reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Dzień dobry:)

mucha,szuszu mam nadzieję,że u Was wszystko ok:-)

ja już nie śpię od 6. Mąż wyjechał,więc muszę zaciskać kolana do piątku:-D
 
reklama
dzien dobry laseczki :)
Lana - mnie golili na szybko jak sie nagle zaczelo wszystkim spieszyc - to glownie "trojkącik" od wysokosci lini majtek (bo tam tną)
zycze nam wszystkim dzis spokojniejszego dnia :)
 
Dzień Dobry...jaki tu spokój z rana i uffff zadna przez noc nie urodziła :)
Mnie coś dziaj brzuszek ciągnie ale od wczoraj troche stresu przybyło wiec pewnie dlatego....

no nic, jak cisza to cisza...wrcam do księgowania dokumentów to szybciej bede miala wolne :)
 
Witam sie!

Lana, trzymaj sie jeszcze te dwa tygodnie, zawsze to lepiej dla malego a radzisz sobie super.


szuszu, jak tam wody?

Faktycznie sierpnioweczki sie sypia ale ja mam wrazenie, ze dotrwam do konca i bede tu ostatnia na tym forum. A teraz ide do pracy i prosze mi tu nie rozrabiac, nie skurczac, nie cieknac i nie rozpakowywac, zeby wszystko gralo jak wroce wieczorem. :-)
 
Witam sie i ja z sexu nici...;/
wzielam za to goraca kapiel i od wczoraj boli mnie bardziej na dole brzuch;-) moze dzis cos sie da pobroic z moim mezem poza tym on juz jest tak przstraszony ze w nocy z kazdym moim ruchem stawal na bacznosc....;/ no coz wiedzialam ze nic sie nie bedzie dzialo bo dzis musze pokonczyc swoje sprawy :p bede z doskoku dzis milego dzionka;-)
 
Witam wszystkie sierpnioweczki,
Jak tam szuszu sytuacja u Ciebie?
Jestesmy sierpnioweczkami a polowa z nas rozpakuje sie z do konca lipca. Zmykam na mala poranna drzemke, a pozniej do fryzjera zapewne jak wroce bedzie do przeczyania pare dobrych stron. Udanego dzionka
 
reklama
Po nocy wkładka zabarwiła się na zielonkawy kolor, więc jadę dzisiaj na IP. Pytałam mamę, czy mocz też może zabarwić ten płyn na zielono i nie może, także wolę to sprawdzić. Ale jadę na 13 dopiero. Więc trzymajcie kciuki;-)
 
Do góry