reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

:-D :-D

Bishopka, ja też mam przydomek Dyktator. Tylko na przydomku się skończyło. Czasami jak się weźmie do roboty to łazi i smęci że jestem Dyktatorem a on 'Moim robolem' :-D(to ma jeszcze podłoże 'służbowe' bo to on 'pracuje' u mnie w firmie, a nie ja u niego i jego pensja to moja pensja :-D).
i słusznie :-D w myśl zasady " chciałes pania zapi....laj na nią" :-D
 
reklama
NATT wielkie , ba przeogromne, mega gratki! jestem z CIEBIE taaaaaka dumna!!!!

ASIACUR super ze jeszcze nie rodzisz, i ze masz sie lepiej!

KAROLINKA fajnie ze tyle z krazkiem wytrzymalas, szacuneczek!

a tak w ogole guten tag he he, dzis brzuch juz nie taki twardy, pogoda niestety chlodna i deszczowa (wiem ze czesc z Was taka woli, a ja nie), no ale zaraz idziemy z corcia pytac o kursy po porodzie...

a tak a propos porodow, na kogo stawiamy jako NASTEPNA (oczxywiscie te ktore juz 37.tydz skonczyly)?
 
stawiam na sagę.

Jak jej 37 wybił to wcale się prawie nie pojawia na BB tylko bzyka z tym mężem żeby przyspieszyć:)-D), w między czasie sutki tarmosi.. nie ma bata, rozpakuje się dziewczę :-D
 
tez stawiam na sage :)przynajmniej ma dziewcze troche przyjemnosci :D potem nie bedzie czasu ani sily. Wy mnie dzisiaj tez do porodu doprowadzicie tymi tekstami a ja musze do jutra wytrzymac :D
 
stawiam na sagę.

Jak jej 37 wybił to wcale się prawie nie pojawia na BB tylko bzyka z tym mężem żeby przyspieszyć:)-D), w między czasie sutki tarmosi.. nie ma bata, rozpakuje się dziewczę :-D
Aleś Ty głupia i do tego jaka zazdrosna :-D:-D ja tam za bzykaniem nie płaczę, a inni owszem, ale cóż jak to "ruska" powiedziała "chciało sie j...ać" :-D
a co do sagi to pierwsze slowa jej dziecka nie beda "mama tata" tylko pokaże na czoło i spyta tatusia " czy dobrze by mu tak było" :-D
 
no wlasnie, jaka nagroda?
a moze bez nagrod, ale tak na sprawdzenie naszych kobiecych intuicji....
 
reklama
Do góry