reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

W czwartek pobieram krew ponownie, a w piątek wyniki,mam nadzieję że wzrośnie.Przy ostatnim poronieniu beta hcg wynosiło w 4-5 tc 90, więc teraz wiem chociaż że jest lepiej. Tylko że w tamtym przypadku też na usg nic nie było widać a potem okazało się że niestety ale maluchy nie rosną tak jak trzeba..stąd moje lęki. Wiem że większość z Was też przez to przechodziła i że wszystkie się martwimy.
Ale będzie dobrze i mam nadzieję, że w sierpniu wszystkie urodzimy zdrowe bobasy:-)
Czy któraś z as jest z Warszawy i zamierza rodzić w szpitalu przy Madalińskiego? (wiem że to trochę wcześnie, żeby pytać ale może już któraś z Was wybrała szpital)
 
reklama
witam dziewczyny :)

agnesss gratuluje !!! to super dwa szczescia :D super super

devi - pytalas o poronienia, ja mialam bezobjawowo zero boli, zero plamien,nic a jak pojehalam na usg okazalo sie ze fasolka od 3 tyg niezyje.........

szuszu - ja z wynikami niestety ci nie pomoge bo tu (uk) nie robia badan krwi..

saga - nie przejmuj sie praca! fasolka najwazniejsza! czy oni martwili by sie o ciebie ? watpie...

kahaka- nie mozesz sie denerwowac na zapas,bedzie dobrze przecierz musi byc!!

oli - czekam na wyniki badan :D:D

u mnie bez zmian leniwie mija popoludnie, zaraz obiadek - dzis baranina :p
 
Oli.B moja mama tam kiedys pracowała :)

devi maja super pamiatke, do konca zycia ...;)

Rodzinka sie o ciazy dowiedziala ... oczywiscie od razu opowiesci z porodowek, te najgorsze i mnie porodem straszyli. Przeciez ja juz rodzilam wiec wiem jak to jest ... jest mi smutno wiec ide spac.

Dobranoc kochane ;**
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oli.B moja mama tam kiedys pracowała :) Rodzinka sie o ciazy dowiedziala ... oczywiscie od razu opowiesci z porodowek, te najgorsze i mnie porodem straszyli. Przeciez ja juz rodzilam wiec wiem jak to jest ... jest mi smutno wiec ide spac.
Dobranoc kochane ;**
[/B]musia [/B] pierwsze dziecko też tam rodziłam i bardzo miło wspominam i lekarza mam z tego szpitala :)
Rodzinką się nie przejmuj i staraj się nie słuchać opowieści i "dobrych rad"

Tonya jedź ostrożnie, trzymamy kciuki &&&&&&&&&&& i czekamy na wiadomości

Coś przekombinowałam :rofl2: cholera nadal nie wiem jak kilka cytatów wstawić
 
Ostatnia edycja:
Tonya jestem z Tobą:*
Musia dobranoc:*
Kahaka daj znać i nie stresuj sie!!!;-)
Szuszu ja mialam 311,5 i pozniej juz nie robilam wychodzilo miedzy 4-5 tyg. wiec spokojnie;-)
Oli b zazdroszczę Ci i Agnesss że wiecei co i jak juz nie mge osie doczekać czw:D Piotruś lepiej czy nie brałaś go???
 
Ostatnia edycja:
reklama
saga Piotrusia musiałam zabrać ze sobą, usnął mi bidula w samochodzie :-(
Cały czas ma stan podgorączkowy, pluje każdym syropem, i przeciwgorączkowym lekiem. I co najgorsze nie chce nic jeść :( Zjadł dziś pół jabłka, 1 parówkę i 2 frytki :-(
 
Do góry