reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Karolaola, cieszę się że Igorek zaakceptował siostrzyczke i nie jest zazdrosny. Oby tak dalej.

Miałaś dość szybki poród. Skurcze potrafią zmęczyć, ale dałaś radę i to najważniejsze

Fajnie, że Twój mąż jest z Wami. Razem przyzwyczacie do nowej sytuacji i szybciej dojdziesz do siebie. Mój mąż też po porodzie wziął wolne 2 tygodnie, mimo że ja ni e chciałam.

Właśnie zauważyłam, że Marcelinka urodziła się 26.02 - tak jak moja mama :-) Rybki są super. Marcelinka śliczna, zazdroszczę Ci parki, Karola. Masz już rodzinke w komplecie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karolaola - cudownie,ze bedziesz miala pomoc. Ja tez mialam Meza 3 tygodnie i okazal sie bardzo pomocny. Wiem jak straszna jest rozlaka...ja musialam ja przezyc dwa razy juz ( po porodzie i jak Mikus mial zapalenie oskrzeli) i to bylo straszne przezycie. Oby juz nigdy wiecej ... a moi rodzice maja imieniny 26 lutego :tak:

Milej nocki!
 
ano nie bylo mnie wieki TAycia,ale jestem! dobre wiadomosci po kontroli,ciesze sie z Toba, a Mikus duzy chlopak kilogramowo,zreszta Szymus tez chyba spory? bedziesz miala facetow silnych w przyszlosci,fajnie!

KAROLAOLA wielkie gratulacje;MArcelinko witaj na swiecie,jestes sliczniutka

TONYA DAnielek tez cudny chlopaczek.Powolutku wszystko sie z uczuciami ARTURKa ulozy,trzymam za to kciuki

BISHOPKA bedzie dobrze,jesTem tego pewna,wielkie usciski sle
 
Ja sobie nawet nie wyobrażam dłuższej rozłąki z Kasią...

Susumali, no wieki Cię nie było ;-)

My w sobotę skróciliśmy Kasi włoski, super wygląda i się wszystkim chwali :-)
 
Karolaola no jakbym siebie czytała, moje powitanie z Arturkiem i M. jak przyjechali po mnie do szpitala też było całe we łzach i łzy się lały jeszcze parę dni...
Fajnie, że Igorek tak pozytywnie zareagował na siostrzyckę. Marcelinka cudna jest, niech się Wam zdrowo chowa :-)

Taycia nie martw się na zapas bo osiwiejesz i zdrowie stracisz ;-) Cudeńka robi Twoja siostra!

Susumali kopę lat :-D Z Arturkiem jest na szczęście coraz lepiej, nałożyła się choroba i do tego idą mu chyba 5 po raz pierwszy boleśnie. Ale od poniedziałku zostaję z chłopakami sama (moja mama w weekend wyjeżdża) więc będzie się działo...trzymajcie kciuki kobiety!

A Arturo już zdrowieje z tym, że sprzedał wirusa babci, tacie i mi, póki co tylko Daniel jest zdrowy chyba tylko dlatego, że nikt do niego nie podchodzi bez maski.
 
Witajcie!:-)

Mam chwilę to zajrzałam, w sumie to ja tych wolnych chwil mam sporo, w życiu bym nie pomyślała, że tak szybko będę mogła posiedzieć nic nie robiąc albo posprzątać cały dom co uczyniłam wczoraj jak Marcelinka spała, a Igorek był z babcią na dworze ... No ale wiadomo teraz jest ok za chwilę mogę nie mieć w co rąk włożyć.
No i drugi dzień radzę sobie sama, bo D. dziś kończy kurs i od jutra jest już z nami ...

Mała jest całkowitym przeciwieństwem Igorka- pięknie je i śpi po 3,4h. Igorek ledwo 2h spał no i jadł bardzo często.

Igorek to dzielny chłopak, bardzo dobrze radzi sobie z obecnością małej, gdy ja skupiam uwagę na niej (przebierając, karmiąc) ładnie się bawi, asystuje nam. Jest cudowny!

Pogoda piękna i ażz oczekać się nie mogę żeby wyjść z dziećmi na dwór tylko podwójny wózek musimy kupić, bo innej opcji nie ma, a nie wyobrażam sobie nie wychodzić na dwór...

Tonya
jak Wy sobie będziecie radzić? Zdrówka dla Was!

Pflaume wstaw zdjęcie obciętej Kasi!

Taycia Wy już w Polsce?

Pozdrawiamy!
 
Karolaola, to super, że tak dobrze sobie dajesz radę. Jak Cię czytam to, aż chcę mi się mieć drugie maleństwo :-)


Zdjęcie wrzuce wieczorkiem bo teraz to wpadłam tylko na chwile ;-)
 
Karolaola - nie, jestesmy jeszcze w IE. Do Polski lecimy 21 marca w pierwszy dzien wiosny :-) U mnie tez Mikus byl aniolek,a teraz chyba jakis skok przechodzi,bo wszedzie mu zle...albo moze mu zeby ida? :-( Super,ze Igorek dba o siostre.. juz jej zazdroszcze starszego brata :-)

U Nas spacer wyglada tak,ze Mikolaj jak sie nie ruszam to dostaje w glowe w wozku,a sie nie ruszam,bo Szymon zamiast spacerowa to zbiera kamyczki!!!!! i wrzuca je do studzienek :-D:-D:-D

Tonya - na pewno Kochana ogarniesz ich dwoje. Na bank,daj sobie czas no i uzbroj sie w cierpliwosc.

Agulaula - a jak tam Agatka? napisz pare slow.

Piszcie Mamuski piszcie co slychac u Was....
 
reklama
Do góry