reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

edit. coś się zwiesiło a później dodało posta 2 razy (chociaż to i tak lepiej niż gdyby mi wcieło produkcję tak jak się niektórym zdarza)

ojjjjj będę odsypiać w ciągu dnia )a później znowu nocka nieprzespana będzie - grrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Kochane,

Flower,bidulo,wiem jak to jest nie móc spac w nocy. Ja jednak staram sie w dzień wytrzymywac i nie spac bo włąsnie boje sie ze bedzie jeszcze gorzej w nocy......i tak czasem siedzie jak ten mops z oczami na zapałki ale twarda jestem i nie kimam,choc kontak ze mna wtedy raczej ograniczony jest;-),albo na siłę wymyslam sobie jakąs robote co by sie pobudzic:)....

NIe wiem jak wam,ale mi normalnie noc w noc poród juz sie śni. Pamietam,ze z Natką tez tak miałam,co wcale nie oznaczało ,ze to juz!Czasem te sny są tak realistyczne,ze jak głupia lece do łózeczek i patrze czy są te dzieci czy nie,zamiast po prostu leżac w wyrku po brzuchu sie pomacać i wszystko by było jasne;-). Łoooo matko co ta ciaża z w miare normalnym człowiekeim potrafi zrobić;-). SZOK:szok:

Karolinakaz,to twój Szkrab waży prawie 2 kg teraz a moja dwójka po 2 kg ważyła na tym ostatnim duzym usg,ktore miałam w 32tyg,czyli w sumie 4 kg. Ciekawe co jest teraz skoro to tak pół kg moze w 2 tyg dojść:)??
 
Ostatnia edycja:
cześć kobitki :-)
matkojedyna kobiety spać nie możecie widzę podobnie jak ja ostatnimi czasy ale nie zapeszam wczoraj spałam ładnie dziś troszku gorzej ale nie miałam łażonego po nocy -więc nie było źle ,fakt obudziłam się jakoś przed 5 rano i już nie śpię ale do 6 grzecznie leżałam w łóżeczku .
DZIŚ POGODA GORSZA U MNIE LEKKIE SŁONECZKO ALE ZIMNO :-(
Mi się jeszcze poród nie śni ale mam schizy ,że budzę sie rano lub w nocy i sprawdzam czy mam brzuch czy aby ta ciąża mi się nie przyśniła :szok:
Marcelina-gratuluję zakupu!!!!:-)
Gabina-ja biorę cała ciążę i po ciąży nadal będę brała bo mamy karmiące też mogą nadal je brać FALVIT MAMA .Kupuję większe opakowanie 60szt. starcza na 2 mies. koszt od 32-37 zł. w zależności od apteki ja zamawiam przez neta z innymi lekami i płace 32zł.czyli koszt miesięczny minimalny a bierzesz tylko 1 dziennie.
 
Ostatnia edycja:
Witam kobitki
O matko:szok: flower normalnie o tej godzinie , wspolczuje ze spac nie możesz. U mnie raczej odwrotnie wczoraj o 22 juz mialam opadajaca glowe i zasnelam jak dziecko. Fakt budze sie czasami w nocy na siusiu albo cos, ale raczej szybko zasypiam i rano sie budze juz z glodu hehehe:-D. Na szczescie mi nie puchna rece ani nogi tak strasznie, moze troche wieczorem w kostkach. Niestety moja wielka bolączka jest kregoslup, nie moge dluzej byc w jednej pozycji czy nawet siedziec bo jak sie potem poruszam wszystko boli i wogole czuje sie jak starowinka wtedy bo nawet z lozka wstaje jak babcia powoli. Ale coz odzywaja mi sie moje przypadlosci nie sadze by bylo lepiej bo mam juz za soba operacje kregosłupa. Odcinek ledzwiowy to u mnie jeden wielki ból czasami, im brzuch wiekszy tym trudniej. Nawet sie nie schylam, bo mam wrazenie ze sie kiedys nie wyprostuje :no:. To se ponarzekalam
 
Witam kochane :)
dominic - ooooo ja wprawdzie b ale konczylam w 2000 wiec znamy sie napewno chociaz z widzenia :) jaki ten wirtualny swiat mały:-)
Gabinia - ja biore FEMIBION (dawny Feminatal) tez 60 szt, za 35 zl. I bierze się jedna dziennie.
Co do Baby dream to ja używalam z modym i pewnie z mlodą tez będe używac jezeli jakas alergia nie wyskoczy. Wszystkie tansze zamienniki firmówek mam opanowane :) Pieluchy mlody uzywa do tej pory zamiennie z tymi DADA z Bierdronki. Ja narazie nie kupuje wiele bo na poczatku to trzeba jak najmniej uzywac (najlepiej tylko mydełko) a potem po troche i obserwowac czy po czyms nie ma odparzen lub wysypki. WIec nie ma sensu jakies duze ilosci jednej firmy kupowac.
Buziaki i miłego dnia :)
 
witam sie i ja w ten ulewny i chłodny dzień!
Akutan - super te torby, mam nadzieję, że ładnie się sprzedadzą - i zazdroszczę talentu i pomysłu, w ciąży przydałoby mi się jakieś hobby które można realizować w domu....

