reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

lenka powodzenia na wizycie:)

A ja cały czas śpiąca dzisiaj jestem:( spałam ponad 9h w nocy, i teraz znów zdrzemnęłam się godzinę... Ale w weekend spałam po 4-5 godzin to się w końcu organizm upomniał...

Ja nie kupuję adapterów do pasów. Jak na razie mi nie przeszkadzają. Raz tylko jak mi było niedobrze podczas jazdy (mam chorobę lokomocyjną) to ten dolny pas dałam za plecy i było ok.

A propos krwi pępowinowej to już tu kiedyś na ten temat rozmawiałyśmy. Ja pobierać jej nie będę.
 
reklama
Witam kochane:)
Ciesze sie ze wizyty wszystkie udane a za dzisiejsze mocno trzymam kciuki :tak:
Mam do Was pytanko. WIekszosc z Was jest jak ja na dlugim L4 i wiem ze jak bylam w ciazy poprzednio to zanim minelo 180 dni zwolnienia trzeba bylo zalatwic zasilek rehabilitacyjny na reszte ciąży w ZUS. Teraz uslyszlam informacje ze jest wyjatek dla kobiet w ciaży i moga one byc na L4 270 dni. Tylko nie wim czy to prawda. Wiecie cos na ten temat?
A u lekarza to ja tez o bożym świecie zapominam :)
buziaki
 
Temat krwi pępowinowej przerobilam w pierwszej ciąży i ani wtedy ani teraz pobierać nie będe. Lekarze za mało wiedzą na ten temat, nie ma warunków do prawidłowego przechowywania, może być wykorzystana w niewielu przypadkach. Moim zdaniem to nabijanie kasy tym co sie tym zajmują.
 
Maggie - dzieki narazie cisnienie ustabilizowane lekami, troche mnie puchne. Najgorzej to sie nie denerwowac (szczegolnie przy naszych burzach hormonalnych :))
Jak sie Twoja mama czuje? przeslij jej dobre fluidy ode mnie :)
 
Hejka!

Lenka - powodzenia na dzisiejszej wizycie ! oby dzidzia się ujawniła!
Małgosia i Rybka - ale macie fajnie z tą wizytą jutro :-) ja co prawda też idę do ginekologa,ale tym razem tylko po zwolnienie.. bez USG,bo mam USG połówkowe już za tydzień..więc niecierpliwie odliczam!
Ja wczoraj miałam mega doła... wszystko mnie przytłoczyło... przeprowadzka w czerwcu, miauczący marudzący kot, że Mąż nie miał czasu ze mną rozmawiać i musiałam się wypłakać za wszystkie czasy.... dzisiaj już o niebo lepiej! :-):-) chociaż na dworze ciemno, brzydko, ponuro... grrrr.... Na poprawę humoru kupiłam wczoraj kocyk i skarpeteczki w męskich kolorach,bo coś każdy mi mówi,że dobrze wyglądam i to na chłopaka... no zobaczymy :-D:-D
Miłego dzionka :*
 
Ewa dzięki, mama w czwartek miała 2 ga chemię i niestety było dużo gorzej niż po pierwszej. Strasznie się bidulka męczyła. Dlatego jak się da to chcemy się postarać ,żeby po następnej została w szpitalu bo tam lepiej się nią zajmą,dadzą kroplówkę. A my z siostrą nie bardzo mogłyśmy jej pomóc. A w pt wieczór było tak źle,że musiałyśmy ją spakować na pogotowie... no dramat, szczerze mówiąc rozwaliło mnie to wszystko psychicznie...

Taycia a Tobie też lepszego humorku życzę:)
 
lenka- powodzenia na wizycie:)
Ewa- teraz można korzystać z L4 w ciąży 270 dni czyli całe 9 miesiecy
Taycia-niech wszystkie smutaski odejdą w siną dal:)
maggie- ty się trzymaj moja droga, rozumiem że łatwo się mówi ale pamietaj o swoim maluszku, a mamci życzę lepszej optymizmu i lżejszej kuracji:)

a ja byłam z dziećmi na pobraniu krwi eh starszy z uśmiechem przeszedł a młoda kurcze nie daliśmy rady, dwie pielegniarki ja trzymały i ja a trzecia pobierała, ile krzyku, płaczu....
teraz mi się śpiąca właczyła może uda mi się zdrzemnąć....
 
reklama
Do góry