reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Gabinia mi moj tez nie polecil zadnych wit wrecz przeciwnie stwierdzil z enie sa potrzebne, powiedzial ze ewentualnie jak chce to moge kupic sobie kwasy omega, kupilam wiec prenatal dha

mi nic nie leci na razie tylko swedza i pobolewaja
 
Karolap mnie też swędziały sutki jak cholera ale nie leciała mi siara wtedy więc to chyba normalne u niektórych kobitek.

Widzę nerwówka dzisiaj... Wdech i wydech dziewczyny:tak:

Ja po wizytce nie chce mi się iść na inny wątek, więc Mała urosła 0,5kg w 2 tygodnie:szok: waży 1,9kg więc dobrze nam urosła, szyjka skrócona ale zamknięta za 2 tyg kolejna wizyta i będzie wymaz pobrany, nawet pytać o to nie musiałam. Macica sięga do początku mostka. Pytałam czy mam szanse na wcześniejszy poród i lekarz się uśmiechnął i powiedział 'zobaczymy' no to zobaczymy:-)

A ja dzisiaj dostałam mega skurczu w aucie... Aż musiałam się wyprostować... Wszystkich wystraszyłam ale siebie chyba najbardziej... mam nadzieję, że to 1 i ostatni raz...


Ps. Fajna stronka z wymiarami maluszka z USG Prawidłowe miary USG w trakcie ciazy : Ciąża, poród, połóg - pogaduchy

A co do planu porodu to ja dostałam od lekarza i zaznaczałam tylko na co sie zgadzam a na co nie. mogę zrobic skana jak chcecie i Wam wysłać:-)
 
Nie było mnie cały dzień, taka zalatana byłam. Zamiast leżeć jak doktor przykazał. Nie czytałam co pisałyście bo już mi się oczy kleją.
Obiecałam, że wkleję link do aukcji allegro. Jutro was nadrobię, przepraszam. Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Buziaczki sierpnióweczki- śpijcie spokojnie.
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
anulek - zakladamy hodowle hihi:-D mam nadzieje ze moja jednak wroci do swoich po pierwszej serii antybiotyku bo to i tak bedzie jakas 5 seria w tej ciąży z różnych okazji.
dominic - ja chodzilam do LO 9 na hutniczej było (wiec mialam naprzeciwko) a Ty?
mucha, Marcelina - współczuje bo znam ten typ, i niestety nie dociera do nich że wam sie nie wolno denerwowac.. trzymcie sie.
maggie - ty tez sie trzym
ja tez mam doły ale to dlatego ze juz praktycznie nie wychodze z domu bo nie daje rady :( czuje sie wyobcowana bo wszyscy zajeci swoimi sprawami a ja siedze jak ta...., tez juz nie chce byc w ciazy, chce miec mloda kolo siebie i swoje sily i swobode ruchu. No to pomarudzilam do kompletu.
Slodkich snow i oby jutro bylo lepiej :)
 
Ewciu czy chodziłaś do klasy "b" i kończyłaś w 1998 r? ;-) Jak tak to się znamy bo ja też z 9-tki:-p

Popruły mi się jedyne spodnie, w jakie jeszcze się mieszczę (zużycie materiału). Przecież nie będę kupować gaci na 2 miesiące:-(
 
Ostatnia edycja:
lo jejku co za dzien dzis tu!!!

DOMINIC a ja wlasnie jutro gacie (i to te doslowne) musze kupic bo dupsko mi uroslo i obwod i wszystkie majteczki za male:zawstydzona/y:

MARCELINAA na pewno ochloniesz wkrotce, i co najwazniejsze NIE OPUSZCZAJ NAS! wyrzuc z siebie co negatywne i bedzie Ci lepiej!

MUCHA raz dwa trzy, wdech wydech, bedzie dobrze, problemy in bolaczki staraj sie rozwiazac po kolei a n8ie wszystkie naraz bo jak nie to porodowka i wariatkowo, a tak na serio trzymaj sie! a no i nie sadze zeby byl to czop...

MAGGIE, EWA Waszym dolom tez mowie NIE!!!!
kurde to wszystko przez ta pogode, zmiany na okraglo i jak tu nie zwariowac? u mnie tez hustawka nastrojow szczerze mowiac no ale staram sie myslec pozytywnie.
wkurzyl mnie tylko dzis pracodawca bo sobie zazyczyl zebym juz (oficjalnie mam czas do tygodnia po porodzie)sie zdeklarowala ile chce urlopu wychowawczego , a i tak mam umowe na czas okreslony wiec moze to i tak obojetne.......no i nawet do konca nie jestem pewna czy moje dziecie bedzie mialo dwa czy jedno imie a co dopiero ile chce urlopu........

ktos pytal o babydream, ja raczej nie uzywam, wole hippa...ale mysle ze jest w porzasiu!

KAROLINKA i A85 gratuluje udanych wizyt!

reszty nie pamietam jak zwykle.........
 
reklama
tralalalala a ja się obudziłam troche po 1 i spać nie mogę, ponadrabiałam Was, cosik wszamałam i czekam aż łaskawie przyjdzie sen.
Powinni w programie tv uwzględniać bardziej kobiety w ciąży no nic nie ma dosłownie - kolorowe paseczki i piiiii albo horoskopy, od biedy jakieś powtórki. chyba poszukam sobie jakiegoś filmu online...

jeeezu jak Wy sobie radzicie z opuchlizną dłoni bo mnie właśnie ból rąk obudził - ja się patrzę a tu jak balony:szok: swędzą (jakby i tak całe ciało przy tej cholestazie mnie nie swędziało wystarczająco), pieką i bolą a palców nie ma szansy zgiąć czy nadgarstkiem poruszać. Z stopami śpię wyżej ale i tak trochę puchną ale najgorsze są te dłonie...

ja też nie wyobrażam sobie żeby mój m jechał gdzieś bo mi się zachciało czegoś do jedzenia. jak miałam jeszcze mdłości i nie mogłam otwierać nawet lodówki i poprosiłam go żeby mi coś przyniósł z dołu to mi powiedział żebym sobie sama przyniosła no i of course się sheftałam (gdybym nie zdążyła do łazienki to kazałabym jemu to sprzątać może by następnym razem ruszył dupę!!!:cool:) wygarnełam mu i na krótki czas nawet pomogło - niektórzy tacy nadskakujący sa a niektórzy nawet jak się im kawę na ławę wyłoży (bo przecież sami się nigdy nie domyślą i nie wyjdą z inicjatywą:wściekła/y:) to nie zareagują.
 
Do góry