czy Wy wiecie, że właśnie zaczął się miesiąc w którym już pewnie dużo z Nas się będzie tulić do maluszków? ja wpałdam wczoraj w panikę bo się obudziłam i jak to kobieta, która pierwszy raz będzie mama mam obawy czy sobie poradzę , nie potrafiłam sobie przypomnieć czy najpierw się dziecko przewija czy napierw karmi , i mocne postanowienie poczytać o opiece nad noworodkiem. Jak jeszcze sobie uświadomiłam, że tak naprawdę za 3 tygodnie to już będzie, że ciąża donoszona i w terminie to już w ogóle mam panikę - chociaż podświadomie wiem, że damy sobie radę ale chyba najgorszy strach jest przed wszystkim co nieznane.
 
Morning:-)
Flower ja z opuchlizną sobie nie radzę, minimalizuję owszem ale i tak jestem jak balon, puchnie mi wszystko. A dłonie to czekam aż rano ból sam przejdzie, nie znalazłam niczego co to przechodzenie przyśpiesza.
EwaK to z widzenia znamy się na bank :-) Ja byłam pierwszym rocznikiem kończącym to liceum i w klasie równioległej była Ewa Knapik (chyba ale mogę się mylić, minęło w końcu kilknaście lat) i tak mi sie skojarzyła z Toba bo nawet jakieś tam podobieństwo wypatrzyłam;-)
Gabinia j biorę femiobin natal 2. I trochę jestem zła na ginka bo widze, że ja tu fortunę na witaminy wydaję (koszt to pnad 50 zeta miesiecznie) a do tego dochodzi jeszcze żelazo:baffled:
Akutan powodzenia z aukcjami, trzymamy kciuki:-)
 
Hej.
ufff-nadrobiłam.
Trochę siedzę przydygana bo tak od wczoraj nasłu****ę małego i słabo mi się rusza. Nażarłam się ciastek (aż mnie mdli bo nie lubię za bardzo słodkiego), piję kawę i czekam może to go pobudzi.
Nie dam rady odpisać wszystkim. Pół ranka przepłakałam, widzę, że tu w KRK jakaś atmosfera dołująca. Odwoziłam męża do pracy bo leje i zimnica no i go skrzyczałam. Zawsze mam później wyrzuty sumienia bo to tak jakbym krzyczała na szczeniaczka. Ale tak mnie zezłościł. Fu z takim latem ja chcę słońce! No i czemu ten mój dzidziuś nie rusza się. Jak nie wyczuję go to jadę koło 12 do kliniki i może pielęgniarki podsłuchają go. Jak myślicie? Nie panikuję za bardzo.
ŁAAAA zaczęłam 33 tydzień!!!!
 
Witam sie piatkowo! Wiem, czemu u Was pada, sloneczko przyfrunelo do Angli i jest pieknie, a ze dzis pracuje z domu to niedlugo przenosze biuro do ogrodu:-)
Bardzo Wam wam wspolczuje problemow ze spaniem, ja takich nie mam. Znaczy sie, krece sie cala noc, budzee co 10min na przewroty bo wszystko dretwieje i na siku zaraz zasypiam i ogolnie od 22:00 do 7:00 spie.
Opuchlizny tez nie mam. Mam za to inny problem. Mlody cos od 2 dni mniej fika i nie wiem, czy urosl i ma mniej miejsca, czy co? Czasem musze go szturchac albo glaskac, zeby sie odezwal i bardzo mnie to stresuje, bo do tej pory fikal jak szalony.

agulalula,
rozumien Twoje obawy i czuje sie tak samo. Zaczelam czytac ksiazke o noworodkach i jak student flamastrem zakreslam, co wazniejsze momenty a potem sie wkurzam, ze i tak nic nie pamietam. Patrze na te wszystkie nasze zakupy nie nie moge uwierzyc, ze to wszystko bedzie niedlugo w urzyciu!

Milego dzionka.

edit. akutan, to widze tak jak u mnie :-(
 
reklama
akutan, mi mlody wlasnie tak od 33 tygodnia zwolnil i tez sie bardzo martwie. Czuje go, ale zadko, za zadko jak dla mnie ale bylam juz z tym w szpitalu poprzednio i jakos mi tak glupio znowu, bo nie wiem czy nie panikuje. Probowalas zjesc loda albo wypic cos zimnego? Maluchy tego nie lubia i wtedy zaczynaja sie ruszac. Mam nadzieje, ze dzieciaczki nam sie rozruszaja!
 
Do góry