reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Czesc, u mnie takie bóle podbrzusza nadal występują, ale są znośne, bardziej to dyskomfort niż ból, raz na jakiś czas występują no i zwłaszcza wieczorami są :)
Powiem wam że ja to czary mogę robić "moją głową", jak odebrałam wynik progesteronu w czwartek, bardzo niski, tak do piątku do wizyty nagle mega nieprzyjemnie kłuł mnie jajnik, po wizycie w piątek jak się dowiedziałam że wszystko ok ból jak ręką odjął. Nakręcilam się sama dość mocno, że coś jest nie tak przez tego proga i taki był efekt :)
Już kolejny raz robię sobie "kuku" nadmiernym myśleniem 🙄
 
reklama
Ja dziś jestem w 5+1 i oprócz bólu piersi, który wydaje mi się jest już trochę mniejszy, mam tylko lekkie zawroty głowy kiedy jestem głodna dlatego ważne jest aby jeść dość często małe porcje. Mdłości jeszcze nie mam i oby tak zostało bo w poprzednich ciążach bardzo mi dokuczały.
 
Mam wizytę w ten sam dzień i nawet o tej samej porze ;)
Idziemy w tym samym dniu na wizytę.. Na którą masz godzinę. Ja na 9. 20..
Też mam pobolewania brzucha - 4+6 tak jak Ty :)
Cześć dziewczyny ! Chciałam się zameldować w sierpniowych mamach! [emoji3] Po 9 cyklach staran- II kreski. Bez q na razie dobrze rośnie a po świętach USG. Czy was też brzuch pobolewa - mam. Takie kłucia w podbrzuszu trochę jak na okres od 2 dni. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. U mnie to 4t6d
Pozdrawiam !
Ja również nie mam mdłości, aktualnie 4+6 .
Mam tylko nabrzmiałe piersi i pobolewania brzucha raz z jednej raz z drugiej strony z przewagą na prawy jajnik.
Mnie od wczoraj jajnik mocno ćmi, nie jest to kujący ból ani regularny. Zdarza się kilka razy w ciągu dnia. U mnie to 5t0d, nie masz się czym przejmować takie uczucie w podbrzuszu jest dosyć częste [emoji6] Ja mam za to pytanie do pozostałych przyszłych mam [emoji1]Czy są tu osoby, które nie mają mdłości ? Ja prócz chwilowych bólów jajników i nabrzmiałych piersi nie odczuwam nic... tak się trochę martwię bo większość z Was ma konkretne objawy [emoji53]
 
Głowa płata okropne figle właśnie.. A to Twoje pierwsza ciąża czy masz już dzieci?
Czesc, u mnie takie bóle podbrzusza nadal występują, ale są znośne, bardziej to dyskomfort niż ból, raz na jakiś czas występują no i zwłaszcza wieczorami są :)
Powiem wam że ja to czary mogę robić "moją głową", jak odebrałam wynik progesteronu w czwartek, bardzo niski, tak do piątku do wizyty nagle mega nieprzyjemnie kłuł mnie jajnik, po wizycie w piątek jak się dowiedziałam że wszystko ok ból jak ręką odjął. Nakręcilam się sama dość mocno, że coś jest nie tak przez tego proga i taki był efekt :)
Już kolejny raz robię sobie "kuku" nadmiernym myśleniem [emoji849]
 
Nie wierzyłam, że tak się da, ale mamy szczęście chyba i aby było już tak do końca [emoji16]

Cywilny wzięliśmy w październiku już, bo mieliśmy przygotowane dokumenty do kościelnego w styczniu i już na szczęście po cywilnym jesteśmy, dziękuję za radę, pewnie przełożymy całość, będzie już 3 data ślubu, ale Dzidzia w tym momencie najważniejsza [emoji4]
Tylko nie daj sobie wkręcić, że to coś złego z tym przekładaniem, nie wiem jakie masz relacje z teściową itp ale znam przypadek że teściową doprowadziła do wykończenia synową bo też przekładali kilka razy datę ślubu i jej nagadała że to pechowo, niedobrze,nie będzie im się układać... Ogólnie masakra ale to zła kobieta była... Odcięli się od niej raz na zawsze i żyją sobie jak paczki w maśle ;)
Także najważniejsze jest zdrowie Twoje i maluszka, też na pewno bym przekładała i nie widzę w tym nic złego ;)
 
reklama
Do góry