reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
U nas dzisiaj mija 6tyg i musimy jeszcze poczekac 2tyg na "patataj" Igorka kapiemy codziennie, po kapieli jest spokojniejszy i lepiej spi.
 
beti skoro nic już prawie nie jesz a bobo ma kolki to znaczy, że to nie wina Twojej diety. Proponowałabym abyś więcej jadła, bo się wykończysz a i mleko lepszej jakości będzie. Dawaj mu coś na te kolki i bączki a dietę poszerz.

Ja też sobie nie wyobrażam kąpieli 2 x w tygodniu....mały się wycisza i lepiej śpi po ciepłym pluskanku. Ale też nie wyobrażam sobie dawania dziecku mleka w temperaturze pokojowej :szok: przecież tak przyjemnie jest wypić ciepłe mleczko.....
 
Dominic ja bym sobie i pobaraszkowala,tak raz na tydzien,hehehe,
ale nie moge,bo mialam krioterapie,a w dodatku mam obnizenie kanalu rodnego :(

a CO DO KAPANIA jakie macie wanienki i akcesoria?jak trzymacie dzieci?
Ja zawsze mam stracha przed kapaniem Mlego,on test bardzo zywiolowy i boje sie ,ze mi wypadnie :/
Mimo,ze to moje drugie dziecko,to nie czuje sie na 100 proc. pewna.
 
Ostatnia edycja:
beti dokładnie tak jak pisza dziewczyny, poszerz diete bo biedulko padniesz, a malenstwu zacznij kropleki na kolki dawac. A Dziada za jaja powiesilabym, u nas jest odwrtotnie ja sie boje jesc wprowadzac nowe pokarmy a M zmusza mnie
Igasia ja Igorka klade na stelazu "foczka" wyscielam pieluszka i gitara malutki lezy i sie przyglada. RAz foczke zostwilam u mamy to tesciowa kapala bo sie balam ze wyslizgnie mi sie z rak/
 
Ostatnia edycja:
Igasia wanienka 100 cm, żel nivea albo johnson, trzymam głowę na nadgarstku lewej dłoni a kciukiem i wskazującym palcem obejmuję lewą rączkę Kurczaka, nie ma bata aby wypadł:-)
 
wanienka Onda onda%200%206.jpg z dnem specjalnie wyprofilowanym dla niemowlaczka, pod dupcią pieluszka, temp bliska 37 stopni mierzona termometrem elektronicznym, żel do kąpieli z olivką nivea i duże tatusiowe rączki to klucz do sukcesu :-D
pencil.png


a mleczko - podgrzewacz Sisi
1761290418
http://allegro.pl/podgrzewacz-10w1-firmowy-sisi-rewelacja-cena-hurt-i1761290418.html stoi w nim butelka z odmierzoną wodą cały czas utrzymywana w odpowiedniej temperaturze, jak sie Pindzia budzi to tylko dosypuje mleczko i gotowe- a awaryjnie mam druga taką samą butelkę, jak wyciągam jedną to zaraz wkładam druga
 
Ostatnia edycja:
U nas kąpiel tak jak u dominic .....ten sam patent. Pierwszego kąpał M. bo ja się bałam a teraz R. kąpię ja, bo jakoś się obowiązkami musieliśmy podzielić i spoko nie ma szans aby wypadła mi z reki :) a kąpię w oilatum więc jest dodatkowo śliski :))))
 
reklama
Dzieki za odp.
ta wanienka jest booosssskkkkaaaaaaa!!!!
Ja mam foczke,ale jeszcze nie probowalam jej,bo Oski wydawal mi sie za malutki do niej.
mam tez pozyczona wanienke od kumpeli z takim hamaczkiem,ale
mam wrazenie ,ze w plecki uwiera go takie siedzisko dla starszych dzieci.
trzymajac sama,myslal,ze mi sie wyslizgnie...
poza tym on wierzga i placze podczas kapieli...
Tutaj mowia,ze kapac nalezy tylko w wodzie i nie uzywac oliwek!!ale
dzieci tak slicznie pachna po kapieli i oliwce!!! :)

a maja wasze dzieci krosteczki,tzw tradzik??dajecie im cos na to??
a moj ma jeszcze troche zoltaczke!!!! :(
 
Do góry