reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Susumali no nie wiedziałam, że to takie zakaźne :-D Wybacz...

Dziewczyny pytałam dwa dni temu czy jest na forum ktoś z Bielska-Białej, ale chyba nie ma nikogo. Szkoda, bo wygląda na to, ze od września będzie to moje miasto.....M. złożył dwa dni temu wypowiedzenie w pracy, do końca września musimy się przeprowadzić, bo od X zaczyna pracę na śląsku. Więc nie tylko poród mam teraz na głowie ;-)
 
Uuu... Tonya widzę, że szykuje się rewolucja w życiu:-) Super:tak:

A my właśnie jemy falę dunaju ktorą zrobiłam... Ale wyszedł mi zakalec przez wiśnie... :( Mimo wszystko bardzo nam smakuje:-)
 
Tonya - ja ze śląska ale do Bielska to kawałek, niezła rewolucja w życiu ja się jakoś nigdy na takie rewolucje nie umialam zdecydować. Jak tak czytam jak Wy sie przeprowadzacie, zmieniacie mieszkania i prace to jestem w szoku. Moze dorosne do tego kiedys w koncu :)
mucha - pewnie ze tam nie siedz jak nie bedizesz musiala, zalatw zaswiadczenie od gina ze masz lezec jak najwiecej
kurcze mal-gosia w szpitalu a dopiero pisala ze sie dobrze czuje i ciagle w pracy byla :( miejmy nadzieje ze to chwilowe.
 
Uuu... Tonya widzę, że szykuje się rewolucja w życiu:-) Super:tak:

Jak szaleć to szaleć :-D...już od paru miesięcy się oswajam z tą wizją. To rodzinne strony M. więc on wraca do siebie, a ja Wielkopolanka przenoszę się w góry, które kocham...mam nadzieję, że nasz mały synek jakoś zniesie to szaleństwo. Tęskno będzie tylko do przyjaciół, których w większości zostawiamy w Poznaniu :-(

Ewa też się martwię Mal-gosią, tak dobrze się czuła...no ale miejmy nadzieję, ze ją jeszcze przed porodem wypuszczą, jak opanują sytuację.
 
Powiem szczerze... Też bym chciała wybyć gdzieś dalej:-)
A ja zbieram się zaraz do Opola na wizytkę, zobaczymy czy mała coś urosła i ile (najważniejsze) ;-)
Do wieczorka chyba:-)
 
hej wpadłam sie tylko przywitać:-)
od kilku dni próbuje was nadrobic ale niestety nie udaje mi sie jakos mam mało czasu ostatnio a moze dlatego ze młody zaczął wakacje i trzeba mu posiwcic troche czasu!!
u mnie jak narazie ok cisnienie sie unormowoało ale niestety cukier zaczął skakac i we wtorek diabetolog zlecił mi insulinę 3 razy dziennie razem 10jednostek ale ja jeszcze tego nie zaczełam robic czekam na rozmowe z ginem w piatek zobzcymy co on na to ,bo jak zaczne insuline to muszę odtsaiwc tabletki na rozrzedzenie krwi i sama nie wiem co mam robic a taklich wielkich poziomów cukrów raczej tez nie mam - no niestety pani diabetolog miała chyba zły dzień bo wszytskie stałe ciązówki wychodziły od niej tego dnia z przepisana insulina:wściekła/y::szok: dobrze ze jutro wizyta mam tylko nadzieje, ze moje przpeływy tetnicze sie poprawiły i rozwarcie nie postapiło dalej od ostatniego badania w tamta srodę!! boje sie szczerze mówiąc bo nie chcem wrócić na oddział tym bardziej, ze mój gin idzie na urlop od soboty do 18.07;/ dam jakos rade :p
pozdrawiam wszystkie mamuski i zycze miłego popołudnia!!
 
reklama
Lana gratki dla męża, ładna ocena z kursu;-)
EwaK gratki dla mamy i niech porządnie wypocznie w trakcie weekendu w SPA:-)
Karolinkaz, ag_ula powodzenia an wizytach.

Jakoś nie chce mi się nic od siebie pisać. Idę szamać grillowane żeberka.
 
Do góry