reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam się z Wami,
nie jestem w dobrym humorze. Brzuch mnie pobolewał w nocy miałam jakieś małe skurcze. Ciągle głowa mi dokucza, pewnie od płaczu. Dziś pogrzeb mojej cioci;( Staram się jakoś trzymać. Ciekawe która z nas urodzi ostatnia?
 
reklama
akutan przesyłam trochę pozytywnej energii. Trzymaj się kochana....

A ja dziś w końcu wyspana:-) młoda poszła spać o 22.30 i wstała o 5!!! Ale to co nam dała w d.... wieczorem to nasze. Takiego wrzasku z jej strony jeszcze nie słyszałam. I nie wiadomo o co bo głodna nie była, kupkę zrobiła a darła się jakby obdzierali ją ze skóry. Ale przynajmniej wynagrodziła nam to w nocy:-) Mój M. to nawet wstawał sprawdzić czy oddycha...

My dzisiaj siedzimy w domku bo ma być taki upał,że nie chcę Lenki męczyć wycieczkami...
a jutro mam fryzjera i pierwszy raz zostawiam małą na tak długo (3 godz:-D) już mam stresa!
Miłego dnia:)
 
Maggie- miło, że się wyspałaś. Lenka pewnie się upłakała i ze zmęczenia padła tak jak kłoda. Hehe. No to będziesz miała pierwszy chrzest bojowy :) POwodzenia:)


I dziś zostaję sama w domku na cały dzień. Mąż korzysta z pięknej pogody i śmiga do lasku na rower po pracy.
 
Ostatnia edycja:
Akutan domyślam się, że Ci ciężko. 12 lipca zmarła moja babcia z którą mieszkałam 24 lata. Bardzo chciałam, żeby zobaczyła mojego synka na którego tak czekała. Nowotwór jej nie pozwolił. Próbuj się ogarnąć dla malucha, choć będzie Ci ciężko może dasz radę. Ja szukam pozytywnych aspektów, chociaż trudno je znaleźć.

U mnie nadal nic. Dzisiaj mijają 3 tygodnie odkąd zaczął mi odchodzić czop. Uroczo. Wieczorem idę do Gina. Nie planowaliśmy tej wizyty bo nikt nie przewidział, że tyle po czopie i plamieniu mogę nie urodzić. Młody spokojny, pyrga nóżką, obija szyjkę łapami i nigdzie się nie wybiera.
 
czesc dziewczyny... widze ze juz sporo z was jest rozpakowanych.. ciesze sie ze wszytko jest dobrze.. i trzymam kciuki za te z was ktore sa jeszcze w dwupaku..;)


Flower bedzie dobrze trzymaj sie kochana .... trzymam kciuki za mała i za Ciebie..
 
dziewczyny od rana mam skurcze...... kapnęłam sie dopiero niedwno, wlasciwie to od nocy mnie brzuch boli,ale skupilam sie bardziej na tym ze mialam okropna zgage w nocy heheh, tylko to nie jest typowe na okres tylko taki ból ciągnący na samym dole brzucha.... bardzo boli i spina sie przy tym, zaczelam patrzec na zegarek i pojawia sie co 6 minut, a nawet co 5 i 3 minuty......
wzielam sobie nospe, bo jak przejdzie to znaczy ze to jeszcze nie porodowe a jak nie przejda to nie wiem !!! jeszcze mnie tak pipka boli ze szok....
mam dzis wizyte u gina wiec mam nadzieje ze dotrwam.....
 
Marzenix 3 mam kciuki ;-)
AKutan mega mi przykro jestem z Toba...
Maggie moj dzis mial tez takie spanie od 22:30 do 5 musialam go obudzic bo cycki pelne byly na maksa;P
Susumali Taycia i reszta po porodach witajcie znow;-)
moj babel do 13 - 14 nie spi i walcze z nim teraz wlasnie wstal wiec lecem do pozniej ;-)
Blacberry 3 tyg :szok:
Flower jestem z Toba i Karolcia...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie-akutan bardzo mi przykro-co do pytania która urodzi ostatnia-to pewnie ja :-D
Blacberry-mi równo 2 tygodnie temu odszedł czop i Nic.Sporadycznie brzuszek pobolewa-jakieś delikatne skurcze,no ale porodu to nie zwiastuje.
Kolejne mamusie już ściskają Maluszki...;-)
 
reklama
Do góry