewczynka bo one dłużej przetrwają Ale zobaczymy 😄
 
My wszystkie tu będziemy z Tobą i będziemy czekali na informacje, że serduszko już jest i pięknie bije [emoji3059] tyle km ciężko przejechać bez przerwy, szczęśliwej podróży i spokojnej drogi [emoji4]

Dziekuje kochana. My zaraz przekroczymy granice. Ae kurcze najgorsza droga przed nami.


Hej. Ja przeczuwam że i mnie ciąża stanęła.. Już raz to przeżyłam i teraz jest podobnie..
Przestaly mnie boleć piersi, zrobiły się inne, i pobolewa mnie podbrzusze jak by miała przyjść [emoji204].. Wtedy było podobnie.
Jutro chyba pójdę betę sprawdzić żeby wiedzieć czy się szykować na najgorsze czy nie..

Nawet tak nie mysl. Musi byc dobrze !!!

Ja dzis wstałam z lekkim plamieniem brązowym. Noz kuzwa. Zatrzymalismy 3 razy i niby juz prawie noc nie ma ale jakos nie moze byc spokojnie. Ide jutro na badania i zastanawiam sie czy bete tez zrobic... tylko co mi da pojedynczy wynik... a wizyta w srode
 
Hej. Ja przeczuwam że i mnie ciąża stanęła.. Już raz to przeżyłam i teraz jest podobnie..
Przestaly mnie boleć piersi, zrobiły się inne, i pobolewa mnie podbrzusze jak by miała przyjść 🐵.. Wtedy było podobnie.
Jutro chyba pójdę betę sprawdzić żeby wiedzieć czy się szykować na najgorsze czy nie..
Będzie dobrze ❤️ moja ginekolog mówiła, ze ból brzucha jak na okres jest zupełnie prawidłowym bólem w ciąży.. ściskam Cię mocno ❤️
 
Dziekuje kochana. My zaraz przekroczymy granice. Ae kurcze najgorsza droga przed nami.




Nawet tak nie mysl. Musi byc dobrze !!!

Ja dzis wstałam z lekkim plamieniem brązowym. Noz kuzwa. Zatrzymalismy 3 razy i niby juz prawie noc nie ma ale jakos nie moze byc spokojnie. Ide jutro na badania i zastanawiam sie czy bete tez zrobic... tylko co mi da pojedynczy wynik... a wizyta w srode
nie uda Ci się przyspieszyć wizyty? Może warto spróbować umówić się do jakiegoś ginekologa na jutro.
 
Dziekuje kochana. My zaraz przekroczymy granice. Ae kurcze najgorsza droga przed nami.




Nawet tak nie mysl. Musi byc dobrze !!!

Ja dzis wstałam z lekkim plamieniem brązowym. Noz kuzwa. Zatrzymalismy 3 razy i niby juz prawie noc nie ma ale jakos nie moze byc spokojnie. Ide jutro na badania i zastanawiam sie czy bete tez zrobic... tylko co mi da pojedynczy wynik... a wizyta w srode
Po jednej stracie już mniej więcej wiem jak to wygląda.. I właśnie identycznie jak ostatnio..
 
Dziekuje kochana. My zaraz przekroczymy granice. Ae kurcze najgorsza droga przed nami.




Nawet tak nie mysl. Musi byc dobrze !!!

Ja dzis wstałam z lekkim plamieniem brązowym. Noz kuzwa. Zatrzymalismy 3 razy i niby juz prawie noc nie ma ale jakos nie moze byc spokojnie. Ide jutro na badania i zastanawiam sie czy bete tez zrobic... tylko co mi da pojedynczy wynik... a wizyta w srode
spokojnie. W pierwszej ciąży tez plamilam na brązowo, na badaniach było wszystko ok tylko na wszelki wypadek dostałam duphaston
 
reklama
Kochana a nie ma szans, żeby przyspieszyć wizytę na jutro?
Hej. Ja przeczuwam że i mnie ciąża stanęła.. Już raz to przeżyłam i teraz jest podobnie..
Przestaly mnie boleć piersi, zrobiły się inne, i pobolewa mnie podbrzusze jak by miała przyjść [emoji204].. Wtedy było podobnie.
Jutro chyba pójdę betę sprawdzić żeby wiedzieć czy się szykować na najgorsze czy nie..
 
Do góry