reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

a to pewnie dlatego że schudłaś odrazu. Ja niestety nie schudłam no i ogólnie mam apetyt :) no i nie mam wogóle od początku żadnych nudności ani wymiotów także moze dlatego. Myślę że dokońca nie będę tak strasznie wyglądała. Chociaż pocieszam się że jak przyjdą upały to mniej będzie sie chciało jeść :)

Fakt, raczej picie wtedy będzie nam zalecane :)


Wkurzyłam się na młodszego syna i teraz mnie brzuch boli. Ech.
 
reklama
O widzisz to.aie nie denerwuj. No koje to pierwsze dzieciatko bedzie takze wyczekiwane. Tymbardziej ze starania tez troszke dluzej były bo jak to sie mówi jak sie chce to nigdy nie ma haha [emoji6] no i po ponad roku sie udało. Takze wyczekiwane bedzie :)
 
O lody to napewno jak lato to bedzie napewno :) a nie wiesz bo ja mam 1 ciąże czy z psem mozna na smyczy chodzic tzn chodzi mi o labradora nie raz lekko szarpie. Czy mi cos bedzie czy nie :)
 
Witam dziewczyny. Robiłam dzisiaj badania krwi. Glukozę, tsh , mocz w normie. Ale w morfologii 4 pozycje poza normą. I się martwię co to oznacza.
 
A co to jest ta 4 pozycja. Ja robilam wczesniej tsh i glukoze. Glukoza ok ale tsh mialam za wysokie ale zrobilam w czwartek sobie kobyrolne to znowu mi spadlo a na czwartek mam do endokrynologa takze zobaczymy co mi dadza. Pierwsza gin dala mi tylko jod. A przeszłam do innego gina i kazał mi sie skonsultowac z endokrynologiem. Ciekawe czy mi cos da czy każe kontrolowac :)
 
Na detektor nie zdecydowałabym się. Zdarzało się, że położna w szpitalu miała problem żeby znaleźć jak dziecię zmieniło pozycję i już u niej widziałam nerwy więc sama nie chciałabym tak szukać, za duży stres dla mnie. A jeśli coś złego się wydarzy to niestety już i tak za późno. To nie dla mnie. Ale jeśli komuś pomaga to czemu nie
 
reklama
Do góry