reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej kochane :) jestem już na oddziale potwierdzone poronienie więc jutro rano zabieg. Dwa puste pęcherzyki także o tyle jest mi trochę łatwiej że nie było zarodków. Muszę się zastanowić nad tym co w tej całej układance jest nie tak że drugi raz w ciągu pół roku kończy się zabiegiem. Życzę wam powodzonka super dzieciaczków i jak najmniej stresu trzymajcie się buziaki
Bardzo mi przykro [emoji25]
 
reklama
Bardzo mi przykro [emoji25]
Lux wiesz, że ja cały czas czekam na wiadomość jakąś od ciebie ? Wiesz, że ja nadal wierzę ! Naprawdę nie umiem myśleć inaczej, no normalnie wczoraj już sobie myślałam, że może ten sprzęt jej zastrajkował, że nie może być inaczej! Będzie oczywiście co ma być, ale ja niezmiennie trzymam kciuki! Musisz mieć nadzieję do samego końca !
 
Dziewczyny zastanawiam się bo ten segregator od mama ginekolog ma te przegródki na badania takie i takie, a w sumie ja mam jak zauważyliście wczoraj bądź nie wszystko razem jak leci ciągiem nie, że każde badanie na osobnej kartce tylko ile się zmieści tyle jest i myślę czy on u mnie się sprawdzi ;)
Edit ten z Bebiprogram już się nie sprawdza taki misz masz, że normalnie jak mi wszystko przy tym lekarzu z tego stresu wyleci to się nie zdziwię :/
 
Dziewczyny zastanawiam się bo ten segregator od mama ginekolog ma te przegródki na badania takie i takie, a w sumie ja mam jak zauważyliście wczoraj bądź nie wszystko razem jak leci ciągiem nie, że każde badanie na osobnej kartce tylko ile się zmieści tyle jest i myślę czy on u mnie się sprawdzi ;)
Edit ten z Bebiprogram już się nie sprawdza taki misz masz, że normalnie jak mi wszystko przy tym lekarzu z tego stresu wyleci to się nie zdziwię :/
Moja ginka powiedziala zeby oryginał włożyć do jednej przegrodki(ze wszystkimi badaniami) resztę skserowac pociąć i włożyć do odpowiednich przegrodek. Mi jest latwiej bo nie mam balaganu;)
 
@Anetpoczatki
No dobra ale na poczatu tych badań masz dane osobowe? Sklejasz to na inną kartkę?

Jestem przeziebiona i mam doła. Dlatego nic nie pisze. Wczorajsze informacje mnie dobily. Jest mi tak smutno i przykro i boję się jak cholera bo sama jestem po 2 poronieniach
 
@Anetpoczatki
No dobra ale na poczatu tych badań masz dane osobowe? Sklejasz to na inną kartkę?

Jestem przeziebiona i mam doła. Dlatego nic nie pisze. Wczorajsze informacje mnie dobily. Jest mi tak smutno i przykro i boję się jak cholera bo sama jestem po 2 poronieniach
Ja mam z diagnostyki i na kazdej kartce mam dane ale tak to jak masz jedne oryginalne badania to one mają dane i to chyba najważniejsze, a te ksera to bardziej dla szybkiego znalezienia
 
Ja dziś mam usg piersi, zastanawiam się czy dla świętego spokoju nie poprosić o USG dzieciątka, ale nie wiem czy doktor się zgodzi bo to zupełnie inny niż ten który prowadzi moja ciążę [emoji848]
 
reklama
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa. Chciałabym zapytać czy którejś z Was zdazyl się ostry ból przy nagłym wstaniu z łóżka? Od soboty chodzę zestresowana bo właśnie mi się to przytrafilo. Ból był ostry klujacy i trwał dosłownie 30s. Potem zniknął jakby nigdy nic i do teraz nic się nie dzieje. Jestem w 11tc. Następne USG mam dopiero 5.02...
 
Do góry