reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Ja po południowej drzemce, spotkaniu z przyjaciółką, małym spacerq oczekuje na przybycie męża z trasy....co do jedzenia to jestem przerażona moim brzuchem i jeść mi sie dziś chce niesamowicie;/ Poza tym mam ochote na pomidoroa której lata nie jadłam i jutro sobie zjem:-)
 
reklama
a ja umieram z glodu a nie wiem co zjesc i juz tak pozno bede miala wyrzuty sumienia ale woda nawet nie ponaga zeby oszukac zoladek ide cos posznupac;p
 
Jeju ale ze mnie gapa :zawstydzona/y::sorry: dopiero dzis zobaczylam ze jest juz sierpien 2011! Jestem mama sierpniowa 2010;-)
Chce wam bardzo serdecznie pogratulowac i zyczyc wspanialych 9 miesiecy slicznych brzuszkow i rozowych slodkich bobaskow!!!!!!!!!! I jak jakies pytania to smialo dziewczynki smialo:tak:!!!!!
Ja mialam straszne mdlosci i wymioty przez pierwsze niestety 4 miesiace:baffled: i polecam kochane swiezy imbir dodany do herbatki albo sam naparek z niego no i coca cola mi bardzo pomagala lyczek coli i od razu bylo lepiej:-D
To tak na poczatek ;-) i bede was zagladac:tak:
Pozdrawiam serdecznie mama sierpniowa 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Cześć dziewczyny,
dopiero teraz zobaczyłam że sierpniówki sie pokazały wiec i ja się dziś zapisuje.
Dwie kreseczki i pozytwna betka przyszły do nas 06.12 wiec mielismy wspanily prezent od Mikołaja...jak bedzie chłopka to chyba mu tak damy na imie w podzience :D
Dziś zaczełam 6 tydzien, u gina jeszcze nie byla. Zapisana jestm na 20.12 ale okazuje sie ze na usg trzeba tam sie dodtakow rejsterowac ale najpierw trzeba miec skierowanie a ja bym bardzo chciala miec fotke fasolki przed swietami zeby miec dowod na fasolkie i prezent dla rodziny, dlatego chyba pojde pojutrze do ginki, powiedziec ze test ciazwoy pozytywny i na spokojnie umowie sie na usg.

Moje objawy: głównie psychiczne, to moja pierwsza ciąz, teraz w zyciu intsywny okres, wiel decyzji do podjecia i zaczelam panikowac ze nie dam rady...ale powoli luzuje i zaczynam sie cieszyć tak jak powinnam :D Piersi bola przy dotyku-głównie sutki, z rana jestem głodna jak wilk, koło 13 zaczyna mnie mdlić i albo przechodzi w ciązu dwóch godzin albo srednio sie czuje do końca dnia:(

To chyba na tyle na początek :)
 
Witajcie dziewczyny!
Super, że podforum nam stworzyli :) nie mam nic przeciwko temu, żeby kamilaedi była naszym moderatorem :-) popieram!:-)
Dziś wyjątkowo miałam całkiem sporo energii co wykorzystałam na działania zakupowo-sprzątające i jakoś nie było kiedy tu zajrzeć. Ale jako, że z nockami mam takie problemy jak piszecie, to spać sie nie chce wcale więc poklikam trochę...
anuszek i devi gratuluję dwóch kreseczek :) I w ogóle witam nowe mamusie :-)
Z obajwów nic mi nie przybyło: piersi wielkie jak melony i bolą bardzo, szczególnie wieczorami, energii nieco przybyło, siusiam często, ale na szczęście na razie obywa się bez mdłości...
Czy chcę znać płeć dziecka? Hmmm....chyba ciekawość zwycięży, ale trochę boje się pomyłek, no zobaczymy czy się w ogóle będzie chciało pokazać ;-)
Jest tu ktoś jeszcze kto nie śpi?
 
reklama
Natka piszesz, że masz pasemka. No ja niestety musze pomalowac całe włoski, wiec wstrzymam się ile bede mogła.
Wczoraj nie wytrzymałam i powiedzieliśmy z mężem moim rodzicom, że zostaną dziadkami. Bardzo się ucieszyli :-). Jaka ulga, że już wiedzą.
Życze miłego dzionka... kochane!

 
Do góry