reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Ja te odrobine z lekiem daje w temp pokojowej, formule podgrzewalam ale chyba dlatego, ze wszyscy tak robia i zbyt wiele nad tym nie myslalam ;-)

Kapiel codziennie o tej samej porze na takiej specjalnej podkladce dla niemowlat, mlody bardzo lubi juz ten rytual, zreszta ja tez. Zawsze go w lozeczku klade na golaska na 20min zeby sie powietrzyl i wtedy spokojnie kapiel szykuje. Nagrzany pokoj, radyjko i sobie do niego gadam a on macha nozkami. Potem pielegnacja, mleczko i lulu akurat jak tata wraca z pracy (tata zdazy na buziaka i bujanie kolyska:-)). Z dnia na dzien idzie nam coraz lepiej :-).

Krostki sa i dostalam na nie krem E45, ladnie koji zaczerwienienia wokol krostek i nawilza skore.
 
reklama
Ja podgrzewam.

BTW wagi to potwierdzone na przychodniowej wadze, Kurczak dobił do 3 kg:-) Aniu dzięki za pieluszki, będą jak znalazł;-)
 
Dominic nie ma za co, to ja dziękuję:tak: A mój K dzisiaj stwierdził dziś, że z taką wagą Kurczak staje się już Kogutkiem:-) trudno nie przyznać mu racji;-)
 
Ostatnia edycja:
a moje mleko ma 36 i 6 :-D:-D:-D
Dzisiaj kapalam synalka na foczce---super wygodnie i juz sie nie boje:tak::tak::tak:,
a Maly nie plakunial.
kupie ten krem e 45, bo krastek jest duzo.
Moj maluszek jeszcze ma zoltaczke:szok::szok::szok:,
we wtorek idziemy do lekarza ogolnego na popologowa kontrole.
 
no to ja tez myslalam,ze mleko powinno robic sie na biezaco..bo takie zrobione a pozniej podgrzewane traci swoje wlasciwosci czy cos takiego. W szpitalu bylo w temp. pokojowej i po otwarciu moglo stac godzine.
Ja robie zawsze swieze butla z woda jest w podgrzewaczu,wsypuje mleko i gotowe.. jak mlody sporo nie doje to zostawiam gora do 2h.
No i jak zapomne wlozyc butli do podgrzewacza albo nie chce mi sie leciec na gore a mlody ryczy to tez daje w pokojowej.

co do kapania ..2 dni w tyogodniu to chyba lekka przesada.. przeciez maluch ulewa,jak pije np mojemu czesto mleko leci bokami:D pielucha powycierasz,ale klei sie dalej.. ja kapie co drugi dzien zreszta i tak sie zastanawiam czy nie przejsc na codzienne kapanie .
 
Kurcze powiem wam ze z Tym mlekiem w pokojowej tem. mnie zaskoczyłyście !!! Może dlatego że w szpitalu moj Sebuś nie dostawał mleka od położnych - a wczesniej o tym nie słyszałam :szok: ! Może jestem troche zacofana, no nie wiem. Ja wkażdym bądz razie daje ciepłe, ale myśle że jeśli sytuacja mnie zmusi to i w tem. pokojowej dam bez wachania wiedzac że tak można :). Każdy róbi jak uważa :tak:

dominic - szkoda ze nie mam jak bo zotało mi bardzo dużo pampersów1 (od 2-5kg) i nie mam co z nimi zrobic :/. Drugiego bobaska nie planuje za szybko :-)

Pozdrawiam ! Ja spadam cos ogarnąć, chycić się czegoś ;-) !!!
 
reklama
Do góry