reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

To napisze coś o sobie :) mam na imię Kasia, mam już jedna córeczkę pięcioletnia. Jestem po poronieniu, teraz jestem już zabezpieczona duphastonem, wiec mam nadzieje ze będzie Ok. Termin z om niby 14 sierpnia, ostatnia @ 7 listopada, tylko ze cykle mam różne 29-31 dni. Wiec pewnie 15-16 sierpnia lekarz wyliczy. Dziś beta 53,8 czyli wzrosła dziewięciokrotniePozdrawiam :)
Hej mamy ten sam termin porodu i dzień ostatniej miesiączki . Tylko ja mam dwoje dzieci córka 15 lat syn 9 lat . Też jestem po poronieniu. Wczoraj byłam u lekarza dał mi luteinę i dupahston. Mam na imię Magda i mam 35 lat .
 
reklama
To napisze coś o sobie :) mam na imię Kasia, mam już jedna córeczkę pięcioletnia. Jestem po poronieniu, teraz jestem już zabezpieczona duphastonem, wiec mam nadzieje ze będzie Ok. Termin z om niby 14 sierpnia, ostatnia @ 7 listopada, tylko ze cykle mam różne 29-31 dni. Wiec pewnie 15-16 sierpnia lekarz wyliczy. Dziś beta 53,8 czyli wzrosła dziewięciokrotniePozdrawiam :)

Cześć :)
Też jestem Kasia i mam pięcioletnia corke :)
 
Witajcie
Mam na imie Ania i jestem mama 8letniego Kubusia. Wczoraj lekarz potwierdził ciaze i wyznaczyl termin porodu na 5 sierpnia. Oboje z partnerem jestesmy zaskoczeni tym faktem, ale rownocześnie bardzo szczesliwi.
 
Witam Was! Mam na imię Ewelina i mam juz jednego prawie trzyletniego synka przed chwilą zrobiłam test. Wyszedł pozytywny jestem zaskoczona bo zero starań a nawet co więcej tylko dwa razy stosunek w ubiegłym miesiącu :) narazie nie mogę wyjść z szoku, bo myślę już jak poradzę sobie z dwójką małych szkrabów. Pozdrawiam Was
 
Dodam też że ostatnia miesiączka 7.11.18. dziś termin miesiączki ale czułam że coś jest nie tak i zrobiłam z ciekawości. I tu proszę... Niespodzianka
 
Witam Was! Mam na imię Ewelina i mam juz jednego prawie trzyletniego synka przed chwilą zrobiłam test. Wyszedł pozytywny jestem zaskoczona bo zero starań a nawet co więcej tylko dwa razy stosunek w ubiegłym miesiącu :) narazie nie mogę wyjść z szoku, bo myślę już jak poradzę sobie z dwójką małych szkrabów. Pozdrawiam Was
Dasz radę [emoji6] mam dwójkę dzieci od 3 lat a od sierpnia licze ze będę miała kolejne [emoji4]
 
Fajnie że już jest nas tak dużo . Witam wszystkie sierpniowe mamuśki. Ja to w sumie czuje się jakbym pierwszy raz była w ciąży jednak od ostatniego porodu minęło 9 lat .
 
reklama
Do góry