reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

A skąd zamawiałyście ciuszki dla maluszków? Możecie polecić jakieś strony, gdzie są one gatunkowo dobre?
Ja obecnie z C&A zamawiałam. Czekam właśnie na paczkę. Bardzo tanie ciuszki, podobają mi się wzory i kolory. Za to nie wiem jak z jakością bo nigdy tam nic nie kupowałam jeszcze.
 
reklama
A skąd zamawiałyście ciuszki dla maluszków? Możecie polecić jakieś strony, gdzie są one gatunkowo dobre?
Polecam zakupy internetowe w Smyku. Tam ciągle są jakieś promocje na różne ubranka i są też jakieś wielopaki. Jakościowo jak na razie to co już kupiłam bardzo mi się podoba. Polecam też Lidla. Śmiesznie tanio za bodziaki po 6 zł :) zawsze jak coś mi wpadnie w ręce to kupię.
 
Ja obecnie z C&A zamawiałam. Czekam właśnie na paczkę. Bardzo tanie ciuszki, podobają mi się wzory i kolory. Za to nie wiem jak z jakością bo nigdy tam nic nie kupowałam jeszcze.
Mam kilka ubranek od nich i jakościowo też fajne. Nie takie cieniutkie.
Mam też kilka z firmy PINOKIO i też bardzo polecam.
 
Ja mam pojedyncze ze smyka i c&a. Jakość dobra, ale wzory niezbyt mi się podobają. Też mam najwięcej z H&M :) śliczne są w Reserved, kilka kupiłam :D
 
No my to praktycznie jeszcze nic nie mamy, ale właśnie uświadomiłam sobie ostatnio, że to już tak naprawdę czas szybko biegnie i trzeba zacząć kompletować.
W związku z tym zakupiłam w sieci trochę ciuszków. Z czasnabobasa i z szafabobasa i txm. Nie wiem jaka jakosc itp, bo zamowilam w ciemno.
 
Dziewczyny, zdajecie sobie sprawę z tego, że już prawie połowa maja i zostało tylko dwa i pół miesiąca? W sumie mając termin na sam początek sierpnia, to ja już sobie liczę, że od połowy lipca powinnam być przygotowana.


My mamy termin na 7 sierpnia z usg wychodzi 4.07 więc nastawiamy się na sam początek sierpnia, niuniuś szaleje, a my jeszcze przygotowania do ślubu... i zmiana samochodu, poźniej kompletowanie reszty wyprawki
 
My mamy termin na 7 sierpnia z usg wychodzi 4.07 więc nastawiamy się na sam początek sierpnia, niuniuś szaleje, a my jeszcze przygotowania do ślubu... i zmiana samochodu, poźniej kompletowanie reszty wyprawki
No my w sumie musimy dokończyć wyprawkę, ślub i wesele też mamy, ale już nie swoje tylko kuzynki męża. :D Swoje mieliśmy w marcu. Coraz bardziej do mnie dociera, że jeszcze chwila i wszystko się totalnie zmieni. Byleby poród przeżyć.
 
Czytałyście może list maluszka do mamy zaczynający się "Droga mamusiu, czy mogę Cię na chwilę obudzić"?
Coś pięknego. Nie potrafię jednak tego przeczytać nie rycząc :)
 
reklama
Czytałyście może list maluszka do mamy zaczynający się "Droga mamusiu, czy mogę Cię na chwilę obudzić"?
Coś pięknego. Nie potrafię jednak tego przeczytać nie rycząc :)
Hmmm.... właśnie przeczytałam i mnie nie wzruszyło. No ale ja jestem nienormalna ;P
 
Do góry