reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

jak przeczytalam o tym przekrecaniu malej Ani to az mnie ciary przeszly. Dzielna Nasza NATT :) niech dzieci rosną zdrowo :)
 
reklama
Wybaczam dziewczęta (Bishopka, Megmarion) ale nie zapomnę !:dry: :-D
Megmarion, a ja tam wiem.. napierdziela mnie tak podbrzusze i plecy że skurcze z tego wszystkiego byłyby najmilsze :-D. Z Li naprawdę zorientowałam się że mam skurcze na porodówce jak kazali mi się wsłuchać w swój organizm, bo olewałam jakieś napinania i pobolewania :-D.

JJ, ale wymiar macierzyńskiego to 20+2 lub 20+4 ten dodatkowy chyba nie jest dzielony- nie można sobie go dobierać po 2 tygodnie(czy po 1 tygodniu, tak samo jak ojcowskiego), dlatego należy urodzić jednak nie wcześniej niż 15. Tonya nawet podawała linka do kalkulatora - i jak byk to się potwierdza. Kalkulator urlopu macierzyńskiego - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl - wychodzi że od 15 sierpnia jest na zasadach 2012, do 14 włącznie na zasadach 2011.

maggie, póki co pustynia. Chociaż czuję się dziwnie. W pośpiechu pojechałam na ten cały posiew żeby mieć w razie W (najwyżej powtórzę ok 37-8 tyg, jak nie urodzę), ale okazało się że brałam luteinę rano więc nie mogę. Więc się przejechałam 60km.

taycia, wszystkiego najlepszego!

natt gratuluję dzielna jesteś!! :-D

Byłam w rossmanie nabyć te mini kosmetyki. Co za cholerstwo drogie - najpierw sobie myślę e tam, tu 3 złote, tam 3 złote i jak się nazbierało przy kasie to myślałam że mnie trafi. No ale jak nawet lakier potrzebuję mini to co się dziwię :-D
 
Witam wpadłam na chwileczkę i widzę ze znowu dwa maleństwa przybyły...;)


NAtt kochana wielkie gratulacje ...zdrówka dla maleństw i dla ciebie!!! Imiona śliczne wybraliscie.


Taycia Wszystkiego Najlepszego , spełnienia najskrytszych marzeń .... szczęśliwego rozwiązania i pociechy z maleństwa...!!!!
 
Hej!

Dziękuję Wam za troskę. Nie urodziłam na szczęście :-)

To nie były skurcze, a ruchy jelit. Mała mnie trochę nagniotła no i jedzenie mi zaszkodziło.

Dziś jest ok. Ale do ust kalafiora nie wezmę :tak:

Natt, urodziła? Gartulacje!
 
STO LAT DLA CIEBIE TAYCIA!!! DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I SZCZĘŚCIA ZA RÓWNO Z MĘŻUSIA ;-) JAK I Z MALEŃSTWA!!! :tak:

NATT : GRATULACJE!!! I RÓWNIEŻ ZDRÓWKA DLA MALUSZKÓW :tak:
 
Asiacur dobrze, że się odezwałaś, bo nam niezłego stracha napędziłaś :-)

Taycia wszystkiego o czym marzysz i czego potrzebujesz niech się spełnia, no i ślicznego zdrowego maleństwa szybko i łatwo urodzonego!!!! :tak:

Natt gratuluję kochana!!!! Ale dzielna z Ciebie kobietka!!!
 
Dziękuję ogromnie za życzenia :-)

Wzruszyłam się tą notką o Natt... w ogóle dziewczyny zaczynam się bać... :-D

Asiacur - ufff....dobrze,że jesteś!!!
 
reklama
Do góry