reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hej Kasica-łał ale ten czas leci Twoje słoneczko ma już ponad 7 msc.:-)
Jagienka-nasz lekarz stwierdził aby również odciagać tyle ile się da siusiaka i robimy to od urodzenia po każdej kąpieli nawet położna tak kazała i nam pokazywała .Lekarz stwierdził ,że około 1 roku życia samo się do góry nie podniesie to musi mieć odklejone przez specjalistę -mam nadzieję,że obędzie się bez jakichkolwiek zabiegów chirurgicznych.
karola-u Ciebie dokładnie tak samo jak i u mnie choinka ,leżaczek,łóżeczko mata i zabawki zajmują cały nasz pokój mamy 2 pokoje dość spore ale 2 pokój jest Wiki,ale te ilości sprętów dla młodego zajmują sporo miejsca:-) .Za 3 lata dopiero kupimy większe M:tak:
U MNIE NAD MORZEM TEŻ SYPNEŁO RANO BYŁO PIEKNIE A TERAZ KUPA!!!! :crazy:niby nadal pruszy ale co z tego jak wszystko zamienia się w błotsko:crazy:

Jutro wyjeżdzamy z samego rana więc dziewczynki
życzę Wam wszystkim :
zdrowych,wesołych,pogodnych,rodzinnych i spokojnych Świąt :))))
061de6bb5ee230d8b54d_1200x900_cropromiar-niestandardowy.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nikos u mnie ciężko by było wytrzymać do wiosny. Wiem że jest cieplej i z tego powodu trzymałam gondolę do dzisiaj ale niestety jest już za ciasno:laugh2:
LANA szczęśliwej podróży
 
Sylvi - my jeździmy spacerówką od jakiś 2-3 tyg,bo Szymek ledwo co się mieści w gondoli i tylko kładę go tam do snu jak siedzę na dole w domu. Na dniach kupujemy też siedzonko do samochodu,bo Młody się ledwo co mieści ( teraz ma 8,2kg ) :-):-):-):-):-)
 
Sylvi - my jeździmy spacerówką od jakiś 2-3 tyg,bo Szymek ledwo co się mieści w gondoli i tylko kładę go tam do snu jak siedzę na dole w domu. Na dniach kupujemy też siedzonko do samochodu,bo Młody się ledwo co mieści ( teraz ma 8,2kg ) :-):-):-):-):-)

To też sporo już waży, Igorek miesiąc starszy i 9,3kg. Wszystkie dzieciaczki na sierpniówkach takie kluseczki, jest co nosić:zawstydzona/y:.
 
Hej! U nas też biało, super tak :) Niech tak zostanie!
My już po spacerku w bieli, mały dalej śpi w wózku.

Tonya - dlaczego przestajesz karmic piersia? moze pisalas ale nie pamietam.

Pisałam na stronie poradnika mamuśki

Hej!

Ja też mam zawsze powera jak gdzieś sama wychodzę. Podświadomie wiem,że Synuś czeka w domu i jakoś wszędzie mi śpieszno.
Mówiłyście o zmianie koloru oczu. U Nas nadal ciemnoniebieskie ( ja mam brązowe, Mąż jasnoniebieskie). Zobaczymy!
Tonya - może cycusiem będziesz karmiła tylko nocą??? wiem,że chciałabyś jak najdłużej,ale Mały praktycznie nie przytył nic,a dziecko powinno przytyć co najmniej 200 g tygodniowo. Wydaje mi się,że teraz powinnaś jak najczęściej dawać mu butlę żeby nadrobił to,co zgubił. Cycek widocznie nie daje mu tyle wartości, co mm i w tym momencie jest 'bezużyteczny'. To tak jak u Nas było. Co z tego,że dziecko jadło co 2h jak przez 10 dni nie przytyło nic. Z resztą sama zrobisz jak uważasz,ale moim zdaniem teraz powinien jeść dużo MM.

JEŚLI NIE ODEZWĘ SIĘ PRZED ŚWIĘTAMI TO ŻYCZĘ WAM CUDOWNYCH, RADOSNYCH, PEŁNYCH MAGII ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!

Taycia dokłądnie tak planuję, jak najmniej piersi a jak najwięcej mm, lae jednak stopniowo pierś wycofywać, nie tak od dziś i koniec.

Mały dziś odsypiał poprzednie trudne dni i spał mi całą noc - 11h!!!!
 
sylvi-my gondole mamy już na styk chyba w styczniu lub na początku lutego trzeba będzie przesadził młodego do spacerówki -szkoda,bo bardzo mi się gondola podoba a spacerówka troszku mniej:-Ddostałam od dziewczyn z pracy śpiworek do wózka z owczej wełny,który sama sobie wybrałam więc Krystiano powinnien mieć ciepełko mimo iż będzie w spacerówce:tak:
 
Mój synek na szczęście jeszcze mieści się w gondoli, ale jakby co to do spacerówki mam taki sam śpiworek jak pisze LANA, bo do końca zimy na pewno w gondoli nie będzie jeździł
 
Mój mały też się jeszcze mieści w gondoli. Na szerokość trochę ciasnawo, ale dajemy radę. Spacerówkę mam przodem do kierunku jazdy tylko i jak najdłużej w gondoli będziemy.
Kurcze u mnie biało, że hoho IMG_1330.jpg widok z okna:-)
No i nie byliśmy na spacerze, bałam się, że wózek nie da rady:confused2:
 
KAROLA-ALE PIĘKNY WIDOK MASZ Z OKNA -CUDO :)
ja mam wózek (BEBE CONFORT high trek z gondolą windo ,w kolorze choco-mint )że nigdy bym go na inny nie zamieniła ,wszystkie tereny pokonuje ,spacerówka tyłem i przodem bo takiego szukałam jestem tak bardzo zadowolona z jego zakupu,że dosłownie to chyba najlepszy nasz zakup:-) no i mało tego -robi duże wrażenie na ulicy u mnie w mieście ciągle ktoś nas zaczepia i mówi ,że pierwszy raz widzi taki wózek i jaki on ładny nikt takiego nie ma u nas jedynie 2 spacerówki widziałam lecz w innych kolorach ale gondoli nie ma nikt i tak mi żal będzie przeżucić młodego do spacerówki a prowadzi się go dosłownie bajka jednym paluszkiem ,śniegi i zaspy mi nie straszne koła duże pompowane i regulacja amortzacji na 2 różne tereny podłoża oj mogłabym o nim gadać i zachwalać :-D
 
reklama
Ankaa mam taki problem ze chocbym nie wiem co robila skrzep idzie i cierpie mam suhcodol i taki moj urok bede cierpiec po kazdym wyrwaniu zeba:crazy:
Wszystkim wyjezdzajacy Wesolych i szczesliwych podrozy;-)
Tonya przywyczaisz sie przeleci te2 tygi;-)
My w gondoli do konca zimy pozniej spacerowka, u nas tez bialo i slisko nie lubie jezdzic w taka pogode samochodem;/ poza tym po wizycie u dietetyka znowu 2,5 w sumie juz 5,5 mniej ale jakos dzis mnie to nie cieszy, mlody znowu chory, ja od pn cierpialam dopiero po lekach dzis przeszlo tym zebem, z mezem sie co chwile kloce i jakos w swiat nie czuje ;/
 
Do góry