reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Renatka, Nikos,może wcale nie będzie tak źle. Głowa do góry i trzymam kciuki ;-)

Młodam, współczuje.

Blackberry, po samym czytaniu szczęka mnie boli.. Musiałaś się nie źle na cierpieć.
Kasia też jak by miała nacięcie na dziąśle, dokładnie dolna lewa strona, ale zęba jeszcze nie widać.. A Niunia nie da sobie zajrzeć do buźk,i dokładniej :sorry2:Wygląda na to, że Mikołaj będzie pierwszy :-)
 
A wiecie co jest najdziwniejsze? Młody popuchnięte i czerwone dziąsła ma w miejscu dwójek. Dziąsła jedynkowe wyglądają normalnie za wyjątkiem tej dziurki.

Dziś mój debiut w roli niemowlęcej kucharki:) (za wyjątkiem budyniu nic je gotowałam) dziś w programie ziemniaki i brokuły na parze z pulpecikiem z indyka wg. własnego pomysłu...Ciekawe co na to Młody. Zaraz się wezmę do pracy.

I łączę się w bólu z mamami rannych ptaszków. Mój Cudak budzi się po 5 rano, a o 5.30 nie ma już bata, trzeba go zabrać do pokoju - musi odwiedzić kota i wszystko przegrzebać. Po 2h jest potwornie śpiący...Ani kot, ani my zachwyceni nie jesteśmy...:-D
 
Hm no to rzeczywiście dziwne. Może po prostu będa Mikołajowi szły wszystkie na raz... Najważniejsze, że coś się u Was ruszyło w tej kwesti ;-)

Obiadek dla Mikołaja brzmi zachęcająco.. Na pewno będzie Mu smakowało :-)
 
Podobno strasznie bolą jak wychodzą ósemki.

Ból od zębów jest ogólnie nieznośny ale od ósemek...masakra,już Co Blackberry trochę napisała,ja miałam więcej szczęścia bo moja jakimś cudem wlazła między pozostałe zęby,tylko nacilnali mi dziąsło ale ile się nacierpiałam to tylko właścicielka (bądź była właścicielka) ósemek wypowiedzieć się może...Stomatolog mi własnie tłumaczyła że ten ból spowodowany jest przesuwaniem pozostałych zębów...brrrr
Teraz niestety straciłam szóstkę :no: prześwietlenie pokazało że nie ma co ratować...mam rozbabrane dziąsło i zaczyna puszczać znieczulenie...oj,wesoło to nie będzie :unsure:
Tak wiec od dzisiaj mam w paszczęce po jednej stronie o 1 ząb za dużo a po drugiej jeden ubytek :eek:

mama80,kochana ja żadnego doświadczenia z poddupnikami nie mam,sama kupowałam Graco i jestem z nich zadowolona,obecnie obaj jeżdżą na nich :tak: jeśli chodzi o te regulatory to ja kupowałam przez sklep internetowy,nie na allegro,mam taki z Myszką Miki kosztował nie więcej jak 30zł,jak znajdę to zrobię fotkę.

Renatkanuta,współczuję...trzymam kciuki żebyś szybciutko znalazła sensowną pracę....jaka ta polska rzeczywistość nieprzychylna jest...:no:

Jagienka witam w klubie, ja wczoraj wyrwałam 8 :szok: jakaż ja byłam przerażona... ale dałam radę, ale w nocy 37,5 zimno mi było rano okropnie się czułam, teraz odrobinę lepiej. też spuchnięta masakrycznie:-(

a powiedzcie mi jaką spacerówkę typu parasolka polecacie?

Jesooo,ty weź mnie nie strasz :szok: mi dopiero zaczyna puszczać znieczulenie...a brałaś coś na tą temperaturę w nocy? Mi pozwolono jedynie apap...średnio to widzę :eek: chociaż ósemki usuwa się trudniej...mam nadzieję że ładnie się zagoi...co Ci mówiono na temat znieczulenia i karmienia?

Co do spacerówki-podpinam sie pod pytanie ;-) mi sie podoba BebeComfort Loola ale to taka cięższa spacerówka jest...


Blackberry,straszna historia...aż mnie szczęka rozbolała (ta połowa którą czuję :-p) od razu nasunęła mi się sugestia,bardzo często boli mnie głowa,wszyscy zwalają to na nerwy a może to kolejne ósemki próbują się wydostać? Da sie to jakoś stwierdzić bez zdjecia?

Co do ząbka,u nas zaczęło się identycznie :-):tak:

I jak debiut? Zasmakował Mikiemu obiadek?

Laura z rana ma podobnie,z tym ze ona musi przywitać się z braćmi,pobawi sie chwilkę,pokrzyczy i już trze oczy...
 
dziewczynki dziekuje za ciepło słowo, oby sie udalo..
co do spacerówek - ja czekam aż bedzie nas stać na maclarena xt. swietny jest.. no ale ze nas nie stac, to jezdzimy bartatiną ;)

co do ósemek - mialam poki co bolesnośc na jedną. myslalam ze umre. wyrwałam w cholere, bo nie dało sie dokladnie jej myć- jak pozostałych zebów, a szkoda mi bylo po raz kolejny ją leczyć i cierpiec.
 
Jagienka w nocy nie brałam, jak wstałam, apap wzięłam, zaraz 3 tabletkę zjem, boli trochę ale daję radę, nie chcę za dużo tabletek brać. Ja nie karmię także nie ma ryzyka, mogę do woli. ciepłego nie kazała jeść-pić przez dwa dni, raczej zimne - jogurty, lody - tyle że ja się postanowiłam odchudzić i lody odpadają. okład robię z zzzzimnego na policzek.

ja spacerówki nie chcę za majątek, bo go ni ma ;-) tak max 350zl.
 
Bez panoramy szczęki nie da rady.
Miko większość zjadł głównie chyba z ciekawości:-D Trochę mu wypadło z buziaka, trochę przełknął. Fajnie było:-D
 
reklama
Jagieńka, Młodam, to się na męczyłyście :-( Mam nadzieję, że noc będziecie miały przespaną bez tabletek przeciwbólowych ;-)

Co do spacerówki, to my mieliśmy od razu z głębokim. Takie 3w1. Jestem bardzo zadowolona. W sierpniu planujemy kupić już Kasi „laseczki”;-) Też nie chce wydać więcej niż 300-350zł.

Blackberry, To na pewno Mu smakowało, jeśli zjadł większość ;-)
 
Do góry