reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Karolap maksymalnie do 48h, ale lepiej krócej :-)

Mój synek wczoraj miał boleści brzuszkowe, zasnął o 00.30 :szok: i śpi do teraz z jedną przerwą na jedzenie, ale go wymęczyło...

U mnie M. kąpie małego, ale mi się zdarzyło kilkanaście razy go zastąpić. Mlodam wcale to nie takie proste więc bądź z siebie dumna :-)

Idę dziś do kosmetyczki a w czwartek do fryzjera, ale mam radość z tego że się z domu wypuszczę :-D
 
reklama
Ja sie jeszcze nie odwazylam sama kapac malego... :)
czy wiecie cos o skoku rozwojowym a raczj o kryzysie przed... moj maly od 2 dni jest nie do poznania, non stop placze, budzi sie kilka razy w nocy (normalnie to juz tylko o 3 i o 6 rano), mam wrazenie, ze bola go dziasla ale na zabkowanie, to chyba jeszcze za wczesnie... jutro mamy wizyte u lekarza, to sie moze czegos dowiem.
 
mlodam, karolap, miriam - ja polecam zainwestować w fotelik kąpielowy taki np FOTELIK-FOCZKA DO KĄPIELI TEGA BABY -1SZT (1881887932) - Aukcje internetowe Allegro. Grosze to kosztuje a niesamowicie ułatwia kąpiel: macie wolne ręce i nie jesteście w stresie więc można się z dzieciaczkiem pobawić. Karolcia siedzi jak na tronie i piszczy z radości machając nóżkami (nie muszę mówić że podłoga w łazience ostatnio ciągle zachlapana:-D).
Na następnej wizycie u pediatry zapytam o chodzenie na basen (trochę obawiam się przeziębienia) - najchętniej wybrałabym się z nią już po szczepieniach czyli po 28 listopada. Czy Wy też macie zamiar chodzić z maluszkami na basen?

KarolaP
- jak buźka Majeczki po maściach na ŁZS? u mojej jest znaczna poprawa choć jeszcze nie jest idealnie. ciemieniuszka utrzymała się nam przez 3 dni więc zareagowaliśmy w samą porę i się nie rozwinęła porządnie. Czy Maja trze tak buzią podczas np odbijania? nie wiem czy to ją swędzi czy może chodzi o wracające się mleczko...

Wiecie co ja chyba wolałam jak Karolutek robił kupkę kilka razy dziennie bo przynajmniej się w pieluszce mieściła i nie była ubabrana po pachy. :-DRany co to będzie jak zacznie wypróżniać się raz na kilka dni!!
 
Tonya,no ja jestem bardzo spokojna o to spanie na brzuszku,a do moich lekarzy mam pełne zaufanie: jeden z nich to neonatolog/położnik z Karowej( jeden z głównych tam lekarzy),druga to pediatra z Bielańskiego...no i w przychodni tez pytałam naszą prowadzącą lekarke. Wiesz co ja myślę,ze to własnie o to wewnetrzne przekonanie matki chodzi. Jesli ty masz jakiekolwiek wątpliwosci i sie boisz to widocznie masz jakies podstway czy jak to sie mówi matczyna intuicja ci tak podpowiadaj-i jej sie trzymaj!:):)

A moje Robaczki wczoraj były szczepione (drugie dawki szczepionek),troszke gorączkowali wczoraj i juz myślałam,ze noc bedzie przechlapana,a oni grzeczniutko do 8 rano spali...).I kurcze wyglada na to (tfu tfu tfu,co by nie zapeszyć),że moje dzieci to aniołki bo ciągle śpią tak jak Wam pisałam,21-22 ostatnie karmienie a kolejne koło 6-7 ( ta 8 dziesiaj to było przegięcie i jednorazowy wybryk poszczepienny;-) ). Aaaa i jeszcze waga :KAROL 6kg, ANIA 5,5. A wyjsciowe były odpowiednio 2900 i 2800. To ładnie przybrali:).

Oki ,pozdrówki. KOńcze bo Natasia za chwilke przychodzi z zajęć w przedszkolu:) i muszę jej obiadek dokończyć:).
 
witam!!
Natt maluchy fajnie wage łapią a ja musze sie pochwalić, ze mój Michaśko też przybiera super na wadze - waga wyjsciowa 2400g a teraz ma już 5300g normlanie rosnie w oczach i chyba pulpecik nam wyrosnie!!!
Wczoraj mielismy wizyte u kardiologa i nie mamy się czym martwić małemu poprostu przy porodzie nie zamknął się jakis otwór(tzn pani doktor nazwała to konkretnie ale ja z wrazenia zapomniałam):zawstydzona/y:i przepływa krew ale stwierdziła, że u niego nie wymaga to ani zadnej operacji ani nawet leków mamy poprostu czekać jak się będzie rozwijał i zobaczymy na kontroli za 5 miesiacy, ale mamy sie nic nie martwić bo bedzie dobrze!! tak więc wszystkich lekarzy zaliczylismy został nam jeszcze tylko chirur ale to dopiero jak skonczy 3 mc!! ulzyło troszke ze nie jest tak źle jak sie zapowiadało!!!
pozdrawiam

ps. młodam własnie zauważyłam ze twoja córcia dwa dni starsza od mjego Michalińskiego:)
 
Ostatnia edycja:
witam!

czy Wasze dzieci też dziś spały na potęgę? w szoku jestem ile spala dzisiaj moja, na karmienie o 18 ja obudziłam...

Agula znaczy, że Twój synek też lipcowy :-) cieszę się, że u Was nie jest tak źle, tylko się cieszyć szkrabem ;-)
Karola a często zostajesz bez męza? witam w takim razie w ty niefajnym klubie:crazy:
Tonya jak tam synek dzisiaj?
Flower moja też trze buźką po karmieniu, do momentu jak jej się nie odbije, ale to nie za każdym razem.

JAKIE UŻYWACIE KREMY DO BUŹKI TERAZ? I CO NA ZIME?
kupiłam mojej z niwea na każdą pogodę, ale coś chyba nie służy bo kostki wyskoczyły na policzkach.
 
reklama
wow NAT ja tez przed Toba chyle czola, super mamuska jestes! no i blizniaki pieknie przybraly na wadze! i tyle spia, jestem w szoku, u mnie pobudki na jedzonko co 2 godzinki jak w zegarku, jak sie zdarzy co 3 godz to swieto he he
a tak w ogole jestescie w PL czy w jestes moja sasiadka w DE?

AGULA no Twoj Skarbek tez pieknie przybral na wadze, i super ze wszystkie wyniki w porzasiu!
ja tez przypominam sobie zawsze jakie moj Salus mial chudziutkie nozki po narodzinach a jakie slodkie waleczki ma teraz


MLODAM ja poki co zadnego kremiku nie uzywam dla synusia do buzki...
 
Do góry