reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

czesc laseczki
a85 a dodalas moze octu do wody do mycia podlogi?- biale slady lepiej schodza- wiem z praktyki
co do usg 4D - ja na takim usg dowiedizalam sie ze nasza mala ma dlugie nogi, smialam sie ze modelka zostanie hihhi
Bishopka dzieki za stronke z planem porodu- przyda sie na bank
EwaK gratulacje dla mamy
Mucha nie wytrzymalabym z taka osoba - opiekunka, moze powiedz jej ze skoro nie potrafi zapamietac takich prostych rzeczy jak gaszenie swiatla, wziecie wody na spacer to powinnas jej odciagnac z wyplaty?! - moze wtedy sie zmobilizuje?

kurcze dziewczyny nie wiem co jest grane, masakrycznie swedza mnie brodawki i sutki - najchetniej bym je wyrwala wrrrrrrr, i bola sutki, kurcze od wczoraj wieczorem tak!
 
reklama
Marcelinaa, widzę że mamy 'takich samych' mężów, mój też nie przebiera w słowach. Przedwczoraj mieliśmy gości i nagle wywlókł jakieś brudy, aż się popłakałam i 20 minut spędziłam w łazience. Także ciesz się, że jeszcze mówi Ci to na osobności.

Karolap5, to nie takie proste. 1. Ma dosyć niską stawkę (sama ją zaproponowała) - dla mnie była tak 'szokująca', że aż powiedziałam że dorzucam jej 100 zł miesięcznie na dojazdy. (wbrew pozorom mam miękkie serce :-D) 2. Kłótnia spowodowałaby tyle, że nagle by odeszła - a ja nie mam alternatywy. Wszystko byłoby w porządku gdyby ciąża przebiegała prawidłowo i zus nie kontrolował mnie (nie mogę fizycznie sprawować opieki nad dzieckiem kiedy jestem na L4). Więc nie dość, że teoretycznie to i praktycznie nie mogę w pełni zająć się Li.
Także.. jestem w czarnej dupie. A co gorsza - to te teksty to niestety tylko pewien % tego co mnie tak bardzo irytuje.


A poza tym, mam tak podły humor dzisiaj, że mam ochotę siedzieć i płakać. Nie chcę być już w ciąży. Nienawidzę tego stanu. Nie chcę opiekunki. Chcę być po obronie. I chcę wreszcie zająć się sama własnymi dziećmi :-(. I jeszcze chcę schudnąć, bo te dodatkowe KG to mnie do furii doprowadzają.
 
A poza tym, mam tak podły humor dzisiaj, że mam ochotę siedzieć i płakać. Nie chcę być już w ciąży. Nienawidzę tego stanu. Nie chcę opiekunki. Chcę być po obronie. I chcę wreszcie zająć się sama własnymi dziećmi :-(. I jeszcze chcę schudnąć, bo te dodatkowe KG to mnie do furii doprowadzają.

dołączam się....
 
maggie, sorry nie pocieszę :-D.

karolap5, właśnie nie chwilowy. Tendencja jest spadkowa od jakiegoś czasu. Nie mogę wyrobić z opiekunką, mężem i wreszcie z sobą;-). Wszystko mnie wkurza, nawet to jak Tomek chce mnie przytulić, albo mówi mi niby coś miłego.

A tak jeszcze poza tym - to chyba wczoraj mi wypadł czop śluzowy pod prysznicem, i tym bardziej się załamałam.
 
a ja właśnie pokłóciłam się z moim.... bodźcem było to,że nie chciał mi podjechać do sklepu po coś słodkiego:) No i wypomniałam mu wszystkie bolączki 8 miesięcy!!! Po prostu super!!!!
 
Megmarion, też nie pocieszę.

karolap5, to zależy czy wypadnie 'cały' czy po trochu. Bo mi, że będę trochę za bardzo bezpośrednia, to wczoraj nagle wyleciała duża łyżka stołowa galarety :szok: Łudzę się, że to może jakaś odmiana śluzu ot takiego bez znaczenia, ale kiepsko mi to idzie.
 
karolap5 nie próbowałam z octem, nie wiem czy można do parkietu? na razie ten brud taki po calym remoncie myje tylko wodą i codziennie piorę mopa i od nowa to samo, mamy 2 rodzaje deski, ta na dole jeszcze jest do przejścia, chociaż tak jak pisalam myje, a dalej jest biały syf, a ta deska co mamy u góry to juz jest jakaś porażka, takie to suche, pachnie jak w saunie, ale tego to ja umyć już serio nie potrafię :( jak juz pozbędę się tego białego syfu to wtedy mam zamiar użyć dopiero jakiegoś specyfiku,

Mój Mąż pracuje za granicą 2 tygodnie na 2 tygodnie, też jest niewyparzony i czasami potrafi powiedzieć takie rzeczy, że ręce opadają, ja przy nim jestem oazą spokoju, czasami jest tak, że jak już jedzie to się cieszę, że wkońcu trochę odpocznę :p:p:p to jest dobra metoda :p ja mam zawsze tak, że jak pojedzie to przez 2 dni cieszę się z tego spokoju, a później tęsknię za nim tak, że chciałabym, żeby już wracał, ale da się to wytrzymać, a przynajmniej mija mi cała złość :)
 
reklama
maggie
nie zazdroszcze klotni, un nas to ja nawet bym nie zaczynala rozmowy bo i tak by nie poszedl, slodycze odpadaja gdybym miala zachciewajke na jablko np no to moze predzej ale jakos nie widze meza biegnacego do sklepu bo mi sie czegos zachcialo...
 
Do góry