reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Monila to tak jak ja nawet mdłości nie miałam :-) ale biorąc pod uwagę iloraz inteligencji mój i mojego męża dziecko nie ma wyjścia będzie geniuszem :-D
 
reklama
ahah nasze maleństwo jeśli odziedziczy inteligencje po M to będzie super bo jeśli poda się an mnie to bedzie takie zwariowane i gadatliwe;)
 
Kochane wszystkie nasze dzieciaczki bedą geniuszami ;))
No nic mi pora zmykać, lecę na badania krwi i na zakupy, bedę później.
a85 postaralam sie w miare rzeczowej odpowiedzi udzielic na watku wizyt, jak co pytaj postaram sie wszystko wyjasnic. Pozdrawiam
 
a ja dziś nie muszę nigdzie wychodzić;) mężuś zrobi zakupy po pracy:) ostatnio M nie chętnie bierze mnie na zakupy...a powodem jest to ze stanę przed działem dziecięcym i wszytko czytam dokładnie oglądam i wogole..( ponoć teraz jeszcze dłużej chodzimy po sklepach niż wcześniej) a mój M lubi szybkie zakupy.;p hihi ja własnie jem drugie śniadanko ... mmm pyszna bułeczka ze swojska kiełbaska suszona i ketchupem:):)
 
ech przez was zglodnialam i musze leciec do kuchni ;-)
a potem do dentysty pozbyc sie kamienia

pozniej jeszcze zajrze pewnie, zeby nie miec zaleglosci jak wczesniej
 
Dziewczyny może coś w tym jest :-) ja tak z Piotrkiem sory ale nie wymiotowałam, a rzygałam jak kot 24h. Miałam stołeczek pod ubikacją :baffled: i muszę Wam powiedzieć że Wszyscy mówią, że jest taki inteligentny, że aż z tymi 3 latkami chodzi do grupy a ma rok i 8 miesięcy :-D no ale teraz raz tylko, więc pewnie urodzi się mały gamoń :-D
 
ja to wogole dzis jakaś do d..py jestem, zle sie czuje tak zmęczona i osłabiona jakaś, nie wiem czy mnie jakies grypsko nie bierze. Bo mi zimno. Lece dalej leżeć.
 
reklama
Do góry