reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja mam mieszane uczucia :D co do płci ;)
na początku czułam i myślalam o dziewczynce, ale po wczorajszej wizycie obstawiam bardziej chłopaka :)
jak to powiedziałam lekarzowi, nie ważne co będzie, ważne aby zdrowe było bo kochać tak samo będę :)
a mój M. mówił czy będzie chłopak czy dziewczynka to nie ważne aby w piłkę lubiało grć :D jak tatuś ;)
Właśnie. Najważniejsze żeby było zdrowe :))
 
Ja już po wizycie. Wszystko ok!!!! Dr wszystko zbadala i wszystko w normie. Serduszko bije. Przeziernosc ok. A maluszek rusza się jak szalony. Adhd murowane [emoji23][emoji23] poki co nie wiadomo czy chlopiec czy dziewczynka.

Na wyniki mam brać leki i witaminy. Oby pomogło i podniosło co trzeba

Wrzucam zdjęcie mojego ludka [emoji7][emoji7]
20190125_131849.jpeg
 
To i tak szybko bo wczoraj miałaś wizytę jak dobrze pamiętam? :) ja miałam wizytę 3 stycznia a teraz 31 stycznia i ciągnie się dla mnie jak wieczność :(
Dokładnie miałam wizytę tego samego dnia i również czekam z niecierpliwością do 31.01 [emoji6] A im bliżej wizyty tym bardziej się doczekać nie mogę [emoji39]
 
Hej dziewczyny my po wizycie, wszystko ok,
bąbelek rośnie mamy 5.8cm czujemy się świetnie ;) a maleństwo tak się kręci że ciężko mu zdjęcie zrobić :D
następna wizyta 14 luty i będziemy wiedzieć czy świętujemy w gronie chłopaków czy dziewczyn :) a jak u was?
Super! Ale już duża dzidzia [emoji846] Prawie taki miły prezent na walentynki [emoji16]
 
reklama
Do góry