reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Właśnie oglądałam pogodę.....oj południowo polskie mamusie nie macie dziś za ciekawie :no: grzeje tam dziś nie miłosiernie. U nas wychodzi słonko ale tempka przyjemna ok.23-24 stopnie....


Mój brzuch to tak faluje, że szok. Co rusz mam piętę albo kolano wystające....
Co do czopa to mnie odszedł po wypróżnieniu i zaraz potem zaczęły się skurcze a za 24 h urodziłam.

Aaaa było pytanko o dłuższy macierzyński - aby dostać te dodatkowe dwa tygodnie to musi się skończyć urlop dodatkowy już w 2012 - wystarczy 1 stycznia. I z tego co obliczyłam to 22 tyg. x 7 dni = 154 dni a więc 1 sierpnia trzeba urodzić, pójść na macierzyński od dnia porodu i ten ostatni dzień przypanie własnie 1 stycznia. Wowczas mamy prawo do tych dodatkowych 2 tygodni....ale nie z automatu - trzeba napisać wniosek o te dodoatkowe dwa tygodnie. Najlepeij wszystko wypisać na wniosku o macierzyński - jesli się urodzi po 1 sierpnia :tak:.
 
Hej Dziewczyny!

Witam się z Wami uśmiechnięta,bo dzisiaj mam święto :-) :-) jestem o rok starsza ;-D

Asiacur - koniecznie daj Nam znać co i jak...:baffled:

Mój ukochany wczoraj poprasował jedną kupkę ubrań i pościeli dla dzidzi...dzisiaj będzie szła następna chociaż nie wiem czy wyschnie,bo jest ciepło,ale nie ma słonka.
Mnie cały czas coś pobolewa i Mąż musi masować mi krzyż...powoli się sypiemy Kochane :szok:
 
Taycia wszystkiego najwspanialszego szczesliwego szybkiego rozwiazania spelnienia marzen i czego sobie tylko zapragniesz !!!:-);-*
 
Hejka kobitki :-)
Oczywiście znowu u mnie bezsenność od 2 do 6 zero spania tylko sie pociąć:-(całą noc lało i grzmiało teraz pochmurno i normalnie taka zgnilizna za oknem -bleee!!!!tyle dobrze ,że już nie pada.
Też tak właśnie się zastanawiam kiedy mi odejdzie czop śluzowy z Wiką odszedł mi 2 tyg. przed porodem ,chociaż teraz to chyba mało ważne skoro i tak będę miała cc.Brzuch opadł pietro niżej już jakiś czas temu nawet dobrze już pępka nie widzę :szok:
Asiacur widzę ,że jeszcze się nie odzywała coś mi się wydaje ,że jednak pojechała do tego szpitala jak jej wczoraj radziłyśmy -mam nadzieję ,że wszystko jest u niej ok.
Taycia -WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ KOCHANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
imagesCAJOTTKJ.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry