reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

Lewan-ja bliżej domu- na Wyspiańskiego:-)

Maciejkaa- ja właśnie miałam urodzić w połowie maja- niestety nie wyszło, także ten rok jakoś przebieduje:-D Mi lekarka powiedziała że w nie zagrożonej ciąży kilka minut opalania nie zaszkodzi, ale jeśli jest zagrożenie wcześniejszym porodem lepiej odpuścić... Zresztą ostatnio jestem bardziej chłodno lubna więc pewnie i tak bym na słońcu nie wytrzymała:-D
 
reklama
IzaV super, że tak sprawnie Ci idzie z wyprawką. Wszystko masz zamiar kupić w Polsce?

A byłaś z nimi u lekarza ?
Ja też obstawiłam wirus i chciałam poprzestać tylko na syropie przeciwgorączkowym ale pomyślałam o tym gardle ze często nie boli a robi się stan zapalny no i zgadłam :sorry2:

Nie byłam, jak do jutra nie przejdzie temperatura to zadzwonię po pediatrę. Poza tym na raze nic ich nie bolało, więc lekarz mógłby nic nie znaleźć:sorry2:
 
Tak toska, wszystko będzie z polski...jedyny problem to wanienka bo nie mogę znaleźć skladanej za "rozsądna" cenę a jakoś nie chce zawalić mojej łazienki wielka gondola hehe no i z przewiezieniem będzie problem. Pewnie skończy sie na tym ze będzie duża i kupię ja już tam w PL kosztuje ona 20zl a we Francji 25€ i tak jest prawie ze wszystkim, myśle ze spokojnie zaoszczedzilam conajmniej 50% na zakupach tutaj :) zaraz wam wrzuce moja listę na odpowiedni wątek :D
 
Dzień dobry!

Strasznie dzisiaj niewyspana jestem, bo te "#!@&%! mewy wróciły i drą się od czwartej rano!! Hm... opalanie, całe szczęście, że nie lubię leżeć na słońcu bo chyba zwariowałabym tutaj. Gorące lato i upały raczej mi nie grożą:tak:

Ja się dalej nie zdecydowałam czy lepsza jest ta gotowa wyprawka czy gotówka, mam jeszcze trochę czasu...

Maghdalena i Kasia ja też czytałam, że ten cały pan Wakefield sfałszował badania dot. związku między autyzmen a szczepionką MMR.
Znalazłam kalendarz szczepień w FI i tutaj szczepienia zaczynają się od 2 miesięcy i nie podaje się szczepionek przeciwko gruźlicy (w 2006 zaprzestano szczepienia noworodków szczepionką BCG ze względu na dużą liczbę powikłań) i WZW B, reszta wygląda tak jak pisałam wcześniej (nie ma tam nazw handlowych konkretnych szczepionek, więc o to dopytam się później).

Zdrówka wszystkim mamusiom i dzieciaczkom! Ja się strasznie obawiam tych pierwszych chorób malucha...

Miłego dnia!
 
dzień dobry!
W Poznaniu piękny poranek, słoneczko świeci, aż chce się żyć i planować przyszłość.
Co do opalania, to maja lekarka twierdzi, że wystawienie buzi i ramion mi nie zaszkodzi, pod warunkiem posmarowania się filtrem, brzucha natomiast nie wolno oplać. Nie można także dopuścić do przegrzania organizmu, bo to mogłoby doprowadzić do przedwczesnego porodu.
 
Witam się piżamowo!
Dzieci już w przedszkolu. Syn robi dziś imprezę urodzinową w swojej grupie więc zapakowali się z mężem do samochodu pełnego balonów;)
Ja musze się wybrac do serwisu z aparatem fotograficznym bo mi lampa padła:( Od grudnia jesteśmy w nieustannym paśmie zepsutych rzeczy:D ciągle muszę jeździć coś naprawiać, kupować, odbierać itd.
Maciejkaa zdrówka dla synka. I pamiętaj, że nie opalanie tylko przegrzanie organizmu może wywołać przedwczesny poród. Tak jak piszemy zawsze wszystko z umiarem i rozsądkiem. Ja plackiem leżeć nie będę ale nie mam zamiaru ze słońca uciekać jak wampir. Szczególnie, że moja skóra jest tak blada jak u tego co się świecił w tym filmie dla nastolatek.
Toska to w takim razie zdrówka dla waszej czwórki:-( dbaj o siebie.
Iza gratuluję zakupów.
Gratuluję udanych wizyt! Ja dopiero w maju mam widzenie:)
 
hello :-)


ja znowu główkuję co na obiad zrobić-może jakąś zapiekankę w piekarniku??:dry:

mogę się wypowiedzieć odnośnie pampersów? :-D absolutnie się nie wymądrzam, chcę Wam tylko przedstawić doświadczenia moje i moich koleżanek.

jak synuś się urodził, to miałam fazę, że pierwsze dziecko, ze wszystko, co najlepsze musi mieć, a więc pileuchy oczywiście Pampersy. i tak ze 3 miechy byliśmy na Pampersach, dopóki koleżanka nie poleciła mi tych z rossmanna Babydream-i okazały się strzałem w 10!!! są świetne, niedrogie, chłonne.. próbowałam też biedronkowe Dada, też są ok, ale jak dla mnie rossmann górą!! a happy za twarde i za sztywne!

p.s. bez sensu jest też kupowanie pieluszek początkowych z wycięciem na pępek, bo i tak trzeba góre pieluszki wywinąć, żeby pępuś miał jak najwięcej dostępu powietrza :tak:
 
i stąd morał, że nie ma co kupować za dużo pieluszek, bo po paczce może się okazać, że trzeba będzie zmienić :-) ja zamierzam kupić najpierw po jednej paczce 1 i 2 i obserwować pupkę :)
 
reklama
Cześć Wam ;-) Miałam dziś wstać wcześniej ale nie wyszło więc szybko tu zaglądam i lecę na zakupy...

Iza - ja w sumie też nie wiem ile kosztują pieluchy na promocjach - już od dawna nie kupuję :-D Dlatego piszę, że mogę się mylić ;-)

Ewcik - ja się z Tobą zgadzam w 100% :-) Miałam takie samo nastawienie jak Ty i jak Jaś się urodził to kupowaliśmy tylko Pampersy, potem dostałam od koleżanki Huggiesy, bo kupiła dla córki zły rozmiar i okazało się, że też są ok, a na końcu siostra poleciła mi właśnie Babydream i nie dość, że okazały się najlepsze to i najtańsze ;-) Inne testowałam tylko na cudzych dzieciach i też uważam, że Happy są okropne - ale może komuś pasują....
 
Do góry