reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witajcie dziewczynki:)
Ale się wyspałam,padłam wczoraj o 21.30. Dzisiaj wypoczywam bo chyba jestem troszkę przemęczona po weekendzie. I brzuch jakiś mam taki twardy:(

Miłego dnia:)
 
reklama
no jutro na badania krew+mocz i czwartek wizyta już się nie mogę doczekać no i mam nadzieję że tym razem zobaczymy czy będzie chłopczyk czy dziewczynka, ale trochę się boję tych wszystkich pomiarów mam nadzieję że wszystko będzie ok
 
Karolinkaz- na skurcze łydki łykaj magnez...2,3 razy dzinnie, powinno pomoc
mal-gosia- na twoja wizyte czekam z niecierpliwości :)

Dziś gorszy dzien :/ ciasne spodnie w udach i ciasne rękawy w ramionach mnie dobijaja!!!!!! Powiedzicie ze to zejdzie po porodzie
 
reklama
Witajcie kochane :)

Karolinkaz- na skurcze łydki łykaj magnez...2,3 razy dzinnie, powinno pomoc
mal-gosia- na twoja wizyte czekam z niecierpliwości :)

Dziś gorszy dzien :/ ciasne spodnie w udach i ciasne rękawy w ramionach mnie dobijaja!!!!!! Powiedzicie ze to zejdzie po porodzie

Oj nie martw sie :) ja juz przytylam 7 kg :) i jakos nie narzekam :) spalimy to pozniej jakos. bedziemy sie wspolnie wspierać :)

A ja od 7.30 spac ie moge. Wczoraj jak polozylam sie kolo 17. tak zasnelam i niedawno wstalam. Fatalnie sie wczoraj czulam. Czy wy tez tak macie??
 
Do góry