reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

A ja myślę o 3 dziecku:tak:Mój mąż mówi że zwariowałam całkowicie:-D

O proszę! Ale zawsze planowałaś trójeczkę? Mój mąż też tak mówił a teraz się śmieje że rodzina wielodzietna jesteśmy :laugh2:

Jagienka-ach ci lekarze. Miejmy nadzieję że maść pomoże:tak:

Szczerze wątpię...ale smaruję grzecznie ;-)

Ja też uważam że nie ma co dziecka pod jakiekolwiek schematy podpinać,niektórzy niepotrzebnie stresują matki,jakby mało zmartwień na głowie miały :dry: To samo z centylami,mój młodszy synek na przykład zawsze był w górnych granicach albo nad siatką centylową,wzrostem,wagą i obwodem główki,Laura "skacze" po centylach,wagą jest na wyższych,wzrostem środkowo a główką nisko...ile ja się namartwiłam przez to ale niejeden lekarz powiedział-taka jej uroda i tyle,każde dziecko jest inne,pod każdym względem :tak: (tak mądrze piszę a nadal zdarza mi się o tym myśleć...:sorry:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze przed ślubem to mówiliśmy o trójce. Ale jak mieliśmy już synia to na drugie trudno było się zdecydować:-DA teraz ja często myślę o 3. Ale te chole.....ne finanse.:tak:
 
Jeszcze przed ślubem to mówiliśmy o trójce. Ale jak mieliśmy już synia to na drugie trudno było się zdecydować:-DA teraz ja często myślę o 3. Ale te chole.....ne finanse.:tak:
Wow, podziwiam, pod każdym względem:tak:
blackberry, moja mleko tylko na śpiocha, kaszki tylko na wodzie.
 
Ostatnia edycja:
Blackberry, moim zdaniem nie je wcale mało. Kasia waży około 9kg (30 maja dowiem się dokładnie bo chcemy iść na kontrole) i ma 75cm. Może jak Mikołaj poznał nowe smaki, to Mu się mleko „odwidziało”, albo się przejadło. Kasia w dzień w ogóle nie ruszy mleka. Wieczorem wypija sama leżąc w łóżeczku (250ml), jestem w szoku bo wcześniej było tylko na śpiąco. W nocy jeszcze pije tak o 3 też 250ml i to na tle. W dzień jada jogurt, zupki, owoce i mięsko itp.
Co do zębów, nadal brak! Szczerze mówiąc / pisząc to mam wrażenie, żeto się już nie zmieni… :-(

Karola, też jestem niecierpliwa i tym bardziej podziwiam ;-) Chociaż odkąd jestem mamą mam dużo więcej cierpliwości:-)

Nikos, współczuję takie cierpiące i marudzące Maleństwo potrafi „dać w kość”.. Musimy przejść jakoś ten okres i pomoc naszym Szkrabom jak tylko się da. Trzymajcie się ;-)

Mama, planujesz trzecią dzidzia, super :-) Ja myślę o 2 dzidzi (będzie to moja 3 ciąża bo w 1 poroniłam :-(), ale właśnie główna przyczyna to te ch....ne finanse i dlatego poczekamy przynajmniej 2 lata, może się ustatkuje ;-) Jeśli się uda to na dwójce zakończymy:tak: Ze spaniem u nas jest ok. Od dwóch dni Kasia zasypia sama w łóżeczku bez lulania na rękach :szok:

Lęcę spać, kolorowych snów i do jutra :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
Ale mi Hanka dała popalić. Wczoraj jak poszłam do sypialni ok. 22.30 patrzę a ona siedzi zadowolona i wyspana. Jak zaczęłam ją karmić, usypiać to nam zeszło do 24. A dziś już przed 6 wstała a ja padam na pysk:tak:.Co to się porobiło?
 
Witajcie ;-)

Moja wstała wczoraj o 4.30, a dziś już normalnie po 6. Od rana marudzi, mam nadzieję, że Jej przejdzie bo czuje się jakby ktoś udrzerzył mnie w głowę patelnią… :eek:

Zapowiada się dzisiaj u nas piękna pogoda :-)
 
mama80,mi wczoraj tak głowę rozsadzało,cały dzień...ból był tak nieznośny że wzięłam 4 apapy...:zawstydzona/y: w przeciągu 2h...nie pomogły :no:
Wczoraj stomatolog rozebrała mi zęba...dzisiaj wyglądam jak chomik...spuchła mi częśc twarzy po tej stronie co ząb...miała go ratować,obawiam się że dzisiaj będzie kwalifikował się do usunięcia :dry:
 
reklama
Do góry