reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
keith Witaj! sprobuj nie pisac posta pod postem tylko edytowac :)))

ok, nie ma sprawy-ucze sie dopiero

Hej, ja mam pytanko dotyczące farbowania włosów w ciazy. Jak myślicie można farbowac czy nie???

ja wczoraj pytałam mojego gina i poweidziała zebym pierwszy trymestr sie wstrzymała, na coz bede starszyc odrostem

dziendobry dziewczyny :) ja juz obudzona moj T na 6 do pracy chodzi, wiec...
keith- zobaczymy czy bedziemy rodzic tez tego samego dnia :)

no tez jestem ciekawa

anuszek gartulacje i witamy
 
Ostatnia edycja:
ja dalej spac nie moge, w sumie powinnam sie podniesc i cos poprzatac w domku ale tak mi sie nie chce.......

pwiedzcie mi bedziecie chcialy wiedziec przed porodem kto mieszka u was w brzuszku ??(chlopiec czy dziewczynka)
 
Cześć !! I ja dołączam do sierpnióweczek :-) Termin na sam początek sierpnia, choć po doświadczeniu z pierwszej ciąży to pewnie urodzę w połowie sierpnia, jak nie później ;-)
Ogólnie to początek znacznie gorzej niz za pierwszym razem.. mdłości, wstręt do jedzenie i ...spać, spać, spać.... tylko czasu brakuje na porządne wyspanie się ...
 
Dzień dobry laseczki:-)
Anuszek
gratuluję!!!!!
Cześć Ania, Tobie również Gratulacje!!!!!!!!
Ciesze się że mamy swoje podforum, Kamilaedi ja głosuję za Tobą:p chyba nie masz nic przeciwko???;-)
Ja też zaczęłam mieć coś problemy ze snem;/, poza tym czeka mnie zakup biustonoszy bo z moich już "wyrosłam".
Brzuch też mam wydęty ale miewam zapracia więc to od tego. Dziś mam wilczy apetyt:/
Ja sobie powoli porządkuję wszytsko na swięta miałam kryzys ze spaniem do południa ale na razie przeszedł leń jakis we mnie siedzi teraz:p
A co do terminu to sama nei wiem ginekolozka mi nic nie powiedziala pewno chce miec pewnosc,ale jak wyliczylam to ok 1 sierpnia więc moge sie ejszcze na lipiec załapać:p
 
witam wszystkie nowe i stare mamy,
ja wczoraj nie dałam rady wejsc.
Ale widze o porzadka mowa, włosach i objawach.

Jesli chodzi o objawy u mnie nic nie przybyło standar mdłosci, chociaż ostatnio troche słabiej. Bo ogólnie to bym tylko pomarańcze jadła.

Dzis udało mi sie w końcu ogarnąc dom, i poprostu jestem padnieta.

A co do włosów to też bym musiała i obciąć i zafarbować ale jednak poczekam do nowego roku.

POZDRAWIAM
 
ja jak najbardziej bede chciala wiedziec czy to chłopiec czy dziewczynka , choc wiem od kolezanek , że i tak występują niespodzianki :)
 
Ostatnia edycja:
ja dalej spac nie moge, w sumie powinnam sie podniesc i cos poprzatac w domku ale tak mi sie nie chce.......
pwiedzcie mi bedziecie chcialy wiedziec przed porodem kto mieszka u was w brzuszku ??(chlopiec czy dziewczynka)
kamila ja mam też ten problem, bałagan jak cholera, a ja nie mam na nic siły. Nie wiem czy chcemy wiedzieć. Piotrek do samego końca prawie był dziewczynką, tak nam na USG lekarze mówili i to różni bo ja w szpitalu też leżałam. I bardzo się nastawiliśmy na dziewczynkę. Oczywiście najważniejsze że zdrowe, ale kilka sukieneczek i różowych body zostało w szafie

Aniaaaa witamy i zapraszamy jak najczęściej
kamila nie mamy nic przeciwko, jestem za :-);-)

Wróciliśmy właśnie z centrum handlowego :szok:, jestem okropnie zmęczona :-(, ale mam już prezenty: dla chrześniaka i naszego bąbelka piękny garaż, :-). Także super jestem zadowolona. Bo tylko K mi został. Jesteśmy w trakcie remontu i zażyczyłam sobie lustro do łazienki i K powiedział że to się nie nadaje na prezent gwiazdkowy :wściekła/y: kuźwa to mi ma się podobać. To tyle a propo prezentów.
 
reklama
My też xhcemy wiedzieć jaka płeć dzieciatka będzie ale oczywiście najbardziej chodzi żeby było zdrowe;-)
Oli co do prezentów to mam ndzieję że nam sie uda jutro;-)
 
Do góry