reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Pflaume,ząb mnie nie boli,tylko spuchłam,nie wiem czego to jest oznaką ale chyba nie jest dobrze...tym bardziej że jest to ząb który był już leczony kanałowo :no: na szczęście piątka...Nie będzie widać w razie co,tylko dziwnie jakoś....zawsze myślałam że bliżej pięćdziesiątki przyjdzie mi się z nimi żegnać :sorry2:
 
reklama
O tak,ten wynalazek się wybitnie temu na górze nie udał :dry: już przy wychodzeniu sprawiają dużo bólu i problemów..i tak już do starości zostaje :rolleyes2:
Też mam jedną ósemkę,sporo się nacierpiałam jak się wyrzynała ale teraz jest spokój,nie kazano mi jej usuwać.
 
Jagieńka, jeśli ząb był leczony kanałowo i spuchłaś to kiepsko to wygląda... Ja na razie mam wszystkie zęby i i chciałabym taki stan uzębienia urzymać jak najdłużej. A nie zawsze się da nawet jeśli dbamy o nasze zęby. dobrze, że w razie "w" są protezy;-)

Mama, ja nie mam zębów mądrości. Przeważnie wyrywają ósemki. Na pewno będzie dobrze ;-)
 
O tak,ten wynalazek się wybitnie temu na górze nie udał :dry: już przy wychodzeniu sprawiają dużo bólu i problemów..i tak już do starości zostaje :rolleyes2:
Też mam jedną ósemkę,sporo się nacierpiałam jak się wyrzynała ale teraz jest spokój,nie kazano mi jej usuwać.
Podobno strasznie bolą jak wychodzą ósemki. Na szczęście ja tego nie doświadczyłam. A nawet w mojej szczece nie ma już dla nich miejsca:-D Szkoda, że jak nam zęby wypadną lub mamy je usunięte to nie wychodzą nowe :-) Nie byli by tak bardzo potrzebni stomotolodzy...;-)
 
Jagienka-​nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś pisałaś o regulatorze pasów bezpieczeństwa to było jak pytałam o podkładkę do samochodu dla synia. Możesz mi podpowiedzieć gdzie to szukać na allegro?Bo dziś właśniechcę kupić i podkładkę i właśnie ten regulator. Ty jesteś doświadczona mama to mi jeszcze doradz co to kupić bo ja się zastanawiałam nad taką z graco. Cena ok.99zł.
 
czesc dziewczynki, ale dawno nie pisałam.. wybaczcie. ciagle cos. kupa roboty w pracy, w domu marudząca Natalka. totalny i permanentny brak czasu.

eh no i znów zostaje bez pracy na dniach. wraca kierowniczka z wychowawczwgo i cięcie etatów jest. pięknie.. to sie napracowałam... cienko to widzę, znów bede długo szukac pracy. bo kto chce młoda meżatkę z dzieckiem. przecież NAPEWNo bede chodzic na zwolnienia, urywac sie wczesniej itd. no masakra..

nie mam czasu nadrobic, mam nadz ze u Was wszytsko dobrze.

3majcie kciuki zebym znalazła pracę, musze ..
 
renatka, dobrze wiem co czujesz.
Ja od września wracam do mojej pracy z wychowawczego i boję się bardzo......bo wiem, że nie ma ludzi niezastąpionych.

Nie martw się, znalazłaś tą pracę, to i następną znajdziesz.
Piękna pogoda musi nas nastroić optymistycznie.
 
cześć dziewczyny!

Jagienka
witam w klubie, ja wczoraj wyrwałam 8 :szok: jakaż ja byłam przerażona... ale dałam radę, ale w nocy 37,5 zimno mi było rano okropnie się czułam, teraz odrobinę lepiej. też spuchnięta masakrycznie:-(

a powiedzcie mi jaką spacerówkę typu parasolka polecacie?
 
reklama
Ja też mam straszne zęby - tzn. nie mieszczą mi się w szczęce... Uwierzycie? Parę lat temu zaczął się super ból głowy i szukanie przyczyn - okazało się, że 8 próbują wyjść, ale nie mają jak bo nie ma miejsca. Trzeb je wyrąbać z dziąseł bo będzie tylko gorzej. magicy stomatolodzy proponowali po 1 w znieczuleniu miejscowym. Trafiłam w końcu do chirurga, który jak zobaczył zdjęcie to powiedział ze chyba poszaleli i tylko narkoza. dwa dni w szpitalu na szczękówce, 3 ósemki poszły...musieli odpiłować od szczęki, poszerzyli mi uśmiech na parę dni...ach...

Dobra, a teraz Mamuśki mówić mi tu szybko jak wygląda początek ząbka - dziś wypatrzyłam, że młody ma tak jakby dziurkę w podłużną dziąśle w miejscu lewej dolnej jedynki. Czy to TO? Nic więcej tam nie widzę.
 
Do góry