reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
ASIACUR-SZCZĘŚCIE ,ŻE WSZYSTKO Z WAMI OK :-)
NAT-urodziła??????matko jedyna jak ? gdzie?kiedy?zaraz muszę oblukać :szok:
NAT-GRATKI KOCHANA!!!!!!:-)
 
szuszu, nie panikuję, bo wiem że z czopem nie ma reguły, kiedy zacznie się poród:-). Mam tylko nadzieję, że nie robi się większe rozwarcie i nie skraca szyjka. Ale póki nie mam skurczy, to jest ok. No i już mówiłam, że rodzę 16 sierpnia :-D. To już będzie dawno po 35 ;-)
 
taycia - samych pięknych chwil z okazji Święta !!!!

asiaciur - dobrze, ze to nie już.....niech bąbel jeszcze trochę posiedzi w środku :tak:

mucha fakt urlopu nie dzielimy. Albo 7 albo 14 dni. Ale od 2012 jest albo 7 albo 14 albo 21 albo 28 dni dodtakowego.......więc ty sobie dobierasz 14, bo masz do tego prawo a i przepisy już na to pozwalają......albo jeśli urodzisz po 1 sierpnia to od razu piszesz o 4 tygodnie.....Ja mam oficjalne pismo z Inspekcji Pracy na ten temat i tak jest. Jak zeskanuję to Wam wkleję.....
A poza tym przy Franku miałam podobną sytuację.....było 16 tyg. macierzyńskiego jak rodziłam a jak go kończyłam już w 2006 roku było 18. Napisałam wniosek, że dobieram te dwa wg nowych przepisów i mi wypłacili bez problemu.


A Natt to jest na prawdę WIELKA !!!! Jeszcze raz gratulacje !!!!

To ciekawe co piszesz, fajnie by było jeśli masz rację :) Czyli jednak pozostaje mi zaciskanie nóg do 1-go sierpnia :) Będę wdzięczna za wklejenie tego pisma, zawsze to jakaś podstawa przy rozmowach z kadrami :)
A jak jest z ojcowskim? Jeśli mąż wybierze go w przyszłym roku to dostanie 2 tygodnie mimo ze dziecko urodziło się w tym roku?
 
jej rano was nadrobiłam ale nie zdarzyłam nic napisac bo wpadal sasiadka na kawe...wracam a tu znowu pelno stron do przeczytania :/ Bez litosci jestescie!!!

Najpierw co umnie....a no nic, młody twardo siedzi tam gdzie siedzial, brzuch zamiast opadac to chyba rosnie, naszczescie nie puchne nic...choc ostatnio zawuazyłam ze codziennie wieczorem ma dokładnie 2 skurcze w dokładnie godzinnych odstepach. Od 4 dni dokładnie ten sam scenariusz

Dzis noc nie przespana-snily mi sie trupy-topielce. Sen straszny i realistyczny, jak sie obudziłam to bałam sie potem zasnac :/ Z rana w senniku sprawdziłam co oznacza widzieć trupa:-zwiastuje wesele albo narodziny dziecka w najbliższym otoczeniu. Czyzby jednak proroczy sen?? Tylko czemu taki straszny??

taycia- sto lat kochana!! Pomyslnego rozwiazania :)
Asiacur- dobrze ze wciaz jestes z nami:) I koniecznie zostaw komus swoj tel.:angry:
 
reklama
Do góry