reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Bishopka zakład pracy płaci za zwolnienie do 31albo33dni z tym ze te dni sie liczy nie tylko ciazowe dni a tez inne zwykle zwolnienia, a pozniej placi juz zus jak pensje dostajesz na konto to masz podane od kogo jest przelew.
Ja mam taki tytul: Uznanie rach.-przelew/wpłata E/ OR CR w Białymstoku swiadczenie ZUS 010000U..........
Tego miejsca to chyba i moj malutki tez ma za malo bo czuje coraz bardziej jego nozki i raczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja dziś mam dzień dobrych wieści wczoraj sie urodziła znajomym córeczka 3,630 i 56 cm Zosia a dziś po baaardzo długich bojach wyszedł na świat 2 tygodnie po terminie Jeremiasz 55 cm i 3.140 a ja to wszystko mega przezywam i wyslu****e ile dziewczyny się męczą bo za chwilę sama będę to przeżywać.
i dziś udało się mi pomalować paznokcie od stópek na czerwono :szok: aż jestem z siebie dumna , ale trwało to trochę zanim udało się zmazać wszystkie "wyjazdy" ;-)
 
bardzo dobrze! Ale słyszałam, że osoby o niższym wzroście są bardziej hm powiedzmy to tak: zadziorne:-)

Karolinka bo jak małych nie widać to przynajmniej musi je być słychać:-) ale jestem z ciebie dumna dominic :-)

Mucha a ile Ty masz wzrostu:-D?

mamma mia toz mi wystawili do 24 lipca - a ja nawet chleba z maslem nie moge jesc przy mojej diecie to chyba tylko suchy i czerstwy mi pozostanie!!!

Karolap zazdroszczę że pensję dostajesz tak jak zwykle bo z babkami z zusu to ja sie tak pewnie latwo nie dogadam w razie problemu... pewnie w dużej firmie pracujesz? u mnie taka na kilkanaście osób więc bede musiala z zusem sie meczyc

flower wypłata pieniędzy zależy od tego kiedy pracodawca dostarczy zwolnienie do Zus'u. A oni maja 1 miesiąc od dostarczenie na wyplacenie ci pieniędzy. Jak nie do końca ufasz,że pracodawca od razu zanosi zwolnienie to możesz go sama zanieść do zusu z tym ,że wczesniej musisz je podbić w pracy... mam nadzieje,że nie pomieszałam...
 
Flower- nie wiem czy się udało- czekam na wyniki- a leczyłam jakimiś robionymi antybiotykami dowcipnymi na zamówienie + doustnie DUOMOX. A wypłatę też od pracodawcy dostaję a jak oni się z zusem rozliczają to już nie moje zmartwienie.
Dominic- heh dobrze jej powiedziałaś. Czasami też tak mam ochotę w twarz wyrzucić komuś. Już pewnie niedługo wybuchnę:D Też należę do Małych MI:D
Padam na twarz- tyle dzisiaj latania, załatwiania. Masakra. A ból ciągle gdzieś się tli ten miesiączkowy. Wzięłam nospe i będę leżeć. Mężuś kolację szykuje. Może coś obejrzymy.
 
biedroneczka a ty nie bedziesz rodzic w tym szpitalu w ktorym pracujesz?? bo w szpitalu pracujesz nie?
dominic - niezla akcja :) ja mialam podobna w laboratorium ostatnio :) ale nie bylam tak bojowa wiec jestes moim guru :D
Marcelina wspolczuje sprzatania- ale za to jaki bedzie komfort ze zmywarka :) zazdroszcze bo nigdy nie mialam a zawsze marzylam.
Ja juz kurde czekam od tygodnia na wynik posiewu moczu - nie wiecie jak dlugo sie na to czeka? Bo w lab nie wiedzą kiedy im to skas przysla:baffled:
 
biedroneczka a ty nie bedziesz rodzic w tym szpitalu w ktorym pracujesz?? bo w szpitalu pracujesz nie?
dominic - niezla akcja :) ja mialam podobna w laboratorium ostatnio :) ale nie bylam tak bojowa wiec jestes moim guru :D
Marcelina wspolczuje sprzatania- ale za to jaki bedzie komfort ze zmywarka :) zazdroszcze bo nigdy nie mialam a zawsze marzylam.
Ja juz kurde czekam od tygodnia na wynik posiewu moczu - nie wiecie jak dlugo sie na to czeka? Bo w lab nie wiedzą kiedy im to skas przysla:baffled:

Na posiew czeka się ok tygodnia właśnie. Lada dzień powinny być wyniki;-)
A jak wyniki małego?

Właśnie Biedroneczka, też miałam zapytać czemu nie chcesz u "siebie" rodzić?
 
Biedroneczka, tak z wielkopolski - 20 km od Poznania mieszkam. Będę rodzić na sławnej Polnej, na którą ciągle narzekam :-D Nienawidzę ich tam co do joty, tyle błędów co popełnili przy mojej jednej skromnej osobie to się w głowie nie mieści(najbardziej im pamiętam jak mi wmawiali że mam ciążę urojoną z Li i puste jajo, a z Tymonem na beta HCG wyszło że nie jestem w ciąży i się z nimi kłóciłam że 'ale ja wiem(poznaję po sobie) że jestem w ciąży' to się nasłuchałam jaka jestem zeschizowana i mi organizm świruje po porodzie). Nie wiem dlaczego uważany jest za najlepszy szpital :-|. No ale już tam rodziłam 'i wiem jak jest'. Dam radę te 2-3 dni.
Bardzo polecają Lutycką.

Myszka, to współczuję, ja bym już oświrowała leki + skurcze.. o nie!
Mucha jeśli to nie tajemnica to w jakiej miejscowości dokładnie mieszkasz ?bo rodzina mojego mężusia pochodzi z Wielkopolski .Jeśli nie chcesz pisać to oczywiście nie nalegam:tak:
Myszka-współczuję bidulko tych skurczów dużo wypoczywaj i kompletnie nic nie dźwgaj
 
szuszu - na wyniki testow alergicznych bedziemy jeszcze tydzien czekac bo to musi potrwac a wyniki przyjda poczta. Dzis mial powtorne badanie sluchu - nie wiem co w nim wyszlo ale najprawdopodobniej znowu nic bo woda w uszach nadal jest :( to juz ponad miesiac leczenia i nic. I tak narazie nic nie wiemy nadal

a to zdjecie ktore wygralo ksiazke w konkursie :)
039.jpg
 
reklama
Do góry