reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
mal-gosia tez zaskoczona ze szyjka tak nagle sie skroicla i ze wymagalo to wizyty w szpitalu...oby jak najkrotszej :)...kurcze chyba tez musze powoli konczyc 8 godzinna prace :/
 
a ja na jakiś czas znikam, nie mam już siły, będe Was podglądać ale muszę pomilczeć na jakiś czas.. mam kolejny kryzyz z rudym a mąż mi właśnie powiedział, że jestem za****ną hipokrytką i miłośniczką psów za dyche.. i że jak go oddam to on pójdzie razem z nim.. także nie ma to jak wsparcie męża.. mąż na schwał nie ma co..
 
agu-la - masakra jakas z tą insuliną, a ja myslalam ze ja duzo lekow biore...
Mi dzis w koncu dali wyniki posiewu i wyszla mi w nim ta bakteria co w ogorkach niemieckich byla :-D:-D tylko pewnie nie ten szczep. A najlepsze jest to ze dzis koncze kolejny antybiotyk na gardło ale wg antybiogramu na to nie podzialal wiec dostane nowy. :baffled:
Marcelina - spokojnie, chlop sie nie popisał - jak to chłop, nas nie opuszczaj, my najlepsza grupa wsparcia :-D Na serio mam nadzieje ze sie ułoży i że jak już się rozpakujesz to tez zmieni Ci się podejście i do psów i do męża :)
 
Ewa witaj w klubie hodowców e.coli:-)
Wybaczcie ale tak to zabrzmiało, że mam ochotę zapytać kiedy zakładacie związek kynologiczny. To nie złośliwie, alulek po prostu rozbawiła mnie tym tekstem do łez.
EwaK współczuję, że czeka Cię kolejny antybiotyk. Możesz mi zdradzić gdzie chodziłaś do średniej szkoły?

Marcelinaa pomyśl sobie, ze to przecież TYLKO facet. Nie łam się i siedź z nami:-)
 
Wybaczcie ale tak to zabrzmiało, że mam ochotę zapytać kiedy zakładacie związek kynologiczny. To nie złośliwie, alulek po prostu rozbawiła mnie tym tekstem do łez.

Ty to myślisz, że wszystko tak hop siup, to nie jest takie proste, moja coli np jest bardzo nieśmiała i nie chce opuścić mojego pęcherza, może Ewy będzie bardziej towarzyska, to wtedy pomyślimy ;-) a że wcześniej nie pomyślałam, może" lessie wróć" ją skłoni do współpracy...z tym, że wróć do swoich :)) a nie do mojego pęcherza:))
 
Marcelina, powiem Ci jedno; po takim tekscie do mnie obydwoje spaliby w kojcu na dworzu.

Ewa, gratulacje dla mamy.

Ja mam jakies masakryczne problemy z palcami, ciagle mnie ktorys strasznie boli, tak jakby sciegna czy zyly. Wiem, ze kciuki moga bolec ale mnie bola wszystkie na zmiane i to taki potwornie paralizujacy bol! :-(
 
reklama
Cześć :)
Ja wróciłam od lekarza, wszystko okej, Mały rośnie, a na 4d było widać, że ma duże ucho haha :) twarzyczki pokazać nie chciał :p ucho duże, ale ładne!!!!:))) hihi powiedział, ze na Dyrygenta od razu i że Dyrygenci dużo zarabiają :p:p wizja kariery :))
Mówiłam mu, że boli mnie ten pośladek, powiedział, że wysokie kobiety tak mają, że jak brzuszek się robi taki duży to zaczyna ciążyć :p i cos tam z dyskiem się robi, dam radę z tym bólem!:))
aaaaa termin porodu mi się przesuwa na drugą połowę sierpnia, ale zobaczymy :))

EwaK gratulacje dla Mamci :) fajnie, że mogłyśmy pomóc :)))
 
Do góry