reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
saga ja się cieszę, że mam to już za sobą, jakaś masakra w tych sklepach :szok:
kasica ja już się nie nastawiam :-D, chociaż podpytam na USG bo ciekawość weźmie górę :-D
 
Hej
Dziewczyny, jak zwykle się tak rozpisałyście, że trudno nadrobić :no:
anuszek, cudnie!!!! Witamy, gratulujemy ;-)
Oli, ja tez dzis po zakupach - padam na twarz. I chociaz mieszkam w małym mieście, to masakra co sie dzieje. Ale za to już wszystko prawie mam - brakuje mi tylko prezentu dla chrześniaka, nic nie mogłam znaleźć sensownego, bo chcę klocki drewniane, a wszędzie jakies plastikowe albo lego.
kamilaedi, ja tez nie mam nic przeciwko Twojemu moderowaniu :-). Co do płci to ja oczywiście chciałabym wiedzieć - ja myśle o dziewczynce, mój mąż o chłopcu oczywiście, ale tak naprawdę nieważne to przecież.

I jeszcze co do objawów - u mnie brak w dalszym ciągu. Może troszke piersi bolą, ale tylko jak je ścisnę :-p
 
ja troche posprzatalam jednak :) teraz robie obiadek w zasadzie juz prawie gotowy i znow bedzie czas na relaks....
Ja wlasnie nie wiem czyy bym chciala znac plec dziecka z jednej strony tak a z drugiej czy to nie fajnie miec niespodzianke ? mielego popoludnia dziewczyny wpadne jeszcze pod wieczor
 
Ja jakis specjalnych napadów głodu nie mam, ale nachodzi mnie ochota na słone rzeczy. Np. dzis kupiłam sobie udko wędzone, a szczerze mówiąc nigdy tego nie jadłam wcześniej. Pyszne było. No i dalej chipsy solone ;-)
 
reklama
Witam weekendowo.
Zaliczyliśmy dziś basen z Piotrusiem, później wizyta u rodzinki i dzień zleciał.
Niestety mdłości mnie nie opuszczają:-(
No i podobnie jak większość z nas ciągle jestem głodna, maskara jakaś.
Kahaka ja w czwartek wciągnęłam całą paczkę chipsów solonych, ciekawe czy znów chłopak będzie:-)
Moniek ja byłam w tygodniu u fryzjera, robię sobie pasemka na folie więc to żadnego kontaktu ze skórą głowy nie ma, ale w pierwszej ciaży też czekałam trzy miesiące, pewnie dlatego, że jak się dowiedziałam to byłam świeżo po fryzjerze a teraz miałam gigantyczne odrosty bo wytrzymałam miesiąc dłużej niż zawsze
 
Ostatnia edycja:
Do góry