reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Nareszcie mialam co nadrobic;P
Taycia zgadzam sie z Malgoo twoje maz tak jak moj i Tony lamie sie widzac ze dzieciaczek sie meczy czy cos od razu dalby mu flache i spokoj ale nie wie ze problemy z brzuszkiem moga nie minac mleko moze mu nie spasowac, nie ma wlasnie dostarczanych chociazby tych przeciwcial ktore sa maluchowi potrzebne, do tego tylko my mozemy dosiadczyc tego pieknego jak dla mnie i wielu karmiacych mam bliskosci z synem czy corcia dlatego ja bym walczyla chyba ze na prawde niemoglabys jesc praktycznie nic tak jak moja kolezanka i chodzila wiecznie glodna i znikala w oczach i lekarz zakazl juz karmienia to wiadomo nie ma wyjscia...
Marzenixx moje malenstwo przybralo tylko 300 gram w ciagu 3 tyg tez bardzo mnie to zmartwilo ale nie poddaje sie jezeli juz nie bedzie wyjscia bede mieszac MM z cycem choc wolalabym tego uniknac do 4 miesiaca pozniej mozna zaczac wprowadzac jedzenie wiec wiem ze dziecko juz tak malo nie bedzie przybierac wierze ze Ci ciezko i rozumiem Twoje podejscie do sytuacji i ze Ci jest zal...
Myszka ja mialam cc rozmawialam o antykoncepcji z gin zbadala mnie zobaczyla macice rane, ja moge tylko gumki i oczywsice zakaz zachodzenia w ciaze przez 2lata choc planuje dluzej...
Maggie masz pozowolenia od Gin juz od razu po cc :p :D:D:D wiem ze zartowal;p
Ankaa Trzy,mam kciuki za Igorka ciesze sie ze rota nie zlapaliscie iwsio gra;D
Kasica witaj fajnie ze od zasu do czasu sie Tu pokazujesz Grzes jest juz taki duzy a dopiero co napisalas ze sie urodzil :szok:
Mlodam super ze ywjazd sie udal i mala zala egzamin w podrozy tez bym gdzies pojechala....
Tonya WIktor tak jak maluch Tayci chwile po nakarmieniu i zamyka buzine, charczenie to moze byc tak zwana sapka nosowa lub w gardelku ktora jest normlana u dzieciaczkow, a jezleli nie ona sprobuj marimerem zwilzyc nosek odczekac chwile i wtedy frida ja tak robilam zanim mlody zachoworwal i teraz dzialamy jak chory i powiem ci leci jak nie wiem choc trzeba miec mocne pluca do niej:p
Neila przykro mi ..;-(na sama mysl ze nie mglabym teraz karmic robi mi sie ze zal ale walcze
 
Witam, chcialam sie przywitac. Przez cala ciaze bylam w lipcowka, poniewaz mialam termin na 25.07. Synek jednak sie nie spieszyl i przyszedl na swiat 04.08 - w ten oto sposob stalam sie sierpniowka :)
pozdrawiam wszystkie mamy.
 
miriam liba-WITAJ !!!! w naszym gronie :-) ja na początku też miałam termin sierpniowy ale później się okazało ,że będzie cesarka i tak młody urodził sie 27 lipca ale ja tak się zżyłam z sierpniówkami ,że nie mam najmniejszego zamiaru przenosić się gdziekolwiek:-DPozdrawiam!!!!
 
sagaa nie jestem pewna czy mój gin żartował:)) on jest mega wyluzowany i mówi,że niby powinno się czekać co najmniej rok ale miał bardzo dużo pacjentek ,które zaszły wcześniej i wszystko było ok:) Z resztą mam przykład mojej siostry,która zaszła w ciążę 3 mies po cc:)
 
młodam[/B u mojej siostry wszystko było ok:)

megmarion widzę,że mamy takie same sny:) mi się śniło ,że mamy bliźniaki. Też mam stresa bo odstawiłam tabletki ,które dostałam ostatnio od gina i czekam na okres ,żeby wrócić do tych moich sprzed ciąży...
 
hej,

witam się przy śniadaniu....u nas dzis pogoda ja w późnym listopadzie :no:szaro, buro, wieje i 9.30 a za oknem tylko 7 stopni.....fuj.

Co do bliźniaków.....to największa schiza jest jak się idzie z drugim dzieckiem do gina na usg - jest jeden czy dwa zarodki ;-). Ja ciągle widziałam w koło ludzi z 3 dzieci....starszak i bliźniaki właśnie....odsapnęłam dopiero jak gin potwierdził jeden płód :-D
 
witajcie, mam pytanie. jak jest z lezeniem na brzuszku u was, moj nie lubi lezec na brzuchu - tylko spac ale lezec nie. martwie sie, bo nie cwiczy miesni i nie lubi unosic glowki....
 
reklama
witaj miriam !

Mój mały lubił spać na brzuszku do czasu aż się nauczył z leżenia płaskiego z głową na materacu podnosić na ramionach - czyli od ok. 2 tygodni już nie lubi :baffled: To znaczy nie wiem czy nie lubi, bo w żaden sposób nie mogę go tak uśpić, bo zaraz się unosi i krzyczy.....więc chyba nie ma na taką pozycję ochoty.
W dzień kilka razy kładę go na brzuszku i coś tam pokazuję, żeby głowę unosił....raz wytrzyma dłużej raz krócej.

Ooo widzę, że nasze maluchy z tego samego dnia :tak:
 
Do góry