reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Mama bardzo mi przykro mam jeszcze nadzieje ze jakoś to się ułoży, trzymam kciuki:tak:
Zauważyłam ze wiele tutaj dziewczyn po przejściach ale nie możemy smęcić i się stresować bo to dzidziom szkodzi trzeba wierzyć ze już tym razem będzie dobrze:tak:
u mnie dzisiaj całkiem dobrze, rano trochę mnie mdliło o teraz już jest dobrze znowu w pracy nic konkretnego nie ma do roboty
zauważyłam ze coś ostatnio mi sie przytyło wogole brzuszek jakis inny ale chyba to za wczesnie na coś takiego;-)
 
No to AGnes mamy super:( na ogól mam cisze w pracy jak nie ma zamówień ale jak przychodzi co do czego to na parwdę bark mi słow robienie ze mnie ofiary i winowajcy to po prostu wykańczające jeśli będzie wszytsko ok 16 grudnia na wizycie pojde na l-4 nie dam rady psychicznie, nic nie zrobiłam złego a oni jak zwykle zwalaja na mnie bo któs inny zawalił....:( Agnes współczuje Ci jeśli tę sie tak meczysz;/
 
No to AGnes mamy super:( na ogól mam cisze w pracy jak nie ma zamówień ale jak przychodzi co do czego to na parwdę bark mi słow robienie ze mnie ofiary i winowajcy to po prostu wykańczające jeśli będzie wszytsko ok 16 grudnia na wizycie pojde na l-4 nie dam rady psychicznie, nic nie zrobiłam złego a oni jak zwykle zwalaja na mnie bo któs inny zawalił....:( Agnes współczuje Ci jeśli tę sie tak meczysz;/
Jak masz tak sie meczyc to pewnie ze idz na L4 ja chyba jeszcze popracuje troche nie moge narzekac chociaz czasem jest okropnie:(
Zreszta za tydzien mam wizyte to zobacze no i nareszcie pierwsze USG:) mam nadzieje ze bede sie juz mogła fasolką pochwalić:)
 
&&&& mam kciuki i na pewo juz wsyztsko zobaczysz serduszko iz arodezcek ja tez musze czekac wiem ze ty 14 a ja 16 grudnia na pewn sie pocwalisz:) Nom ja mam tak jak napisałam....
 
&&&& mam kciuki i na pewo juz wsyztsko zobaczysz serduszko iz arodezcek ja tez musze czekac wiem ze ty 14 a ja 16 grudnia na pewn sie pocwalisz:) Nom ja mam tak jak napisałam....
napewno sie uspokojnie jak serduszko usłysze czy zobacze bo ja panikara jestem
no to czekam tez jak Ty sie pochwalisz 16 drugim juz zdjeciem chociaz i na pierwszym juz widac:)
 
Ja też panikara jestem ale staram sie tym nie zaprzatac glowy i czekam na 16 jesli bedzie oki na pewno tez wrzuce foto...zjadlam, glowa boli mocno i czekam na 17 zeby juz stad pojsc.....
 
Mama trzymaj się kochana
Ja mam wizyte 15 grudnia i będzie to 6 tydzień i 5 dzień. Myślicie, że będzie juz można zrobic usg i że będzie już widac serduszko? Wiem, że wszystkie martwimy sie o nasze fasolki ale myśle, że pozytywne myślenie mozna nas uratować.
Dzisiaj po raz pierwszy poczułam sie kiepsko. A za każdym razem jak założe szalik albo golf to mam wrażenie że sie uduszę. Okropność. Mamy pytanko do mam aktywnych zawodowo. Czy myślałyście już jak długo zamierzacie pracować. Ja pracuje w szkole i chciałabym pracowac do końca czyli czerwca no ale nie wiem czy dam radę. Pozdrawiam serdecznie i myślami jestem z Wami.

 
moniek jesli jest dobry sprzęt powinien byc pęcherzyk serduszko i zarodek ale wiesz nie zawsze sie to sprawdza.
Jeśli chodzi o moją prace zawodową to nie wiem jak długo dam radę chodzi o psychikę, a Ty jeśli bedziesz się czuła dobrze to dlaczego nie:) Moje przyjaciółki pracowały prawie do końca ciąży to zależy od samopoczucia i ciąży.
Mama daj znac jak wyniki już 16:30 :*
 
reklama
Do góry