reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam w ten jakże piękny chłodny :-) poranek.
OliB współczuję, bo przez dwa m-ce latałam z psem i wiem co to znaczy :crazy:
Monila, buziaki dla Karolka od ciotek i powiedz Mu, ze ma sie trzymać :-)
I co tu dzis robić ? Nic mi sie nie chce, jak zwykle :oo2:
 
reklama
Witam kochane
Alescie naskrobały przez 2 dni, no w miare nadrobilam, ale przy końcu zapomnialam co kazdej mialam napisać wrr
Monilla zdrówka duzo dla Karolka i wytrwałości dla was, bedzie dobrze trzymam za to kciuki, wzruszyly mnie twoje posty.
Kasica dla was rowniez zdrowka
Oli spoxnione zyczenia dla małego

A ja troche zdolowana po wtorkowej wizycie, po krotce wszystko na wątku. ale mialam gdzies sie na weekend wybrac i chyba nie pojedziemy bo mam sie narazie oszczedzac, mam nadzieje ze jednak nie ciekna mi wody
 
HELOO LASECZKI...
Monila dzieki za pozdrowionka od Karolka ucalauj i uscskaj go od nas;-) przykro mi ze zalalo wam sie sasiada ale to pryszcz w tej calej sytuacji pedz do Karolka a co:-)
Oli Twoj K przyprawia mnie o slabosc .... przzykro mi ale ja chyba tez znalazlabym troche na mojego Meza niestety;/ powodzonka z Psem i Peterem i gratkki dla qmpeli z okazji narodzin dzidziusia;-)
Biedroneczka
ide poczytac na watek ...\
Bishopka ja bym chciala cos zrobic ale jestem ograniczona nie umiem chodzic K****;-(
Malgoo mnie nie swedza sutki wiec nie pomoge czasem cycuchy taak;-)
Megmarion u nas tez dzis chlodno i przzyjemnie nareszcie!!!:-)
Karola dobrze ze chociaz troche sie pobawilas.. mam nadzieje ze wyjasnisz ta sytuacje i bedzie gt jesli chodzi o pismo :-)
 
Witam sie na szybko przed praca.

Oli, Ty to taka prawdziwa "kobieta pracujaca" jestes. Szczerze, to troche wspolczuje, cos ten twoj taki troche lewy widze. Gratulacje dla kolezanki!

Milego dnia mamuski, ja spadam do pracy na jakies calodniowe spotkanie. Rany, zeby mnie tylko te sutki nie swedzialy, bo zwariuje!
 
Alez tu ruch od rana :) dzien dobry
Oli - podobno poranny ruch to zdrowie :-) tez bym kopnela twojego w 4 litery, zero pomyslunku. kiedy sie przeprowadzasz?
saga - ja tez mase rzeczy bym zrobila ale sie ruszac moge srednio, ja nie wiem jak ja za miesiac bede funkcjonowac, musze zmuszac wlasne cialo do czegokolwiek, a ostatnio juz nawet wiem co znaczy jak boli spojenie łonowe - MASAKRA
moja mama pojechala dzis do wawy na sesje zdjeciowa bo zostala zakwalifikowana do 10 "najciekawaszych osobowosci" w swojej firmie (PKP) i bedzie teraz glosowanie w necie na te osoby a glowna nagroda jest wycieczka. Tak bym chciala zeby sie jej udalo - nalezy sie jej to i nareszcie by moze gdzies wyjechala :tak: To sie pochwalilam:-)
buziaki milego dnia
 
Witam się i ja:-)
Za oknem pięknie, pochmurno i 14 stopni na termometrze. Nareszcie można żyć normalnie.
EwaK wrzuć potem link to będziemy głosować na Twoją mamę:-)
Przypętał mi się jakiś dziwny katar i strasznie wkurza bo choćbym nie wiem co robiła to ciągle nos zapchany.
Za to sernik wyszedł bomba. Jak którąś z Was najdzie ochota to chętnie podzielę się przepisem;-)
 
wiedzialam ze odpisujac zapomnialam o Kims...
Ewa po 1 przykro miz e masz jazdy ze swoim bylym... po 2 co do chozenia to ja tez nie wiem jak bede funkcjonowac;/ po 3 tak jak Dominic napisala wrzc linka i bedziemy glosowac;-)
Dominic wrzuc przepis na watek kulinarny:-)
 
WITAM Z RANA KOBITKI!!!!:-)
Zimniej dzisiaj ,ale wcale mi sie to nie podoba aż taka różnica temperatur ? chociaż to 20 mogłoby być:-(.
Ja mam dziś wizytę u gina jestem ciekawa jak tam moja szyjka i rozwarcie :szok:-trzymajcie kciuki kochane aby się chociaż nie pogorszyło:tak:
EWA.K-dominic ma rację dawaj linka będziemy głosować na mame a co teraz bez znajomości to nidy-rydy,a tak możemy pomóc :tak:
 
reklama
Oli, widzę że nie tylko my mamy dużo wspólnego ze sobą, ale nasi mężczyźni także..Nigdy nie narzekałam na nadmiar opieki:-D
Wracam z wielkim siatami z zakupami, odbieram Wiki z przedszkola, pracuję, sprzątam, myję okna (!). Malgo, zazdroszczę chwilowej nadopiekuńczości;-)

Przepraszam za pominięcie kogoś, ale coś ostatnio ciężko mi Was nadrobić i te upały mnie wykańczają, marnie się czuję niestety..
 
Do góry